Şimdi Ara

PES ETTİRMEYE ÇALIŞANLARA İNAT. YAPACAĞIM. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
18
Favori
4.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaparsın koçum çok çalış hadi bakalım abilerini kıskandır
  • Bende 228k dan mezuna bıraktım 50k ya bile girememekten korkuyorum şu sıralar ama konunuzu görünce motive olmadım değil.İnşallah başarırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bkooper

bende geçen yıl hiç çalışmadım ama bu yıl 74 obp ile mf-4 5k ya gireceğim rez

reis hamda kaçtın kaça attı benimde 73 te bu sene ki senaryoda kaç atcak bileyim
  • Yahu hocam insanlar hayal bile edemediği şeylere imkansız diyor benim bir önceki sayfada yazdığım yazıyı okuyun ve sorun kendinize: foramenpanizza bu halde Allah'ın izniyle 12k olduysa neden ben olmayayım? İnanın bu iş zor değil ya ben insanları anlamıyorum sanki tıp için 12'ye kadar at gibi çalışıp temel oluşturmak gerekiyor sanıyorlar. Tamam yaptığım iyi bir sıralama olmayabilir ama şu tıp için önceden de çok çalışmak lazım kafasından kurtulun biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foramenpanizza -- 14 Ağustos 2017; 11:17:10 >
  • kimileri bir konuyu 2-3. defa tekrar edince anlarken kimileri tek anlatışta anlıyor.
    kimileri soru çözerken farklı diyarlara giderken kimileri en kısa sürede çözmeye çalışıyor.

daha arkadaştaki azmin farkında olmadan, yapısının farkında olmadan nasıl yapamazsın mesajı vermeye çalışıyorsunuz

bence yapabilir, konu sahibi arkadaş sana diyorum: yapabilirsin.
    aynı durumu ben de yaşıyorum. ama insanların "sen yaparsın" sözünü söylemesiyle kazanmıyoruz ki "heee :D yapamazsın" sözünü söylemesiyle kazanmayalım. bal gibi de çalışarak halledilir. kimse oturduğu yerden kazanmıyor. kendine güvenin tam olsun, sen düzenli ve verimli çalışmana bak. baktın zorlanıyorsun canını sıkma, gerekirse 3. 5. defa dinlersin ama yine yaparsın. kimsenin sözüne aldırış etme.

bol şans

• quote:

Orijinalden alıntı: BrsBlood

Ege Fitness izledi ve gaza geldi.

Şaka bir yana başarılar dostum. Kendini ancak sen bilebilirsin. Yapacağına inanıyorsan olay bitmiştir.

Gereken sene sonuna kadar bu inancını koruman ve çalışman.

Tekrar başarılar diliyorum , umarım seneye hedefimize ulaşmış bir şekilde foruma yazarız

Bi bana öyle geldi sanıyordum meğer yalnız değilmişim. Yazının ortalarında özellikle kaybetmeyi göze alırım denememeyi asla kısmında içimden egenin sesiyle okudum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: coreturk4

10k için uğraşcak 30k ile bitircek. Peki hedefi 30k olsaydi 30 ile bitirebilcek miydi? Her zaman elinizden gelenin en iyisini yapun siralamanizi tercih zamaninda duşunun.

;10k olur olmaz orasini sen belirliyorsun şu andan itibaren;

Ben 30k olur demedim, 30k daki kişiler bile 10k olmuyor dedim. O kısmı soruyorsanız bu arkadaş max 50k olur.

• 600 kdan 24 kya 6 ay içinde gelen biriyim sınava 4. kez girip bu sefer ilk 100 bursu kovalayacam. Kimseyi takma çalış yeter.
  • Yav he he sen bırak ilk 10'a girmeyi 50K'nın içine bile giremezsin.

Donanımhaber'de konu açıyorsan yanlış yerdesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Yav he he sen bırak ilk 10'a girmeyi 50K'nın içine bile giremezsin.

