Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Psn varsa sizle oynamak isterim.
  • Arkadaşlar sadece pes my clup oynamak için ps4 alıcam 2. el birde mönitör lazım.Bu myclup online maç modunda mönitör hz fark yaratıyormu oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Vay 80 li yıllar sendin demek bro, tanımış olduk bir kaç mesaj atmıştım sana güzel sövmüşün harbiden.   ps4 te ddos yedim bende sanırım geçen ama alıştık artık oyunun bu işleri bitireceği yok.

Alıntıları Göster

Selam..valla yaptığım şey doğru demiyorum..ama öyle damarına basıyorlar insanın, öyle sinirlendiriyorlar hakikaten sağlığıma zarar verecek noktaya geliyor bazen, ben de ara ara oraya yazıyorum..aslında yapmamam gerekir..ekşide bana mesaj mı atmıştın..nikini söylersen, ya da ekşiden yazarsan hatırlarım kesin..

Bir de bu kimin mesaj kutusu kapalı olsa o adamın maçı anormal laglı geçiyor..paranoyak yaptılar beni anasını satayım..adam uçuyor..bildiğin uçarak gidiyor oyuncuları..benim oyuncuların bacaklarında da kürek mahkumlarının ayaklarındaki zincirlerden var sanki..

Ya herkes yazar ama ben de yazayım..101 Lik mbappe var bende..bak defansla aynı hizada denk gelince, önü açık ve karşıda kale var diyelim..asla kesinlikle mümkün değil ki uzayıp gitsin..özellikle ilk çıkış anında öyle bir ağır öyle bir ağır kalıyor..kıpırdatamıyorum..tuşlara, kola tekrar tekrar basıyorum..ne oldu diye..rakipteki en ağır stoper sanki ayağının altında kay kay varmış gibi uçarak gelip alıp gidiyor..

Ama rakipte mbappe oluyor..ya o bendeki kıpırdamayan mbappe gidiyor, yerine kasırga geliyor..ilk çıkış anında bir fark koyuyor, bende oyunun en hızlı stoperleri var güya, kim ararsan var, ama ilk çıktığında koyduğu fark artarak gidiyor..

Rummenige ayakta duramıyor..önüne gelen omzu koyuyor. Yerlerde..

Ben artık ping değil input lag den şüphelenmeye başladım.. çünkü ilk anda hamleler çoook yavaş..sonra hızlanıyor..

Diyelim şut attım..kız gibi vuruyor topa..bar dolu aslında..

Diyorum ki acaba input lag var da benim o şut pas gücünün bir kısmı mı iletiliyor sahaya..yani bar 100/100 dolu diyelim ama input lag gecikmesi olduğu için ilk anda aslında 100/20 gibi tepki veriyor..

İnternet değerlerim gerçekten iyi çünkü..input lagsa eğer..onu da çözemedim bir türlü..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• superegoid S kullanıcısına yanıt

Tv den mi oynuyorsun

• Ricardo Quaresma kullanıcısına yanıt
    PES icin hz degeri degil de input lag'e dikkat et. 1ms olanlardan bulursan daha iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Olay ping lag degil de,mesele ulke secimi ile alakali.İcon Ronaldo'yu denemek icin yedek hesabima girdim.mac yapmaya basladim,baktim yag gibi akıyor oyun.bildigin offline oyun gibiydi tum maclar..sonra baktim meğerse belcika'yi secmesim ulke olarak o hesapta.Sorun Turkiye'yi secince oluyor bizde.kalas gibi ağırlaşıyor oyun.sistem Ortadoğu uzak dogu serveri'ni mi seçiyor nedir.belcika'yi secince Avrupa'da oluyoruz.birde ne guzel Turk oyuncu gelmiyor rakip.cirkeflik yok,gavurlar daha temiz oynuyor..Ama bu sorunun cevabını bulmak lazım.Neden ülke'yi degistirince agirlik kalkiyor🤔yabancilar ile oynarken,onlar pamuk gibi dönüşler vs yaparken,biz gemi dumeni gibi oyunculari dondurmek ile ugrasiyoruz..onlar hep bir adim önderlermis.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Olay ping lag degil de,mesele ulke secimi ile alakali.İcon Ronaldo'yu denemek icin yedek hesabima girdim.mac yapmaya basladim,baktim yag gibi akıyor oyun.bildigin offline oyun gibiydi tum maclar..sonra baktim meğerse belcika'yi secmesim ulke olarak o hesapta.Sorun Turkiye'yi secince oluyor bizde.kalas gibi ağırlaşıyor oyun.sistem Ortadoğu uzak dogu serveri'ni mi seçiyor nedir.belcika'yi secince Avrupa'da oluyoruz.birde ne guzel Turk oyuncu gelmiyor rakip.cirkeflik yok,gavurlar daha temiz oynuyor..Ama bu sorunun cevabını bulmak lazım.Neden ülke'yi degistirince agirlik kalkiyor🤔yabancilar ile oynarken,onlar pamuk gibi dönüşler vs yaparken,biz gemi dumeni gibi oyunculari dondurmek ile ugrasiyoruz..onlar hep bir adim önderlermis.

