Şimdi Ara

PESS 2009 OYUNDAN ATIYOR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemciyi değiştirdikten sonra bilgisayara format attım.Formattan sonra sorunsuz çalışan oyun devamlı olarak oyunun herhangi bir yerinde oyundan atmaya başladı.Ekran kartım hd 4830.bütün patchleri,crackları,çözünürlük yamalarını 1024*768 de dahil olmak üzere tüm çözünürlükleri denedim.kaç kere sıfırdan kurdum,eski saveleri kullanmadan sıfırdan kurdum,ama sorunu çözemedim.sorun ekran kartından kaynaklanıyor olabilir mi?acil yardım lütfen....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speroww -- 18 Nisan 2009; 23:04:24 >

• lb yi kapatman lazim bendede hd4850 toxic var 1680x1050 lb acikken atiyodu kapadim atmiyo muhtemelen 16 9 veya 4 3 formatinin disina cikiyosun ve lb acik oldugu icin seni atiyo lb nin yanindaki tiki kaldirirsan olay hallolur
  • onu da denedim kardeş olmuy olmuyo offf pes 2009
  • 1.3 yama yaptıysan sorun ondan 4.3 16.9 mmuhabbetı deıl yamadan dolayı atıyor ama yoksa 1.3 ozaman bılemem
  • 1.3 yamalı ve yamasız denemediğim kalmadı.teşekkür ederim cevaplarınız için
  • format at
  • up
  • hepsini denedim diğer oyunlarda problem yok,sadece pess 2009,pes ettim artık son çare format atacağım bu gece düzelir inşallah...
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakangs1905

hepsini denedim diğer oyunlarda problem yok,sadece pess 2009,pes ettim artık son çare format atacağım bu gece düzelir inşallah...

sorun ekran kartından olmaz bendede var o sorun kimse bir türlü çözemedi şu sorunu pes artık pes ağız tadıyla bi CL kupasını alamadım çeyrek final rövanş maçında atıyor oyundan her yöntemi denedim ama olmuyor tek çare kaldı crack değiştircem o da olmassa hakkaten pes etcem artık
  • FİFA 13 e geç kardeş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.