Şimdi Ara

pes mi fifa mı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifanın ölüsü Pesten iyidir.
  • Fifa pes arasında kalanlardanım ps3 de fifa 13 oynadım ama pes i daha bir sevmiştim.
    Xbox da durumlar nedir, pes 65 lira live da fifa yok türkiye live da.
  • PESin demosunu indir oyna miden kaldırabiliyorsa git PES oyna mutlu mesut yaşa.
  • Pes fakir oyunu sen fifa oyna fakir dediysem yanlış anlaşılmasın taktik fakirlerinin oyunu bi maçta 8-10 gol olsun istiyosan pes oyna bol gol bol gerçeklikten uzaklık
  • FIFA for life.
  • herkes fifa diyor ama pes daha güzel geldi bana (kaç yıl aralıksız fifa oynamış birisiyim)
  • Bu sene için soruyorsan PES 14 al. FIFA 13 şimdi için
  • Eski pes fanatiği olarak, 2010 dan beri Fifayla çıkıyorum ve de hala da aşığım
    Her sene her futbol oynunu alır bir şans verirdim. Fifa, 2010 a kadar çöptü benim için ama pes, Playstation 3 te asla tatmin etmedi beni. İyice bozdular.
    Fifa, 2002 de ilk kez şut olayına kademe ayarı ekledi, koşma tuşunu tek tek basma şeklinden, pesteki gibi sabit basma şekline dönüştürdü derken, Pese benzedi ve kendini çok aştı.

Şu an Pesi sevene de saygı duyarım ama Fİfaya kötü diyenin de futbol zevkine şaşarım !

fifaya adam gibi şans tanıyın, tuş ayarlarını pesteki gibi yapın (bende pesten kalma eski alışkanlık oldu çünkü), Tactical defans olayına da alışın (ki profesyonel işidir, atari salonu oyuncusu mantığını aşar ) Fifaya aşık olun ve görün bakalım pesi sevebilecek misiniz? Eskiden peste olan her şey artık fifada: Örneğin yerden sert kesme ortalar (bunu yapabilmek için lob pas tuşu manuel de olmalı)

• quote:

Orijinalden alıntı: NapolyonBonapert

herkes fifa diyor ama pes daha güzel geldi bana (kaç yıl aralıksız fifa oynamış birisiyim)

Ben de kaç yıl pes oynamış biri olarak, Fifa diyorum. 2010 ve sonrasında üstüne koya koya adamlar aştı olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewilmaycry07

quote:

Orijinalden alıntı: NapolyonBonapert

herkes fifa diyor ama pes daha güzel geldi bana (kaç yıl aralıksız fifa oynamış birisiyim)

Ben de kaç yıl pes oynamış biri olarak, Fifa diyorum. 2010 ve sonrasında üstüne koya koya adamlar aştı olayı

Dediğin gibi son 3 yılın Fifa'cılarındanım. Fakat Konami bu sene Fox Engine ile oyuncuların odunluklarını çok büyük oranda kaldırmış, oyundaki gol atma formüllerinin de önüne geçmiş görünüyor. Tabi henüz gamepad'i elime almadım ama 2 oyunun da onlarca gameplay videolarını izledim.

Ayrıca XBOX One'a çıkacak olan Fifa 14 ile XBOX 360'a çıkmış olan arasında ciddi gameplay farkları var gördüğüm kadarıyla. Aynı Fifa 14 XBOX 360'a da çıksaydı Pes'i 'yine' rahatlıkla geride bırakacak diyebilirdim.

• Bak arkadaşım ben şu ana kadar hep pes oynadım hayranıyım fakat fifayı denedim çok zor bi oyun fakat pes öyle değil fifa bence daha iyi ben ilk önce fifa denemeni tavsiye ederim fifada sevmediğim şey analig kariyerinde türkçe yama koysan bilene haberlerin ingilizce çıkması ama fifa daha iyi fifaya ayar çekemedim pes basit daha kolay ben en çok pes oynadım ama fifayı pes kadar keyifli oynamadım
  • sorman hata tabikide pess <3
  • pes diyenleri dışarı alalım yeni nesile oyun çıkartamamış bir firmanın oyununumu oynuyacaksınız?
    fifa ya gel.tabi eğer her maç 8-10 gol atıp futbolcunun sırtı kaleye dönükken topu 90 a asması gibi harika dinamikleri yaşamak istiyorsan pes oyna.

pes 50% arcade 0,5% realistic 45% madness!!!!!!
  • Pes 2013 + 2015 yaması

• xbox 360 da fifa 2015 o kadar güzel değil pes 2015 daha güzel geldi benim gözüme
  • Pes

• fifa

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.