Şimdi Ara

Petek eklendi, çalışan petekler soğudu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Evimizde Bosch Condense 2500 kombi var, tüm peteklerimizi eşit ısıtıyordu ancak koridorda petek olmadığı için ısınamadık ve koridora 1.20m petek ekletmek zorunda kaldık. Ama şimdi kombiye uzak kalan 3 petek ısınmamakta ve koridordaki yeni peteği kapatsam da son petek buz gibi. Kombiden 8li kollektöre giden borudan ek yaparak eklendi yeni petek. Sorunu nasıl çözerim?
    Petek eklendi, çalışan petekler soğudu... Sorun ve çözümü nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metciii -- 5 Mayıs 2017; 2:59:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Günceldir arkadaşlar, iş bilmez ustalardan bıktım yol gösterin lütfen...

• Günceldir...

• Hocam aynı düzeneği ben de kendi evime 3 yıl önce yaptırdım. Kollektöre giden ana borulardan aldım hattı ama bahsettiğiniz sorun hiç olmadı. Aslında o yeni yaptığınız hattı da mobil sisteme eklenmiş yeni bir hat gibi düşünürsek bunun olması çok garip. Benim de yatak odası en uzak petek olması sebebiyle daha az ısınıyor ama bu yeni peteği eklemeden önce de böyleydi.Bence sorunun nedeni başka..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curious_guy -- 5 Mayıs 2017; 17:50:54 >
  • Kombinizin altındaki filtrelere bir bakın ek yapılırken tesisata pislik girebilir boru parçaları filtreye takılabilir
  • radyatör havalarını aldınız mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.