Şimdi Ara

Pes2010-ŞAMPİYON Arnex7 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
4.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 erli grup olsun tek mac bence kuralari cekip bildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sangre

1- Benfica
    2- Porto
    3- Roma
    4- Manchester City
    5- Valencia
    6- Sevilla
    7- A.Madrid
    8- Marsilya
    9- Lyon
    10- PSG
    11- Bordeaux
    12- Liverpool
    13- Lazio
    14- Sporting Lisbon
    15- Boca Juniors
    16- River Plate

Böyle olabilir bence.

Bu liste güzel gibi, m.city ve liverpool biraz ekstra kaçabilir.

quote:

15- Boca Juniors
    16- River Plate

Ayrıca güney amerikadan takım fikri hoş ancak kurada bu takım ıkan arkadaşlar kanser olabilir Zira cidden çok dandik yapmışlar.

Dostum takımları kura ile dağıt akınsoft u kullanabilirsin temiz olur.

• beyler ne zaman başlıcaz acabaaa yukardaki takımlar uygun liverpool atloti madrid ve m city agır kaçabilir arkadasın dedigi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: robocop5555

beyler ne zaman başlıcaz acabaaa yukardaki takımlar uygun liverpool atloti madrid ve m city agır kaçabilir arkadasın dedigi gibi

E o kadar da olsun hocam.
  • Arkadaşlar maçların düzenli olması için community de yapalım, ortak havuzumuz olur. Community yi kurdum

community adımız: dhpes

şifreyi turnuvayı kuran arkadaştan veya benden pm, psn yoluyla alabilirsiniz.
  • tamam community de toplanıyoruz arkadaşlar
  • arkadaşlar bu iş nasıl oluyo anlatsanıza ben yeniyim comunuty nedir nasıl ekleme yapılır vesaire biilmiyorum anlatsanıza kısaca

ama benim makine kargoda yarın teslim alıcam yani şimdi ps3 ü aç derseniz yapamam sadece kısaca anlatsanıza
  • Arkadaslar sizlerin dusunlerı ıle sampıyonlar lıgı takımları ıle maclcarı yapacagız.

Takımlar kura ıle oyunculara dagıtılacak.

ve maclar random ayarda oynanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onux53

Arkadaslar sizlerin dusunlerı ıle sampıyonlar lıgı takımları ıle maclcarı yapacagız.

Random olmasın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

quote:

Orijinalden alıntı: onux53

Arkadaslar sizlerin dusunlerı ıle sampıyonlar lıgı takımları ıle maclcarı yapacagız.

Random olmasın hocam.

Bencede random olmasın.
  • Eşleşme;

onux53 --> Liverpool
    albawarden --> Arsenal
    eren35fb --> Atletico Madrid
    kerim35 --> Juventus
    Sangre --> Chelsea
    Lionheart --> Roma
    KingforDİE --> Sevilla
    Robocop5555 --> Barcelona
    co-irda --> Marsilya
    caglar_sss --> Inter
    tahmaz88 --> Lyon
    _konsensus_ --> Manchester United
    Pisnick --> Real Madrid
    bekoksk --> Manchester City
    ne bu ya ?? --> Milan
    Gny* --> Valencia

Maçlar;

Inter - Sevilla
    Chelsea - Lyon
    Barcelona - Roma
    Marsilya - Manchester City
    Real Madrid - Milan
    Arsenal - Juventus
    Atletico Madrid - Manchester United
    Liverpool - Valencia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sangre -- 13 Mart 2010; 0:04:57 >
  • aga yedek üylerede odanun sifresini yollayinda bizde girip sizlerle hazirlik maci yapalim bari odada..
    turnuvadan sonra güzel bir lik iyi gider aslinda
  • Gele, gele gene turnuvanın en dandik takımı gelmiş, hasbinallah. Ne biçim şanstır bu.

Hani orta seviye takımlar olacaktı, gene nerden çıktı bu azmanlar?
    Güvenin biraz kendinize, hep Barça, Madrid, Inter nereye kadar? Biraz farklı tadlar tatmak lazım.

Turnuva bu takımlarla yapılacaksa ben çıkıyorum. Bıktım artık aynı takımlarla oynamaktan...
    Eşitlikte yok zaten. Barça'nın, Madrid'in v.s nin olduğu yerde, Sevilla, Valencia, Marsilya ne yapabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gny* -- 13 Mart 2010; 0:31:50 >
  • kardeşimin haberi yok Marsilya dan sen asıl onun suratını gör duyunca ne hal alacak :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Gele, gele gene turnuvanın en dandik takımı gelmiş, hasbinallah. Ne biçim şanstır bu.

Güvenin biraz kendinize, hep Barça, Madrid, Inter nereye kadar? Biraz farklı tadlar tatmak lazım.

Turnuva bu takımlarla yapılacaksa ben çıkıyorum. Bıktım artık aynı takımlarla oynamaktan...
    Eşitlikte yok zaten. Barça'nın, Madrid'in v.s nin olduğu yerde, Sevilla, Valencia, Marsilya ne yapabilir?

Abi sana Barcelona çıksa böyle yapmayacaktın ama.

• quote:

Gele, gele gene turnuvanın en dandik takımı gelmiş, hasbinallah. Ne biçim şanstır bu.

Hocam bana liverpool geldi. İnan hayatımda ilk defa alacam bu takımı.

Takımlar sizlerin soylmesişyle kaliteli oldu.

Ve kondisyonlar random ayarlarda oalcagi ııcn muhakkak az da olsa eşitlik saglanir dişye ümid ediyoruz.

• ya olsun yaww bende ilk kez Arsenalle oynayacam Henry gittikten sonra ama olsun yaww kötü takım olsa nıolur 3 maç sonra bitiyo turnuva zaten maksat eğlence olsun değişik taktikler deneriz defansa yaslanırız 1-0 a yatarız çamur oluruz :))) yani maksat eğlenmek
  • quote:

quote:

Emin ol sırf Avrupa takımları olacak diye oynamak istiyordum.
    Hatta turnuvaya son kayıt olanlardanım dikkat et. Ki bu konuyu ilk açıldığı dakika gördüm.
    Ben alışığım zaten güçsüz takımlarla oynamaya...

Fiorentina, Valencia, Livorno, M.City, Milan bugüne kadar turnuvalarda bana gelen takımlar.
    Hepsinde de takır takır oyadım.

• quote:

quote:

quote:

Emin ol sırf Avrupa takımları olacak diye oynamak istiyordum.
    Hatta turnuvaya son kayıt olanlardanım dikkat et. Ki bu konuyu ilk açıldığı dakika gördüm.
    Ben alışığım zaten güçsüz takımlarla oynamaya...

Fiorentina, Valencia, Livorno, M.City, Milan bugüne kadar turnuvalarda bana gelen takımlar.
    Hepsinde de takır takır oyadım.

Kanka zevkine oynamıyor muyuz sonuçta ? Yap geç neden bu kadar problem ediyorsun ki ? Bana da iyi bir takım gelmemişti Aşikar Ligi'nde ama 3. yüm şu anda. Ne olacak ki maçını yap geç.

• random olmasi bence haksizligi biraz daha artiracak.
    cünkü zayif olan takimlarda 2 bilemedin 3 oyuncu var.
    sansa oda kondisyonu kötü gelirse hic sansi kalmaz barcaya reale karsi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.