Şimdi Ara

PES 4 Hareketler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
67.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kontendoo

--==WOLF FURRY PATCH ==--
    içerik : YOK YOK
    eğer PES4 ü seviyorsanız bu yama ile oyun zevkiniz 4 e 5 e katlancak dosyanın full boyutu 650mb civarında fakat yamaya ben kefilim inanın bana bu yamayla oyunu oynadığınız zaman daha önce oynadığım oyun PES4 olamaz diyeceksiniz..

Nasıl indiririm?

http://download.boomtown.net/en_uk/user/shop.productlist.php

bu linke tıklayarak siteye ücretsiz üye olun "Basic Member" a tıklayarak

standart üyelik işlemlerinden sonra siteye giriş yapın ve ,

bu linke girin "Start Download" a basın

http://download.boomtown.net/en_uk/articles/art.view.php?id=6915

çıkan linke tekrar tıklayın

siteye üye oldum ama onay maili gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven Shield -- 18 Mayıs 2005, 16:56:13 >

• quote:

eğer mynet e üyeysen bazen konfirmasyon maili mynete gelmeyebiliyor
    eğer mynete üye değilsen birkez daha dene anında gelmesi lazım
  • topice biraz canlılık getirelim...
    birazdan mukemmel gollerle bezeli bir dosya daha yayınlayacağım

Please Wait....
  • quote:

quote:

mynetti valla bide hotrmaille deneyeyim sağol

bide bu we için oluyoe değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven Shield -- 18 Mayıs 2005, 22:09:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 17egemen

quote:

quote:

mynetti valla bide hotrmaille deneyeyim sağol

bide bu we için oluyoe değil mi

yukarıda yazmıştım oluyor
  • Arkadaşlar bu konuyu bende bayağı bir araştırdım ve sadece size iki yabancı site verebilirim yapabilirseniz oradaki hareketler çok güzel, hareketlerin videolarını bile veriyor!
    1-www.pesmoves.com
    2-www.pesinsight.com
    Umarım işe yarar
  • selams.beyler bende gamepad var,aynı ps2 gibi.analog fln var.şimdi mesela 360 derece döndürcem ben adamı,ama illa analog a mı almak lasım?başka bi yolu yokmu sağ ve sol analog u normal olarak kullanmanın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Slammer

selams.beyler bende gamepad var,aynı ps2 gibi.analog fln var.şimdi mesela 360 derece döndürcem ben adamı,ama illa analog a mı almak lasım?başka bi yolu yokmu sağ ve sol analog u normal olarak kullanmanın?

O harketi yapman için zati anologa almana gerek yok zaeten kendiliğinden ayarlıdır.ama istersen sağ analog tuşunu başka bi tuşla değiştirebilirsin
  • quote:

sonunda Upload bitti..

içeriği
    videolarla hareketlerin yapımı anlatılıyor gerçektende mukemmel bir dosyadır PES4 yada WE8 oynayan herkezin indirmesini şiddetle tavsiye ediyorum

http://rapidshare.de/files/392233/pes4guidebyrealfoxboy.rar.html

arkadaşım bu süper paylaşım için saolasın hemen deniyorum teşekkürler
  • bende frikiklerle ilgili bir şey eklemek istiyorum belki biliyorsunuzdur ben daha yeni buldum. 17-18 metreden frikik kullanırken yönünüzü kalecinin durmadığı boş olan köşeye çevirin ve yuvarlağa çok hafif basın kaleyi bulursa kesin gol geçen gün arkadaşa öğrettim maç yaparken o bölgeden 3 frikik kullandı 3 ü de gol oldu mesafe 20 metre falan olursa biraz daha şiddetli basın o zamanda gol olabiliyor ama 24 metrenin üstünden hiç atamadım
  • Bendende size bir hile taktiği top gol çizgisini gectiği anda oyunu durdurun fakat cok cabuk olmalısınız daha sonra her tekrarını izlediğinizde 1 gol atmıs oluyorsunuz!!!! anlamadığınız yer varsa sorun???
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhsal89

Bendende size bir hile taktiği top gol çizgisini gectiği anda oyunu durdurun fakat cok cabuk olmalısınız daha sonra her tekrarını izlediğinizde 1 gol atmıs oluyorsunuz!!!! anlamadığınız yer varsa sorun???

nasıl oluomuş o.anlamadık desek ayıp olur mu?
  • Top gol cizgisini gecer gecmez oyunu star tusu ile durdur ve menüden replaya bas her replaya girişinde bir gol atmıs sayılacaksın!!!
  • arkadaşlar hepinize thank youu
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhsal89

Top gol cizgisini gecer gecmez oyunu star tusu ile durdur ve menüden replaya bas her replaya girişinde bir gol atmıs sayılacaksın!!!

abi senin dediğn çok zor bişey.ben kaleye her şut attığmda heyacanla izliom ve yakalamakda o anı o kadar kolay deil.ama sen yaptıysan helal olsn.
  • size yuh be
    futboldada hile yapılırmı[:o
  • Hocam hareket mareket bilmemde FİFA serisinin merzukasını kıran bu pes4 dür derslerden kaçmama sebep gramerden 45 almama sebep 2ye 2 maç yapıyoz arkadaşlarla aramın açılmasına sebep
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatalflex

size yuh be
    futboldada hile yapılırmı[:o

yaw nolcakki hile yapıosak.şike araştırma komisyonu soruşturma mı başlatacak?

• kolay arkadasım ya elinin alısması gerek biraz!!! 99-99 a kadar basmıstım 100 olmuyor mac içinde bide mactan sonra skoru anca gorebiliyosun???
  • Dostum wolf patch i kurdum acarken sürekli hata veriyor kapanıyor anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.