Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (937. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun,yenilgi ve galibiyet serilerini oluşturan algoritmalar üzerine kurulmuş.

Bakıyorsun,peş peşe 6 maçtır kazanamıyorsun,bakıyorsun ,seri galibiyetler alıyorsun.

Hele,yenilgiler döneminde oluşan ne yaparsam yapayım ,bu maçı kazanamayacağım hissi var ya;insanı,oyundan iyice soğutuyor.

Halbuki oyunu doğal akışına bıraksalar,müdaheleyi kesip algoritmaları tamamen silseler,her türlü eksiğine rağmen keyifli maçlar olacak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FENERBAHÇE SK 1907 F kullanıcısına yanıt

Düşüncelerin için teşekkürler..Türk telekom network ekibinden bi arkadaş 2 gün uğraştı kendi yerinden..hiçbir farklılık olmadı..ben binanın iç tesisatı eski, cat 6 yla değiştireyim mi dedim..ısrarla alakası yok dedi..ben yine de değiştirmek istiyorum. Ama şu var, benim evimde aynı zamanda superonline fiber de var..o daha kötü..Ve ayrıca ya tamam diyelim ki jitter bu şekilde..ben afrikanın kabilesinde yaşayan adamlarla oynuyorum, bildiğin sudan, Cezayir, mısırdan adamlarla oynuyorum, hepsi ama hepsi, benimle kim oynarsa oynasın hepsi benden hızlı ve ben bir kişide bile bendeki gibi sorun görmedim..yani bir tek benim ping jitter mi yüksek..

Hem superonline hem Türk telekom aynı anda 2side böyle..

Ps4 ü de değiştirip başka bir ps4 te denemem gerekiyor onu yapamadım..

2 İnternet sağlayıcının 2sininde ortak kullandığı bir tv, kablolar ve ps4 var..tv ve kablolarda sıkıntı yok.ps4 e de bir bakacağım bakalım..

• Pes 21 in ucretli versiyonuyla ucretsiz olan lite oyunu ayni futbol mekaniklerine mi sahip?

10 a yakin mac yaptim bu oyun berbat yahu. sanki tum futbolcular sarhos gibi oynuyor. Top bi metre onumdeyken ortasahadan rakip oyuncu nasil daha hizli yetisebiliyor?

Oyunun tek artisi ucretsiz olmasi. Umarim ucretli versiyonuyla ayni degildir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle aynı fikirdeyim . Cumartesi gününden beri seri şekilde mağlubiyet serisi aldım.104 puanım gitti , yazık günah.bu kadar oyuna müdahale yapılmaması gerekiyor.hele ki bu sene topu saklama işinin boku çıktı , dünyadaki hangi futbol maçında bu şekilde bir engelleme yapılıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Öyle oluyo böyle oluyo nasıl olur diyenler belkide siz beceremiyosunuz oynamayı,inceliklerini bilmiyosunuz!! Ben online klasmanda 400 maç yaptım hiç bi saçmalık görmedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Oyun,yenilgi ve galibiyet serilerini oluşturan algoritmalar üzerine kurulmuş.

Bakıyorsun,peş peşe 6 maçtır kazanamıyorsun,bakıyorsun ,seri galibiyetler alıyorsun.

Hele,yenilgiler döneminde oluşan ne yaparsam yapayım ,bu maçı kazanamayacağım hissi var ya;insanı,oyundan iyice soğutuyor.

Halbuki oyunu doğal akışına bıraksalar,müdaheleyi kesip algoritmaları tamamen silseler,her türlü eksiğine rağmen keyifli maçlar olacak .

Doğru söze ne denir ki hemşerim bu seri galibiyetle ri millet nasıl yapıyor anlamıyorum.Hilesiz mümkün değil bence ben 12 maç seriyi gecemedim daha dün izinliyim biraz oynayım dedim.Yine daha önce birkaç kez yaptığım 12 lik seri yaptım dedim herhalde kendi rekorumu kuracağım derken ilk yarı ortalarında 1-0 öndeyken oyun da hiç sorun yokken oyun dondu,Beni ana menü ye attı.Adam Ddos attı herhalde modem 5 dj kendine gelemedi,,bu sene iki defa oldu

• arkadaş oyunda barcelona fantazisi yaşamak isteyenlere illet oluyorum yav. defansta hata yapıyorum, ileride adamı bomboş, ama adam öyle şartlanmış ki yine yanına veriyor :))

• speedy_gonzaless kullanıcısına yanıt
    İncelikleri anlatsanda öğrensek knka

• Ps5 aldıktan sonra myclup da galibiyete hasret kaldım 700 den 500 e düştüm var mı başına gelen nedir bu tek sorun duslsense değildir 😄

Üstadım şu 400 maç sonundaki istatistiklerini paylaşabilir misin?

• copcuadam123 C kullanıcısına yanıt
    İstatistikden bahsetmiyorum ben,istatistiğime bakarsan yanıltır,ben rastgele takım alıyom yeri geliyo tek yıldız takımla münihe oynuyom kaybediyom onlarımı ölçü alıcan

• Meyyithan34 M kullanıcısına yanıt
    Ben hocamıyım sana hocalık yapcam

Üstadım senin gibi bir cevher bulduk, yararlanmak istiyoruz, derdimiz bu. Bari bir maçını Youtube a falan yükle izleyip birşeyler kapalım.

• copcuadam123 C kullanıcısına yanıt
    Malesef yardımcı olamıycam

Cevaba bak 😊

Gel bi maç atalım bari şu incelikleri merak ettim 1500 maçta neyi görememişiz bi göster sevaba girersin

• Meyyithan34 M kullanıcısına yanıt
    Nikin ne

• Arkadaşlar merhaba
    Hollanda formalı Cruyf u toplardan açmanın bir imkanı yok mu

• Kadrosunda oyuncuların tamamı fule yakın olup oyundan sıkılıp satmaya karar veren arkadaşlar varsa pm lütfen

• 
Sayfa: önceki 935936937938939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.