Var olan ana hesapta ülke değişimi yapabiliyor muyuz..

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Tv den mi oynuyorsun

Tv ama iyi sayılabilecek bir tv

Oluyordu.hesaptan cikis yapinca olmasi lazim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Şimdi şu normal mi.

Chellini mbappe ye yetişiyor..hayır aynı mbappe karşıda olunca ben tozunu bile göremiyorum..

• suÇ kullanıcısına yanıt

Bak mesela şu videoda irwin e bi bak..adam pas veriyor..imleç benim irwin de kalıyor..adam bir pas daha veriyor..ondan sonra benim diğer oyuncu seçiliyor ama iş çoktan bitiyor..

Durdurarak seyret bak ne kadar geç adam seçiyor..

• suÇ kullanıcısına yanıt

Top ronaldoya geliyor..ronaldo toptan kaçıyor..o ara ben kola en az 10 kere topa gitmesi için basıyorum..yok..Ronaldo kıpırdamıyor..normal şartlarda şu pozisyon yüzde 1000 goldür.

R2 ye basıyormusun o anda ? Patlama yapsın diye R2 kullanıyorum ama bağımsız bi şekilde koşuyorlar kontrol edilmiyo bazen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meyyithan34

R2 ye basıyormusun o anda ? Patlama yapsın diye R2 kullanıyorum ama bağımsız bi şekilde koşuyorlar kontrol edilmiyo bazen

Mbappe ve chellini yahu..patlamaya çatlamaya gerek yok..mbappe nin 5 boy koyup gitmesi gerek..

Chellini bende olsa, mbappe karşıda olsa, öyle oluyor çünkü..

Ronaldo pozisyonu için dedim topu bırakıp ileri koşuyor ya R2 ile basılı koşunca topa gitmiyor yön verdiğin yere koşuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meyyithan34 -- 30 Nisan 2021; 10:40:25 >
  • Meyyithan34 M kullanıcısına yanıt

Anladım..r2 basma alışkanlığım hiç yok..

• hhuctas H kullanıcısına yanıt

Var var, oynayabiliriz müsait zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 30 Nisan 2021; 20:59:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Tv ama iyi sayılabilecek bir tv

Alıntıları Göster

Rtings diye site var ordan bakabilirsin benim tv 25 ms cok kotu etkileniyorum

• kontratak kullanıcısına yanıt
    Pm atda özelden ekleyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

Rtings diye site var ordan bakabilirsin benim tv 25 ms cok kotu etkileniyorum

Alıntıları Göster

Bak kardeşim..şu atacağım videolara bir bak..izmirde olan varsa buyursun evime gelsin..ben böyle bir şey görmedim..Bu ağırlık değil artık..burda bir arıza, bir bozukluk var..

Bu attıklarım tek tek olan pozisyonlar değil.. maçların tamamı böyle geçiyor..

1- beyazlı hernandez benim..bir hernandezin topa koşusuna bak..bir rakip Beckham ın..

2- bak bu da yakın hali.

3- mbappe nin puyola feyki..Ve puyolun mbappe den hızlı dönüp önüne geçmesi.

• 
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.