Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: darkfate0 , complete_ Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.469
Cevap
181
Favori
715.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #38
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Myclub icin söylüyorum,zaten ofline oynayan çok azaldı.Nba2k ve fifa fut u örnek almaları lazım,paket acilimi ve market gelmesi lazım,kör dövüşü,carpisan arabalar modundan çikip daha esnek ve gercekci bi hal almasın bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koç_hisarlı -- 15 Nisan 2021; 1:32:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konami benim için itselköpek vasfında bir şirkettir. Gel de inan iyi bir oyun yapacaklarına... (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni nesil pes 120 fps olsa keşke .daha akıcı bir oynanış deneyimi açısından iyi olur diye düşünüyorum.

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt

Belkide 120 fps olur daha birşey açıklamalıdır e3 de açıklanır haziranda

• Hala bir resmi bilgi yok. Çıkmayacak mı bu oyun?

• xturk61 X kullanıcısına yanıt
    Yeni nesile geçişte hep geç çıkartıyor Konami. Belki de yine Kasım gibi çıkartacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhostofTsushima -- 1 Mayıs 2021; 11:6:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Yapay zeka,aynı kalacak mı,bu önemli.Kareyle cpunun silik oyuncularını bitmek tükenmek bilmeyen bir pressle rakibin üstüne yollama işi,devam edecek mi,bunlar önemli.Defansif yapay zekası 98 civarı olan bir defans oyuncusu,abuk sabuk kademe hataları yapacak mı?

Pes 21’de bitmek tükenmek bilmeyen cpu pressi yüzünden ,oyun kuracak ,paslaşacak yeterli alan ve zaman kalmıyor.Rakip,cpu press yaptırıyorsa iyice kapana kısılıp kalıyorsunuz ve mecburen hızlıca pas tuşuna bastığımız için pas hataları ,sonrasında kontradan gol yemek kaçınılmaz oluyor.Pres ,makul seviyede olsun ama bizim de oyun kuracak yeterli alanımız,zamanımız olsun.

En son Pes 21 ile zirveye ulaşan maç başladığında ,maçın skorunun adeta belli olması ,hiçbir pasımızın yerine ulaşamaması ,defansımızın ,sanki sahada 9 kişi kalmışız gibi sürekli hata yapması ,forvetlerimizin yerinden kımıldayamaması ,saçmalıkları bitmeli.Maça 2 taraf da ağırlığını koymalı ,hangi taraf ustaca işler yapmışsa maç ,o tarafa dönmeli.

Son olarak 1 gol atıp 85 dk.top çevirenleri,oyun ,bir şekilde algılayıp maçtan atmalı veya böyle yapanlara karşı taktiksel bir müdaheleyle topu kapabilmeliyiz.

Santra golü bitmeli,her şeyden önce online bir server oluşturulup lag sorunu ,büyük oranda düzeltilmeli.

Şu anki fizik motoru ,yapay zeka ,sıkıntılı paslaşma sistemi,yeni oyun motoruyla tamamen değişmelidir.

Artık yeni konsollar geldi.Eskiyi cilalayıp sunmak yeterli olmaz.

Pes 2015i kalitesini tarif etmişsin. Onun üzerine koyup geliştirirlerse tadından yenmez oyun olur.

saçma pres, santra gol, oyuncu yeteneklerindeki hissizlik gibi saçmalıklar yok. Taktik ve bilek vardı.

• Demo çıkış tarihi hakkında da hiçbir bilgi yok hâlâ...

• quote:

Orijinalden alıntı: GhostofTsushima

Demo çıkış tarihi hakkında da hiçbir bilgi yok hâlâ...

Haziran ayı içinde açıklanır bazi şeyler

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hâlâ Ps5 almadım, ps4 pro'yu da sattım Pes n'olacak onu bekliyorum almak için ama haber de yok sessizliğe gömüldü resmen oyun.

• quote:

Hâlâ Ps5 almadım, ps4 pro'yu da sattım Pes n'olacak onu bekliyorum almak için ama haber de yok sessizliğe gömüldü resmen oyun.

Ps5 al bence pes 22 ps5 de daha iyi olur ps4 deki pes oyununa göre

Tanıtımlar filan haziran ayında olur bazen online beta oluyor oyunun çıkmasına 1 ay kalan gelebilir online beta gelmezse demo Ağustos son haftasinda normal demo gelir eylül 15 gibi de çıkar oyun genelde böyle oluyor

Stok sorunu var gerçi ama bir kaç kez alabilirdim denk geldim de sırf Pes'e dair bir haber yok diye ağırdan alıyorum. Yeni oyun çıkartmaz falan bu sene almam o vakit.

• quote:

Stok sorunu var gerçi ama bir kaç kez alabilirdim denk geldim de sırf Pes'e dair bir haber yok diye ağırdan alıyorum. Yeni oyun çıkartmaz falan bu sene almam o vakit.

Yeni oyunu çıkaracaklar 2 yıldır ayni oyunu oynuyoruz yeni oyunda oyun motoru filan değişecek yine de bekle istersen

• pes kaldı mı halen ya

Hiç güvenmiyorum dostum bu firmaya her enee ciddi bir meblağ ayırıyoruz ama hep hüsran.

• kingofbet K kullanıcısına yanıt
    Kalmadı galiba.

• Öldü mü bu konu?

• quote:

Öldü mü bu konu?

Bilgi gelmiyor ki konami den birşeyler paylasilsin haziran aynın ortalarına doğru gelmesi lazım yavaş yavaş bilgiler

• Pes ve istek diyince aklıma hemen lisans sorunu geliyor ister istemez gerçi artık bu bir pes gerçeği ama yazıyorsun işte..

Giriyorum giriyorum en son ben yazmışım :) Hiçbir şey yok gerçekten sır oldu oyun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.