Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jagatai

konami transfer update tarzı bişi getirir inşallahta iyi kötü oyun oynarız bu yaştan sonra zorla fifacı yapacaklar adamlar bizi  

Pes 21 update filan gelmez e footbal çıktığı gün pes 21 ilgili hicbirsey yapmazlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Aga bunu cihaz uzerinde nasil duzelriyoruz. Hesapta bu dedigini nerden yapacagiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mctalebee kullanıcısına yanıt

Ps4 de Hesap ayarlarında ana hesabı etkinleştir var ps5 se onun adı farklı cihaz paylaşımıydı galiba

Edit

ps5

1. Ayarlar > Kullanıcılar ve Hesaplar > Diğer > Konsol Paylaşımı ve Çevrimdışı Oynama bölümüne gidin.

Ps4

Ayarlar) > [Hesap Yönetimi] > [Ana PS4 Sistemi Olarak Etkinleştir] > [Etkinleştir]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 7 Ağustos 2021; 16:19:51 >
  • Gözümde canlanır koskoca mazi :)
    https://www.youtube.com/watch?v=nzTSoKLyQ-A&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meyyithan34 -- 7 Ağustos 2021; 16:20:44 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim, sagol. Duzeldi :)

• Arkadaşlar selam ; 10 gündür myclup online olamıyorum. Code: VNBP_0001 Bağlantı hatası veriyor. Oyunu sildim yükledim gene aynı, sorun nedir. Sadece bu oyunda online sorun yaşıyorum?

• zorbey_td Z kullanıcısına yanıt

ps de boş alan kalmadığı için güncelleme yapamıyor olabilir.

• hhuctas H kullanıcısına yanıt

Hala mı rashford kovalıyorsun:)

• Dextermania kullanıcısına yanıt
    :)
    Gelmedi deyyus

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bundan daha kanser bir oyun asla olamaz... Allah belasını versin böyle sistemin

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Psn=Groweey takım adı Alembeyendi sk fc şu andan itibaren olmak üzere sportif faliyetlerini durdurmuş olmaktadir

Pes 22 de görüşmek üzere dostlar bu senede 750 .800 arasında bitirdik herkese bol şanslar

• Arkadaşlar hem fifa hem de pes oynayanlara sorum var.

Ben ilk kez pes oynuyorum. Yıllardır fifa oynuyordum ama pes21 bence çok daha iyi.

Ancak şöyle bir problem var, fifanın klasik tuş kombininde L2 tuşuna bastığımızda oyuncu topa hakim olur, vücudunu kullanır ve topu ayağından açmaz. Pes21'de böyle bir olay var mı tam olarak çözemedim. Oyuncular otomatik mi yapıyor yoksa ben hangi tuş olduğunu mu bulamıyorum. Yardımcı olacak varsa çok memnun olurum.

• Hucumda l1 ya da r2 tuşuna bas çek şeklinde kısa aralıklarla savunmada sadece r2 tuşuyla.eliniz l2 tuşuna alışıksa kontrol ozellisterme kısmından savunmayı l2 tuşuna atama yaparsınız.top sizdeyken de l1 kullanmanızı tavsiye ederim

• Hayırlı akşamlar.

Oyunun ücretsiz versiyonunu Steam'de yükledim ama bir sorunum var. Ben kol ile oynamaya alışkınım ama kol ile oynayamıyorum çünkü klavyeyi bir türlü iptal edemiyorum. Taraf seçme ekranında klavye ya iç sahada ya da deplasmanda oluyor ortaya alamıyorum. Ayrıca ikinci bir kol bağladığımda onu algılamıyor yani yerel oyunda üç kişi girmek istesek giremeyeceğiz.

Bu sorunun çözümü nedir? Yardımcı olabilir misiniz?

• Oyunu hangi platformda oynuyorsunuz? Ben laptopta oynuyorum çoğunlukla online klasmanlara giriyorum ama sıcaktan mıdır nedir çok fazla takılarak oynuyorum.

• Genç Düşünür kullanıcısına yanıt

Steam klasörüne git, Pes klasörü olacak oradan ayarlar var oradan controller sekmesine gir oradan 1 ve 2.kolları ayarlayabilirsin. Youtube'da vardır elbet videosu.

• SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Onu denemiştim ama olmadı hatta klavyeyi söktüm yine de olmadı. Garip bir sorun var. Cevabınız için teşekkür ederim.

Ekleme: Bu sorun beni klavyeye alışmaya sevk etti. Artık klavye ile çok rahat oynayabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genç Düşünür -- 28 Ağustos 2021; 13:44:19 >
  • travellerrr T kullanıcısına yanıt
    Steam üzerinden masaüstü bilgisayar ile oynuyorum ve kasma donma olmuyor. Eşleştiğiniz kişi uzak kıtalardansa o zaman 1-2 saniyelik takılmalar olabilir.

• Genç Düşünür kullanıcısına yanıt

Sanırım laptop ısındığından dolayı takılmalar oluyor diye düşünüyorum. Kart da biraz eski gtx860 ekran kartı var. Laptop la oynayan var mı, sizlerde durum ne?

• Arkadaşlar gol sevinçlerinde karşı taraf gol attımı gol sevince yapıyor ve hızlı geçemiyorum, ekranda gol sevinci yaşanıyor diyor. . Ben gol sevinci yaptığımda rahatça geçilebiliyor. Bunun yöntemi nedir_?

• 
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.