Şimdi Ara

PES 6 ONLİNE OYNAMA AYRINTILI + RESİMLİ ANLATIM + LİG ÖN REZERVASYON BÖLÜMÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
7
Favori
14.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Tabiki öyle gelmiş geçmiş en iyi 3 futbol oyunundan biridir benim için ama günümüz teknolojisi yüzünden pek oynanmıyor olmasına rağmen sadece sitede bile 3000 kişi gerçekten ciddi bir rakam benim gibi bu oyunun hakkını veren daha bir çok kişinin olması beni çok sevindirdi ..Bende zamanım olursa gelip Online maçlara katılabilirim zamanında efsaneydim bu oyunda da ..

Tabi her zaman bekleriz ligler dışında günlük turnuvalarda oluyor.Yada zamanınız olduğunda rakipleriniz ile dostluk maçı yapabilirsiniz :)
  • atarmasın linki
  • ERHAN KARDEŞİM BEN ONLİNE LİGE KATILMAK İSTİYORUM ÖNCEDENDE SİZİN GRUPLA ONLİNE LİG OYNAMIŞLIĞIM VAR FACEBOOK GRUBUNADA BENİ DAHİL EDERSEN HOSTS DOSYASINIDA İNDİREBİLCEM AYRICA LİG İÇİN HANGİ PATCHI KURCAZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

atarmasın linki

özelden yolladım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisgoll

ERHAN KARDEŞİM BEN ONLİNE LİGE KATILMAK İSTİYORUM ÖNCEDENDE SİZİN GRUPLA ONLİNE LİG OYNAMIŞLIĞIM VAR FACEBOOK GRUBUNADA BENİ DAHİL EDERSEN HOSTS DOSYASINIDA İNDİREBİLCEM AYRICA LİG İÇİN HANGİ PATCHI KURCAZ

Kabul ettim isim tanıdık geldi ama hatırlayamadım çok fazla istek geldiğinden arada sorun yaşayabiliyoruz
  • Adriano
  • erhan kardeşim online lig için hangi patchı yüklicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisgoll

erhan kardeşim online lig için hangi patchı yüklicem

Shollym Patch 2014
  • Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi spor video oyunu.Anılarım kabardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi spor video oyunu.Anılarım kabardı.

Kesinlikle katılıyorum Pes'in dalında en iyi teke tek son vuruş gerçekçiliği bu oyunda yansıtılmıştır.Bu oyundan aldığım zevki yeni oyunların hiç birinden alamıyorum ( Fifa 14 hariç )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErhanKarahaNEO -- 4 Şubat 2014; 15:27:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErhanKarahaNEO

quote:

Kesinlikle katılıyorum Pes'in dalında en iyi teke tek son vuruş gerçekçiliği bu oyunda yansıtılmıştır.Bu oyundan aldığım zevki yeni oyunların hiç birinden alamıyorum ( Fifa 14 hariç )

Ben de katılırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rudy_Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: ErhanKarahaNEO

quote:

Ben de katılırım

Hocam pm'den ulaştım bir bakarmısınız

• Shollym Patch 2014 arkadaşlar ben bu yamayı indirdim. bilgisayara kurdum. oyun açıldı ama pes 6 kurmadım direk kurdum oyun açıldı ama sadece ülke takımları logoları var klüp takımları için ne yapmam gerekiyor . o filemi gerekiyor yardım istiyorum. bu ara pes 6 torent iniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sxd

Shollym Patch 2014 arkadaşlar ben bu yamayı indirdim. bilgisayara kurdum. oyun açıldı ama pes 6 kurmadım direk kurdum oyun açıldı ama sadece ülke takımları logoları var klüp takımları için ne yapmam gerekiyor . o filemi gerekiyor yardım istiyorum. bu ara pes 6 torent iniyor.

Hocam sizi kurulum videosunu yolluyorum :http://www.youtube.com/watch?v=AW15CWGGCuk
  • oyunu ve yamayı sorunsuzca indirip kurdum torrent dosyalarını paylaşayım dedim isteyen indirirebilir. yamanın kurulumunu bir üst mesajda erhan arkadaş videolu anlatım yapmış nasıl online oynamanız gerektiğinide ilk mesajda anlatmış kendisine teşekkür ediyoruz.

Pro Evolution Soccer 6 Reoladed Torrent

dosya.tc

Shollym Multipatch 2013-2014 Full (stadyumlar dahil)

dosya.tc

buda merak edenler için Shollym patch ile oynanan güzel bir match videosu.

• http://www.youtube.com/watch?v=JHgxiD2WNhs

Ayarlarını yaparsanız görüntü bu kaliteye çıkıyor.
  • dostum şu file serverin host dosyasını verirmisin bir zahmet giremedim bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sxd

dostum şu file serverin host dosyasını verirmisin bir zahmet giremedim bir türlü.

91.203.4.126 pes6gate-ec.winning-eleven.net
    212.227.67.195 we9stun.winning-eleven.net

hosts dosyasını aç bu iki satırı en sona yapıştır ve kaydet.
  • eyvallah arkadaşım sağol
    oldu.
  • çok arıyordum saol hemen indirip deniyorum inş bol oyuncu vardır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.