Şimdi Ara

PES 4 Hareketler (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
67.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kontendoo

(harekterler PC default buton konfigurasyonuna göre gösterilecek)

*topla sağ tarafa doğru koşuyorsunuz mesela yukarıya basıp "C" tuşuna basarsanız iki ayrı hareket yapma olasılığınız doğacak dikkat ederseniz depar attığınızda topu azıcıkta olsa onüne sürerek depar atar futbolcular topu açmışken yaparsan yukarıya doğru topu yan yan sürer hareket devam ederken hçbrişeye dokunmazsanız hareket devam eder bu sırada mesela hareketi sağ tarafa koşarken yukarıya doğrumu yaptınız hareket devam ederken sol tuşa basılı tutarsanız topu tabanıyla geriye doğru yavaş yavaş sürer
    *mesela sağa doğru koşuyorsunuz aşağı + depar + C tuşuna basarsanız topu önüne doğru uzun birşekilde atar bu hareketi iyi kullanırsanız kimse sizi yenemeez bu hareketi genellikle hızlı forvetlerle ve kanat oyuncularıyla yapın felaket etkilidir
    *pas atarken top oyuncuya gelmeden E tuşuna basarsanız bazen topun üzerinden atlar
    *depar atarak bir kanatta sıfıra yakın bir durumdayken Q + 2kere D ye basın topu hızlı birşekilde ve falsolu ortaya atar ve en etkili atak biçimidir forveti iyi bir takımda bu taktikle 5 6 gol atarsınız
    *eğer aynı hereketi 3kere D ye basarak yaparsanız topu yerden hızlı birşekilde atar
    *birkere basarsanız yüksekten orta yapar
    *topla koşarken C ye basarsanız birden durar (sıfıra doğru koşarken çok etkili) aynı hareketi ters tarafa koşarak yaparsanız yani kendi kalenize topun üstünden atlayarak rakip kaleye döner
    *topla koşarken Q+E ye aynı anda basarsanız durar ve şut yada pas için topu biraz önüne gönderir bu durmda şut yada pas çok etkilidir fakat rakip oyuncu yokken yapılmalıdır
    *Q basarak ronaldonun meşhur hareketini yaprken E ye birkaç kere basarsanız topu birden önüne hızlı birşekilde atar
    *topla koşarken birden ters tarafa basıp aynı anda E ye basarsanız topu bilek hareketiyle geriye çeker

EĞER PAYLAŞIM FAZLA OLURSA DAHA FAZLASINI YAYINLARIM
    ayrııca "Sticky" OLAMAZMI bu konu ??

GÜZEL OLUR AMA HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK FENER
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatalflex

1- 360 dönme(zidane abimiz saolsun)=sağ analog tuşunu topla beraberken 360 derece döndürün..
    2- Bilek Çalımı=topla yürürken futbolcu ya göre sağ yada sol ile birlikte R2 tuşunda bi kere basın..
    3- Topun üstünden atlama=pas attığınız adam a top gelirken hiç bir yön tuşunda basmadan R1 e basın..
    4- Göğüs de durdurma=Top diz ve göğüs hizasında gelirken adamın yüzünün tersi yönde ok tuşuna bi kere basın,devamında şık şutlar ve paslar verebilirsiniz..
    5- Top Sürerken ayaktan aşma=R1 le koşarken koştuğunuz yönden farklı olan başka bi yön tuşu ile R2 ye basın,top adamın ayağından biraz açılır...
    6- Geri Geri top sürme(başka isim bulamadım idare edin)=2.hareket yani bilek çalımını yaptıktan sora adamın tersine doğru geri tuşuna seri şekilde basın..
    7- frikik lerde aşşağı yön tuşuna basarsanız plase vurur,yukarı tuşuna basarsanız abanır
    8- ) a) SELECTE BASIN L1 E BASILI TUTUN VE ŞUTU ÇEKİN ADAMIN ÖNÜNDEKİ FUTBOLCU TOPA VURUYOR