Donanımhaber'de konu açıyorsan yanlış yerdesin.

sen kimsin bilir kişi misin insanlara ne yapamacağını söylüyorsun ?
  • O nasıl dost lan, hayir gelmez ondan bida yanaşma

• Malesef bazı insanlar paçadan çekme kültürünü yansıtıyor. Yani insanların yükselmesini istemiyorlar hep aynı hayat, çağı takip etmemek vs vs. Hatta ufku açık insanlara şöyle derler: Yeni icat çıkarma başımıza. Halbuki insanda yeniliği arama geni var. Bakın gen diyorum gen. Bu yeniliği arama geni de insanla hayvanlar arasındaki şuana kadar bulunan 5 farklı genden yani metakognisyon genlerinden birisi. Hatta şu mealde bir atasözü hatırlıyorum: Evin danası öküz olmaz. Yani alışılmışın dışında bir iş yapacak biri çıktığında bazı kısımlar tarafından alay edilir kendisinin ümidini kırmaya çalışanlar olur yani biraz önce bahsettiğim paça çekme kültürünün çocukları. Alışılmışın dışında bir iş yapmak isteyen kardeşimiz bu hayalini insanlara anlatmadan çaktırmadan başarıp o zaman söyleyecek işte. Yani başardıktan sonra. İnsanlara içinizdeki hayali anlatıp o fidanı insanların deşmesine izin vermeyin. Malesef birçok fidan bu yüzden ağaç olamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamitsevergebey -- 14 Ağustos 2017; 22:50:4 >

• " Expect the worst, hope for the best."

Bununla yürü deviremezler seni...

Tabi biraz çalışmakta lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: coreturk4

10k için uğraşcak 30k ile bitircek. Peki hedefi 30k olsaydi 30 ile bitirebilcek miydi? Her zaman elinizden gelenin en iyisini yapun siralamanizi tercih zamaninda duşunun.

;10k olur olmaz orasini sen belirliyorsun şu andan itibaren;

Bu durum hakkında çok sevdigim bir söz var

Yıldızları hedef al ulaşamasan da göğe yükselirsin.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Çocuk çok güzel bir konu açmış neden su-i zan ediyorsun. Sorun üretme çözüm üret. Ayrıca bu forumda insana çok iyi motivasyon veren insanlar var. Eğer burada konu açmak yanlış bir şeyse sebebi senin tutumunu gösteren insanlar.
  • Arkadaşın sana yapman için belki de ilham veriyordur yapabilirsin dese belki sen bu kadar zorlamayacaksın kendini bir de bu açıdan bak olaya..
  • 10k yapacak çocuğun burda işi ne? 😂 Arkadaşın çok bile demiş anca 200k yaparsın 😂😀

• ulan 200k olmuşsun akıl var mantık var 200k olan adamın dersle alakası yoktur sallayan girer 200k ya 1 senede 5 mat yaparken 35 40 mı yapcan yani olacagın en fazla 90k-100k civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamitsevergebey

Malesef bazı insanlar paçadan çekme kültürünü yansıtıyor. Yani insanların yükselmesini istemiyorlar hep aynı hayat, çağı takip etmemek vs vs. Hatta ufku açık insanlara şöyle derler: Yeni icat çıkarma başımıza. Halbuki insanda yeniliği arama geni var. Bakın gen diyorum gen. Bu yeniliği arama geni de insanla hayvanlar arasındaki şuana kadar bulunan 5 farklı genden yani metakognisyon genlerinden birisi. Hatta şu mealde bir atasözü hatırlıyorum: Evin danası öküz olmaz. Yani alışılmışın dışında bir iş yapacak biri çıktığında bazı kısımlar tarafından alay edilir kendisinin ümidini kırmaya çalışanlar olur yani biraz önce bahsettiğim paça çekme kültürünün çocukları. Alışılmışın dışında bir iş yapmak isteyen kardeşimiz bu hayalini insanlara anlatmadan çaktırmadan başarıp o zaman söyleyecek işte. Yani başardıktan sonra. İnsanlara içinizdeki hayali anlatıp o fidanı insanların deşmesine izin vermeyin. Malesef birçok fidan bu yüzden ağaç olamadı.

Çok haklısın tam morallenirken insanın moralini bozuyorlar umutlarını yıkıyorlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.