Şimdi Ara

PES 4 Hareketler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
67.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bilader ben indirdim bunu da nereye kurucam ben bunu pe4 klasörünün içine kurdum ama bi değişiklik görmedim
    quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

--==WOLF FURRY PATCH ==--
    içerik : YOK YOK
    eğer PES4 ü seviyorsanız bu yama ile oyun zevkiniz 4 e 5 e katlancak dosyanın full boyutu 650mb civarında fakat yamaya ben kefilim inanın bana bu yamayla oyunu oynadığınız zaman daha önce oynadığım oyun PES4 olamaz diyeceksiniz..

Nasıl indiririm?

http://download.boomtown.net/en_uk/user/shop.productlist.php

bu linke tıklayarak siteye ücretsiz üye olun "Basic Member" a tıklayarak

standart üyelik işlemlerinden sonra siteye giriş yapın ve ,

bu linke girin "Start Download" a basın

http://download.boomtown.net/en_uk/articles/art.view.php?id=6915

çıkan linke tekrar tıklayın

• HaLiL_oZT+1 valla bende aynısını yaptım degisme olmadı lutfen yardim
  • quote:

Orjinalden alıntı: firfirlama

HaLiL_oZT+1 valla bende aynısını yaptım degisme olmadı lutfen yardim

o yamayı kurmak için gelen dosyaları data dosyasındakilerle(0_tex afs v.s) değiştirin bide save dosyasındaki option file ide değiştirmek gerekiyo
    dosyaların yedeğini almayı unutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur ERYILMAZ -- 14 Haziran 2005, 20:58:09 >
  • Yaw abicim WOLF ile WOLF FURRY ni arasında bi fark varmı yoksa ikiside aynımı eger farklıysa farklar neler ve hangisi iyi

• bildiğim kadrıyla farkı yok ama ben dosyaların yedeğini almayı unuttum gecmiş olsun bana zaten oyunu silip yüklemesi ayrı bi dert
  • ben becerdim farkı var görsel olarak toplar ayakkabılar saha maha daha farklı oluyor radar aşağıdan yukarı çıktı her maçta değişik bi top var online oynayamadım ama yaw varsa oynamak isteyen bi deneme yapsak şu oyunla online ben aksam saat 8 den sonra müsait oluyorum oynamak isteyen pm atsın
    quote:

Orjinalden alıntı: firfirlama

bildiğim kadrıyla farkı yok ama ben dosyaların yedeğini almayı unuttum gecmiş olsun bana zaten oyunu silip yüklemesi ayrı bi dert
  • Abi se şu 670 mb'lık yamayı nereden indirdin.bana söylermisin.Lütfen
  • yaw son transferlerin olduğu doğru düzgün oyuncuların gerçek performanslarına göre yapılmış bi yama yok mu ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: poacherlion

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler kardeşlerim Eywallah...

birçok kez yayınladım ayrıca birçok üyede alıntı yaptı görememen çok ilginç
    iki mesaj üstte başka bir alıntı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 19 Haziran 2005, 21:40:52 >
  • faydalı bilgiler.. thx
  • Pes4 ve WE8i için çıkarılmış tüm patch ve yamalara http://browse.files.filefront.com/Pro_Evolution_Soccer_4/;1319929;/browsefiles.html direk yada www.filefront.com adresinden ulaşabilirsiniz. Burada bulunan Ultimate Patch Suat Çağdaş adlı bir arkadaşımız tarafından yapılmış bir patch dır. Ve Wolf un patchlarından daha iyi ve kalitelidir.
    isterseniz Ultimate patch için www.peskturkey.com adresine girerek tüm dosyalara erişebilir ve 19.06.2005 tarihindeki en son güncellemeyle bir çok takımın son haline erişebilirsiniz.
    Kesinlikle değeceğine garanti verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semerci -- 20 Haziran 2005, 13:22:45 >
  • Çok saolun ilk mesajdakiler için ama çoğu fos
  • hayır yanlış olmuş yeni gördüm eğer orta açma tuşuna basar ve aşağı basarsan yerden vurur...........
    quote:

Orjinalden alıntı: dustyboy

quote:

Orjinalden alıntı: erdij

dustyboy önce ileri tuşuna basılı tutuyosun (abanması için) sonra kareye çok az basıyosun o zaman yerden ve sert gider tabi ben R.Carlosla denedim diğerlerini sen dene ama R.Carlos çok sert vuruyo füze gibi gidiyo top tavsiye ederim

teşekkürler deneyeceğim

• sanırım şuda yanlış eğer doğru anlamışsam: Fatalflex arkadaşımızın 14. maddesi eğer L2veR2 ye aynı anda bassarsanız oyuncuyu istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz mesela arapası attınız pas başka tarafa gitti L2 ve R2 ye aynı anda basın ve yön tuşlarına basın oyunucuyu istediğiniz yere hareket ettirbilirsiniz sanırım sen başka bişi demişsin.
  • attığımız güzel golleri paylaşsak nasıl olur?
  • forumda pes için türkçe spiker hazırlayan bi arkadas vardı nooldu o haberiniz varmı?
  • http://www.soccercenter.net/ pes4 için türkçe yama yaptıklarını söylüyolar ama tam bilmiyorum siteyi açamadım daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: yalcin_89

http://www.soccercenter.net/ pes4 için türkçe yama yaptıklarını söylüyolar ama tam bilmiyorum siteyi açamadım daha

ewet doğrudur ..ben indirdim..birazdan kurucam,ancak ispanyolca spikerinde yuklu olması gerekiyormus.o nun dosya boyutuda 226 mb.
  • her ikisininde download linkini verirmisin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.