Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (934. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Bu kadroyla ne zaman maça girsem her maç momentum oluyor. Altın takımla oynayınca olmuyor ikonlarla oynayınca takım saçmalıyor.Valla konami bıktırdın artık...

• momentum bir harika ya dün 3-0 öndeyim 7-4 yenildim

• Beyler bugün bir maçta öndeyken gol yedim. Adam gole sevinirken maç bitti. Ve ben yenildim

Bu durum defalarca kez başıma geldi. Bıktım artık bunun mantığı nedir? Bu şekilde hakkım yeniliyor. Bu tarz sorunlar yaşayan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt

Pc oynuyorsun sanırım pc normal her oyunda hile yapıyorlar gerçi pes de ddos atıyorlar hükmen 3-0 yapan da oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Pc oynuyorsun sanırım pc normal her oyunda hile yapıyorlar gerçi pes de ddos atıyorlar hükmen 3-0 yapan da oluyor

Evet hocam pc de oynuyorum. Fazlaca başıma gelmesi can sıkıyor

• hhuctas H kullanıcısına yanıt

Uzun zamandır DH'ye girmiyordum, oyunu hâlâ oynuyorsan PM atayım.

Bugün bir maç yapayım dedim, elemanın birisi gol atıp bütün maçı kaleciye dönecek şekilde top çevirerek yedi bitirdi.

Bahsettiğim şahsın PSN'i: NOCERINO75

Bahsettiğim şahsın takım adı: Kars Spor

Karşılaşırsanız ona göre oynayın.

Yazık diyorum, oyundan zevk almak yerine saatlerini böyle bir saçmalığa harcıyor PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

Yahu bu bir oyun, pek iyi olmasa da zevkli yanları var. Farklı oyuncuların kendine has tekniklerini öyle ya da böyle yansıtmışlar mesela, kur farklı farklı oyuncularla kadronu, keyif al.

Tabii "komple" bir oyun asla böyle olmaz, birçok farklı durum için karşı taktikler olması gerekir. Top çevirmeye karşı gegenpress'in işe yaraması beklenir mesela, fakat bu oyunda etkili olamayabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 21 Haziran 2021; 23:2:12 >

• kontratak kullanıcısına yanıt
    Pm bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Oyunun Türkçe spikeri çıkmış deneyen oldu mu

Güzel ben beğendim. Orijinal ps4 de olmuyor

• TVKN_0001 HATASININ ÇÖZÜMÜ NE ARKADAŞLAR?

PS 5 ALDIM YENİ. PES 2021 OYNUYORUM 20-30 DAKİKADA BİR BU HATAYI VERİP OYUNDAN ATIYOR. 1. MAÇTA SORUN OLMUYOR. 2 MAÇIN ORTASINDA MAÇTAN ATIYOR. BU SORUNU YAŞAYAN VAR MI?

• arkadaşlar oyunda yeniyim ve pes lite sürümünü steamden yükledim. şimdi bayern sezon update paketini almak istiyorum uygulama izin vermiyor zaten ürün var diye. ancak internet tarayıcısından steamden almak istersem en son ödeme kısmında not: "eFootball PES 2021 SEASON UPTADE bayern münih EDITION " paketindeki ürünlere zaten sahipsiniz. Ödeme işlemini tamamladığınızda, bu ürünlerin ekstra kopyalarını almayacaksınız ifadesi çıkıyor. benim amacım bu paketi alarak bu zamanki my clup verilerimle birlikte bir kadro kurmak .bu paketi alırsam my clup verilerimle bayern kadrosunu birlikte kullanabilirmiyim birde myclup parası gibi avantajlardan faydalanabilirmiyim. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakamir1903 -- 23 Haziran 2021; 1:32:58 >
  • arkadaşlar PS4 var bende pes21 almıştım 2-3 ay önce şimdi playstation5 gelecek. Oyunu para vermeden ps5'e aktarabilir miyim? 

• sokak1112 S kullanıcısına yanıt
    Aynı psn hesabıyla ps5 ten devam edebilirsin

• arkadaşlar 1500 maç yaptım ve çok önemli birşey keşfettim.

sanırım işi çözdüm.

momentum çok çok az oluyor yada olmuyor.

Yapacağınız tek şey gereksiz yere depar atmayın top sizde degilse zorda kalmadığınız durumda depar atmayın. oyuncuları yormayın gerçek te oyuncular oynuyormuş gibi düşünün ne yapıyorduk top rakip takımdayken depara basıp pres üstüne pres gerçek hayatta hangi takım 90 dakika bunu yapabilir . hadi 1 maç yaptı 2. maça ne olur.

artık yenilgi yüzü görmüyorum. Attığım paslar yerine gidiyor. şutlar füze gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_devil33

arkadaşlar 1500 maç yaptım ve çok önemli birşey keşfettim.

sanırım işi çözdüm.

momentum çok çok az oluyor yada olmuyor.

Yapacağınız tek şey gereksiz yere depar atmayın top sizde degilse zorda kalmadığınız durumda depar atmayın. oyuncuları yormayın gerçek te oyuncular oynuyormuş gibi düşünün ne yapıyorduk top rakip takımdayken depara basıp pres üstüne pres gerçek hayatta hangi takım 90 dakika bunu yapabilir . hadi 1 maç yaptı 2. maça ne olur.

artık yenilgi yüzü görmüyorum. Attığım paslar yerine gidiyor. şutlar füze gibi

Hocam bende aynı şeyi keşfettim.. normalde amatör oyuncuyum.. defansım çok kötü çok yeniliyordum..

Oyuncuları yormadikca takim daha sağlam oluyor son 10 maçta 8 galibiyet 2 beraberlik aldım...

• quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Hocam bende aynı şeyi keşfettim.. normalde amatör oyuncuyum.. defansım çok kötü çok yeniliyordum..

Oyuncuları yormadikca takim daha sağlam oluyor son 10 maçta 8 galibiyet 2 beraberlik aldım...

Alıntıları Göster

Biz öyle yapıyoruzda ne oluyor. Ş... yenilince bağlantı koparma hilesi yapıyor

• 2016 dan sonra tekrardan myclub serüvenine girdik haydi bakalım hayırlısı

• öneriniz varsa yazarsınız yeni başlangıç için

• Herkes küstü oyuna. Sanki 2 sene önceki oyununu konusu gibi yavaşladı.
    İkon rumenige gulit messili meta kadromu 1100 puanda bırakıp, fifaya geçtim saçma sapan skilleri öğreniyorum. Bazen pesi özler gibi oluyorum, çift vuruş çalımıyla geçip r2 ile köşe bırakmayı canım çekiyor. sonra kendime geliyorum. matchdaylerde biriktirdiğim 300 coinle 2 tane muller açtığım zamanlar aklıma geliyor. Tüylerim ürperiyor. Sadece uzun pas yapan 600lük adamlara karşı kağnıya dönüşen forvetlerimi hatırlıyorum. Yok diyorum iyiyim böyle.
    En güzel duyguların katilisin konami. Ne içeriğin var ne bir şey. sadece anlamsız sıralama maçları. Allah belanı versin.

• berat454433 B kullanıcısına yanıt

Bırakmanı öneririm 😀 zaten myclubın ömrü bitti bitecek euro 2020 nedeniyle uzatmaları oynuyor

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Bu arkadaş Roman ile bu dizilişi nasıl yapmış?
    Diziliş bende değişmiyor. Sadece DOS GÖ olabiliyor ama mesela 2 forvet veya 3 lu STP kesinlikle olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.