Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (933. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 931932933934935
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pes 2022 nasıl olacak? Ps4e çıkacak mı? Unreal engine 4 mü yoksa 5 mi? İsmi değişecek mi? Ne zaman çıkabilir? İlk bilgiler ve söylentileri sizler için derledim.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt

RTX 3080'li (benim pcyi toplayan adama göre güncel değeri 70000 tl olan) bir pc sahibi olmasam şu Horizon Forbidden West için PS5 almayı düşünürdüm valla hocam. Yeni oynanış videosunu 4k 60pfs izleyince gözler bayram ediyor resmen. Hikayesi de ilk oyundaki gibi güzel olacaktır muhtemelen.

• Rakibin takım gücü 1850,benim takım,1450 gücünde.Rakibin puanı da benden yüksekti.Yeniyorum sadece 7 puan veriyor.Arada inanılmaz bir güç farkı var ve en az 10-12 puan vermesi gerekirken 7 puan veriyor,rakipten 10 puan kesiyor.

Myclup puanlama sistemi sadece 5’te5 maçlara odaklanmış.Yoksa normal şartlarda bu sistemde puan toplanmaz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 454545454545

RTX 3080'li (benim pcyi toplayan adama göre güncel değeri 70000 tl olan) bir pc sahibi olmasam şu Horizon Forbidden West için PS5 almayı düşünürdüm valla hocam. Yeni oynanış videosunu 4k 60pfs izleyince gözler bayram ediyor resmen. Hikayesi de ilk oyundaki gibi güzel olacaktır muhtemelen.

Bugün geldi makine dijital 6000'e aldım. ps4'ü 2000 e okutmuştuk 4000'e gelmiş oldu. Yeni god of war oyunu ve horizon için pusudayım artık.  Pes'le alakalı ise 11/11 takılıyorum bu ara lions takımı ile kafa rahat, gerçekten güzel bir mod myclub'tan uzak durmak en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Bugün geldi makine dijital 6000'e aldım. ps4'ü 2000 e okutmuştuk 4000'e gelmiş oldu. Yeni god of war oyunu ve horizon için pusudayım artık.  Pes'le alakalı ise 11/11 takılıyorum bu ara lions takımı ile kafa rahat, gerçekten güzel bir mod myclub'tan uzak durmak en iyisi.

Alıntıları Göster

Hayırlısı olsun hocam güle güle kullanmak nasip olsun   Eylooooooyyyyyy diye diye geçsin günlerin  

Hayırlı olsun,ben de yakın zamanda Ps5’e geçmeyi düşünüyorum.Proyu satabilirsem tabi.

Pes 2022 ,için hazırlığını yaparsın.En fazla bir ay ,ben artık pes myclup oynamam deyip ekim gibi oyunu alacağını düşünüyorum.Hele kaliteli videolar,olumlu yorumlar olursa ilk gün bile alırsın🙂

Bir Pescinin ,Pesi bırakabilmesi ,bu oyunun artık üretilmeyip piyasada sadece Fifanın kalmasıyla mümkündür.

Bu arada 1’e1 maçlarda olduğu gibi 3’e3 maçlarda da iddialıysan psnden eklerim.Bir arkadaş daha var,oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 8 Haziran 2021; 22:12:40 >
  • Oyunun Türkçe spikeri çıkmış deneyen oldu mu

• ps4 için pri hakkını satmak isteyen var mı arkadaşlar.

• Pes 2022'de kurt bonusu olacak mı? Kurt bonusu olacaksa yine 5 ikonik kart açılımı mı verilir? Gibi soruları geçen senelerle mukayese ederek cevaplamaya çalıştım.

• agalar malum oyun öldü sayılır. oyunu bırakan arkadaşlardan efp puanı kullanmayacak olup ta mobile bağlamayan var mıdır. mobilde kadrolar kalıcı olduğu için puan çok makbule geçerdi

Ps5'te oyun 60 fps mi? Eğer öyle ise alacağım. Şu Euro 2020 maçları acayip iştahımı kabarttı milli takımlarla oynama konusunda 😁

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Hayirli olsun yakin zamanda atok girdi mi nerden aldiniz?

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Futbol oyunlari konsollarda hep 60FPS idi. Geriye uyumluluk ile oynandigi icin simdilik PS4 PRO'dan pek bir farki yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Hayırlı olsun,ben de yakın zamanda Ps5’e geçmeyi düşünüyorum.Proyu satabilirsem tabi.

Pes 2022 ,için hazırlığını yaparsın.En fazla bir ay ,ben artık pes myclup oynamam deyip ekim gibi oyunu alacağını düşünüyorum.Hele kaliteli videolar,olumlu yorumlar olursa ilk gün bile alırsın🙂

Bir Pescinin ,Pesi bırakabilmesi ,bu oyunun artık üretilmeyip piyasada sadece Fifanın kalmasıyla mümkündür.

Bu arada 1’e1 maçlarda olduğu gibi 3’e3 maçlarda da iddialıysan psnden eklerim.Bir arkadaş daha var,oynarız.

Bro coop oynamıyorum hiç hatta myclub'ı da bıraktım sadece 11 vs 11. Aşırı keyifli ve zor bir mod, myclub'ın hiçbir rezilliği yok. Bir şekilde tavsiyem bir takıma girip takılın, oyunu resmen keyifle açıyorum ne zamandır.  

@zimberdyal eyvallah bro darısı başına, gram ses yok kafa rahat.  

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Ps5'te oyun 60 fps mi? Eğer öyle ise alacağım. Şu Euro 2020 maçları acayip iştahımı kabarttı milli takımlarla oynama konusunda 😁

Valla oyun akıcı orası net yani, en ufak bir ses yok ps4'teki gibi lag anlaşılmıyor niyeyse. Paslar saçma sapan gittiği zaman laglı olduğunu anlayabiliyorum. Ps4 te ya makine öterdi ya çubuk vs olurdu bunda o yok. Kol ağır ve değişik geldi sadece alışmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Hayirli olsun yakin zamanda atok girdi mi nerden aldiniz?

Dostum istanbuldan arkadaş mediamarkt tan aldı mağazadan öyle aldım. Yoksa site üstünden stok beklemekle olacak iş değil yani o iş. Stok girdiği gibi bitiyor, istanbul, ankara buralarda tanıdık varsa direk teknoloji mağazasından almak lazım internetten stok vs zor iş.

• Pes'i satın alınca şu an lite da kullandığım myclub hesabını aktarabiliyor muyum bilgisi olan var mı acaba?

• LegendWarrior kullanıcısına yanıt
    Myclub kadronu kullanabilirsin aynı şekilde

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Dostum istanbuldan arkadaş mediamarkt tan aldı mağazadan öyle aldım. Yoksa site üstünden stok beklemekle olacak iş değil yani o iş. Stok girdiği gibi bitiyor, istanbul, ankara buralarda tanıdık varsa direk teknoloji mağazasından almak lazım internetten stok vs zor iş.

Alıntıları Göster

Hayirli olsun ustad iyi gunlerde kullan

• Arkadaşlar online klasman oynayan varmı varsa kaçıncı lige çıkabildi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 931932933934935
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.