Şimdi Ara

Petekbank.com (Çalışkan Arılar)Arı larla Para kazanin..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar Adım Sedat 34 yaşında istanbulda 12 senedir bir belediyenin sosyal tesisinde garsonluk yaparak gecimini saglayan evli 4 cocuk babası şahsına munasır internetle alakası çok iyi insan iletişiminde becerikli egosuz cevresi tarafından güvenilir ve açıksözlü ve samimi olan biriyim.
    Efendim şimdi gelelim sizlere bu mesaji göndermenin nedenine,
    30.07.2017 tarihinden beriwww.petekbank.com sitesini kurmuş bulunmaktayım,
    petekbank.com benim ilk sahibi olduğum site ve para kazanmaya kazandırmaya yönelik uğraştığım ve uğraşacağım tek yer.
    Bu mesaj Benim için (GÜVEN MEKTUBU ) desek daha iyi olur kendimi sizler aracılığıyla üyelere tanıtmak ve böyle bir sektörde var olacağımı kesinlikle üyelerimin ve bana güvenenleri yarı yolda bırakmayacağımı bilmelerini istemem.
    sizinde onayınızla ve eğer istersenizde petekbank.com ile ilgili oluşabilecek sorularınız olursa herzaman memnuniyetle cevaplarım.
    Saygılarımla.
    www.petekbank.com
    Whatsapp Grubumuza beklerim.
    SEDAT DERYAL
    https://www.facebook.com/Petek-Bank-205953236604089/

Hem Boş Vakitlerinizde Oyun Oynayın , Hem de Oturduğunuz Yerden Para Kazanın.
    Piyasadaki Diğer Yatırım Sistemlerinden Daha Yüksek Kurlarımız ve Daha Kazançlı Oranlarımız ile Tek Yapmanız Gereken Aşağıdaki Linke Tıklayıp Üye Olmak,Sonrasında Sistemin Size Verdiği Bonus Altın ile İlk Arınızı Alın ve Siz de KAZANMAYA BAŞLAYIN !!
    Petekbank.com (Çalışkan Arılar)Arı larla Para kazanin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle tutmaz benim tavsiyem mutevazi değil üst perde oynayın. Örneğin ben Amerika'da 22 yaşında ilk milyon dolarımı kazandım ve vatanıma dönmeye karar verdim tamamen yasal kurduğum şirket filan filan arada islam helal para filan serpiştir kolay para

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok yok hatta ilk uyenin odemesi yapildigina dair banka dekontlari gonderin..Sonra iki uc gunde bir odemeler gecikmesiz olarak yapilmaya devam ediyor filan diyip bir kac zaman sonra bulut olup kaybolun..

Ahh ahh para nasil kazanilir bilir misin?? Birakin insanlarin uc bes kurus parasina goz dikmeyi..!!

Para kazanmakta hersey mubah degildir..!!

• Annemin altınlarını bozdurdum üstüne babama kredi cektirdim 120bin lira denkledim. Kurduğunuz sistem cok aklıma yatti. Banka hesap bilgilerinizi verirseniz ödemeyi hemen yapip zaman gecirmeksizin kazanmaya baslamak istiyorum.

• Böbreğimi satmayı düşünüyorum

• Yukarida yazdiklarim dan hiç biri yalan yada yanlış değildir

Eleştirmek kolay bi zahmet facebook profilime baksaydiniz. Sedat deryal

Samimi olmak ajitasyon yapmak değildir.

Iyi günler dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.