Şimdi Ara

Pessinin 10 cm yükseğe çikip Clermonta rövaşata golü atmasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Neymarin gölgesinde kaliyor ya, aklinca şov yapip ön plana çikmak istedi. Twitterdaki Messi propaganda hesaplari da Ronaldonun yapip Pessinin yapamadiği bir şey kalmadi yazmişlar Ronaldonun Juveye attiği rövaşata golünün de resmini paylaşarak.

Ronaldo rövaşatayi ŞL çeyrek finalinde 2 metre ziplayarak Juveye atti, Pessiyse 10 cm ziplayarak Clermonta. Bunlar hep Ronaldo kompleksi.

Bu Neymar çok güzel kalpli insan. O Pessiye attiriyim arkadaşim diye bakiyor. Pessi de Neymarin gölgesinde kalinca ön plana çikmak için böyle işler yapiyor. içten pazarlikli Pessi de.

Böyle şeylere gerek yok Pessi efendi. Paris taş gibi kadro kurdu. Ramos yeni transfer gibi. 3 transfer daha yapacaklar. Çikarsin Parisi ŞL şampiyonu yaparsin, çeyrek final, yari final, final hepsinde Neymar ve Mbappeyi gölgede birakirsin Parisi sirtlarsin, ŞL şampiyonu yaparsin, biz de Ronaldo goattu, Messi de goatmuş helal olsun deriz.

Ama böyle 10 cm yükseğe ziplayip Clermonta rövaşata golü atip şov yapmalar ucuz işler. Pessinin 10 cm yükseğe çikip Clermonta rövaşata golü atmasi Pessinin 10 cm yükseğe çikip Clermonta rövaşata golü atmasi 

• Buraya not düşelim bu sezon apaçi fanlarının en çok ağladığı sezonlardan biri gibi olacak.

tıpkı 2009,2010,2012, 2015, 2019’daki sezonlarda olduğu gibi.

• Pessinin 10 cm yükseğe çikip Clermonta rövaşata golü atmasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne 10 cmi ya.

Bizim küçükken mahalle arasında yer sırf asfalt diye bı ayak yerde yaptığımız röveşatadan attı

• Bu ne saçma bir konu?

• Lan tsubasamessi, forum tarihinin en büyük kolpalarından birisin.3 sene önce messi messi diye dolaşıyordun ortalıkta, şimdi en büyük düşmanı oldun.

Tuttuğun takımları bile değiştirip durdun. Forumu bırakıyorum dedin,2 ay sonra geri döndün. Yüzsüzlükte senin gibisi az gelir, hala daha konu açıyorsun .

• FIFA, Puskas ödülünü hazırlamıştır Messi için.

@Mext @17Scorpion @berkolo88 @yımah

çabuk konunun saçmalığına bakın. Pessinin 10 cm yükseğe çikip Clermonta rövaşata golü atmasi 

• ShinQda kullanıcısına yanıt

Kenshin12'im öyle boş yaptın ki artık konuların saçmalığını göstermek için millet birbirini etiketliyor. Bambaşka bi levelsın artık helal olsun Pessinin 10 cm yükseğe çikip Clermonta rövaşata golü atmasi Pessinin 10 cm yükseğe çikip Clermonta rövaşata golü atmasi 

• Hayat kısa messi uçuyor

Tsubasa messi ne yapmaya çalışıyor

Messi ronaldo demişken

Vakit geldi de geçiyor

Benzema vurdu saza

Top tam doksana

Messi ronaldo demişken

Koydu hepsini mezara

Tartışma bitti çoktan

Hadi bakayım yandan yandan

Onun adı Benzema

Selam olsun kraldan

Eyvah eyvah !!! Bu arada dun biraz oynayayim dedim. Keyifli geldi. Boyle ara verince keyifli oluyor, Pessinin 10 cm yükseğe çikip Clermonta rövaşata golü atmasi 

Ahhahahahaha arkadaşı fut23 konusuna davet ediyorum 😂

• şu golün bu kadar konuşulması futbolda nasıl bi popülizm olduğunu gösteriyo. vasat liglerde bile her hafta bundan çok çok daha iyi goller atılıyorken, sırf "Messi'den müthiş gol" haberi tık kapacak diye medya pompalaması gerçekleşiyo ve herkes bunları konuşuyo.

bu popülizm öylesine etkili ki, Robben mesela 36 yaşındayken bi maçta iki kere kendi yarı sahasından top alıp tek başına dribling yapıp çalımlar atarak gol atmıştı, haberleri yapıldı ama forumda konuşulmadı bile (anca bayern konusunda konuşuldu o kadar) aynısını Messi ya da Ronaldo bir maçta iki kez değil sadece bir kez bile yapmış olsa, forumda 5 tane konusu açılır. popülizm budur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 15 Ağustos 2022; 9:49:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pessinin elinde medya gücü ve babasinin medya gücü var. Pessinin inanilmaz lobisi var.

Şu 10 cm ziplayarak attiği sözde rövaşata golü şaka gibi bir gol. Fakat Pessi medyasi bunu harika gol yapti. Ronaldonun böylesine bir medya gücü yok.

90lardan beri futbol izliyorum. Bebeto ve Romarioyu da izledim. Pessi kadar abartilan ve böylesine medya gücü olan başka bir oyuncu daha görmedim. Weah, Romario gibi adamlar bu dönemde oynasalar Pessiye futbolcu bile demezdi kimse.

Weah, Pessinin oynadiği kadrolarla oynasa, 7-8 ŞLyi rahat alirdi. Abartmiyorum. Adam Milanin çöküş dönemine denk geldi.

• Pessinin yerden 10 cm ziplayarak attiği rövaşata golüne hala gülüyorum. Vasquezin oğlu bile Pessiyle dalga geçiyordu.Pessinin 10 cm yükseğe çikip Clermonta rövaşata golü atmasi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenshin12 -- 2 Ekim 2022; 16:44:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.