b)SELECTE BASIN VE SAĞ ANOLOĞA BASIN TOPU ADAMIN KOŞUCAĞI NOKTAYA ATIYOR VE GÜZEL YERDEN GOLLER ATABİLİYORSUNUZ

c)SADECE SELECTE BASIP HİÇ BİR TUŞA BASMASSANIZ ZATEN BİLDİĞİNİZ GİB İKİ KİŞİ OLMASINA RAĞMEN KALECİYİ ŞAŞIRTMADAN DİREK KALEYE VURUYOR
    9- Orta yaptıktan sonra R2 tuşuna basılı tutup adamınızı topa doğru yönlendirebilirsiniz. Yani topa artistik şekilde vurmak istiyorsanız topun düştüğü yeri gösteren sarı işaretten adamını hafifçe uzaklaştır. Vole, röveşata gibi vuruşlar otomatiktir
    10- sağ analoğu kendi etrafında hafifçe 360 derece çeviriosunuz aynı anda oyuncu topun ustunde gittiği noktaya dogru 360 derece dönup devam edio
    11- sağ analogu 2 kere oyuncunun gittiği yome yani sağ tarafa itince aykut hareketi yapıo
    12- sağ analogu oyuncunun gittiği yöne dogru 2 capraz yukarı yaparsanız cok hızlı bısekılde karsısındakı rakıbe vucut hareketı yapıyor..Misal:Beckham(aynı hareketi çapraz aşşağıda yapabilirsiniz).
    13- oyuncu sag tarafa dogru hareketlendi yıne sag analogu bıraz aralıklı olarak 1 bosluk 1 seklınde 2 kere asagı yaparsanız topu ayagından cok az acıyo bi nevi rakıbın arkasına topu atıp devam edıyo.Bunu kalecıyle karsıkarsıya yaparsanız kalecının yanından atıp gecıp sut cekebılırsınız.
    14- R2 + L2 bu 2 dugmeye aynı anda bastıgınızda oyuncunuz aniden duruyo.Genelde depar halinde çizgiye indiğnizde top ayagınızdan acılır yada top taca cıkarken anıden topa dokunursunuz bu yaptıgınız hareket bazen sızın oyuncunuza gıtmeyebılır sımdı bu 2 tusa bastıgınızda nerde olursa olsun şak die topa basıp olece 2. hamlenızı bekler.
    15- L2 + kare ye basarsanız açılan kalecının uzerınden aşırtma şut ceker
    16- Şut çektiniz fakat aniden aşırtmak istediniz çok hızlı bi şekilde R1 yada R2 ye basın
    17-ronaldınho hareketinin (flip flap)hareketinin yarım versiyonu:L1'e basılı tutarak sağ analogu iki kere çapraz yapınca olur''umarım yardımcı olmuşumdur
    KOMBİNASYONLAR PES4 İÇİNDİR

• Arkadaşlar benim size bir sorum var Pc de Winning Eleven 8 oynarken attığım güzel golleri kaydediyorum ama daha sonra izleyemiyorum ayrıca ben bu golleri arkadaşıma göndermek istiyorum. Bilen varsa lütfen yanıtlasın. Bekliyorum...
  • Kardeş sen öle diosun ama ben 6 yıldızda 9 tane gol attım bu ansıl olacak
  • Bende küçük bir şey ekliyimEğer orta yapma tuşuna 2 defa basarsanız kafaya orta yapıyor 3 defa basarsanız yerden orta yapıyor
  • Beyler bizim arkadasların dediğine gore kendini yere atma falan varmıs tabi ben onların yalancısıyım bir bilgim yok yapanı da gormedim ama bi arkadasımda " olum gordum adam yanında kimse bişey yapmazken yere atladı hakem faul verdi " dedi bu hareket varsa tuslarını bilen varmı?
  • PES de öle bi hareket yok ama This is footbal diye bi seri var onun ikincisinde var bana ps1 oynarken olmuştu yaw benim adam yere düştü hakem bana kart vermişti yada oyunun aptalığıydı emin deilim ztn çok dandik bi oyundu
  • Arkadaşlar her şey ii güzelde oyunda save yapamıyorum ne auto save yapıyor nede manuel olarak yapmıyor , yardımcı olurmusunuz...
  • EN GEREKSİZ ÜST KONU ÜSTÜNE YORUM YAPAN BAN BAN
  • Yokmu bu save durumuyla ilgili bilgi verecek arkadaş....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gisaro

Yokmu bu save durumuyla ilgili bilgi verecek arkadaş....

Save dosyasının içinde konami-pes 4 dosyasına sağ tıklayıp bak eğer salt okunur bölümü işaretliyse onu kaldır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur ERYILMAZ -- 26 Temmuz 2005, 11:08:44 >
  • Denedim arkadaşım fark etmiyor...Sağolasın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gisaro

Denedim arkadaşım fark etmiyor...Sağolasın...

o zaman belki trojan almışındır belki..
  • beyler ben pes 5in resimlerini buldum size atıyorum

• beyler ben pes 5in resimlerini buldum size atıyorum daha 6 tane daha var

• beyler ben pes 5in resimlerini buldum size atıyorum 5 tane kaldı

devamı yarın

• dostum ii hepsini bi arada versene daha güzel ve düzenli olmuş olur
    rest in peace !!
  • devamı işte burda

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.