Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (923. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.874
Cevap
66
Favori
766.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 921922923924925
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kacanga kullanıcısına yanıt

Sağolasın hocam. bu beckhamı mı veriyor?

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • Bana da ben de olan torres ve batistuta geldi, forvet vermeye devam ediyor. puyol ve beckenbauer hariç hepsi çıktı herhalde, bu ikisini inatla vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yesil-as

nikli pes2021 oyuncusu birinci sınıf iyi aile çocuğudur..burda tam sıfatını yazamadığım kişinin ne olduğunu merak edenler ekşi sözlük pes 2021 başlığına 10 saniye sonra bakabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Yesil-as

nikli pes2021 oyuncusu birinci sınıf iyi aile çocuğudur..burda tam sıfatını yazamadığım kişinin ne olduğunu merak edenler ekşi sözlük pes 2021 başlığına 10 saniye sonra bakabilir..

Vay 80 li yıllar sendin demek bro, tanımış olduk bir kaç mesaj atmıştım sana güzel sövmüşün harbiden. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]  ps4 te ddos yedim bende sanırım geçen ama alıştık artık oyunun bu işleri bitireceği yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: asparaagas

Sağolasın hocam. bu beckhamı mı veriyor?

Yes.

• Şuan goz yaşlarımı tutamıyorum sayın izleyiciler. 5 maç arka arkaya kazandım

• Real Madrid'li icon Ronaldo bir harika gerçekten 🤩 gunumiz ronaldo dan hizli olmasi en büyük avantaj..sanki pes15 den alip monte etmisler krali :)

• 6.mac ne oldu bilin bakalım 3-3 şaşırdım mı hayır..

• Bir hayli zamandır PES oynamıyordum. Hatta şöyle ki son zamanlarda çıkan futbol oyunlarını bazı açılardan değerlendirip oynamaya değer görmüyorum, bilhassa FIFA'yı.

Ancak PES 2021, FIFA 21'e göre en azından "oynanabilir" bir oyun olarak karşımızda. Üç dört aydır deniyorum, oynuyorum —bedava verilmesi en büyük etkenPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

Vaktim olursa oyun mekanikleriyle ilgili kendi değerlendirmelerimi yazacağım.

Şu an bu oyunun online oyuncularının "tarzı" ile ilgili yazmak istiyorum.

Oyunda, deyim yerindeyse, 10 oyuncudan 9'u şöyle oynuyor:

Takma adım "kontratak" ama ben böyle bir kontratak futbolu bilmiyorumPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] Bu daha çok Katalanların yaptığı insan kulesi:

https://www.youtube.com/watch?v=SQM4qbwyxCM

Elemanlar topu alıyor, her nerede olursa olsunlar topu tam güç ileri dolduruyorlar. Camdan dışarı çıkmaya çalışan sinek gibi sürekli bunu deniyorlar, ama buradaki fark bu tuhaf şeyin ara sıra bir şekilde işe yaraması, çünkü afallayan defans oyuncuları ve sonrasında oluşan karambol buna yol açıyor. Tabii bunun üstesinden gelmek, en azından işe yarama sıklığını azaltmak çeşitli formasyon ve taktik ayarlamalarıyla mümkün; fakat soru şu: 10 maçın 9'u aynı skeci izlemek gibi geçebiliyor, bunun zevki nerede?

Hoş, skeçte bile böyle oynayan takımın kalesi kevgire dönerken gol atma şansı olmuyorPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

https://www.youtube.com/watch?v=S9dF65h3-Yg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 28 Nisan 2021; 0:8:24 >
  • Playstation network giriş başarısız uyarısı alıyorum..İnternet baplantısında sorun yok ama ağ ayarlarından test yaptığımda Playstation network baplantısı başarısız diyor sebep ne olabilir acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Playstation network giriş başarısız uyarısı alıyorum..İnternet baplantısında sorun yok ama ağ ayarlarından test yaptığımda Playstation network baplantısı başarısız diyor sebep ne olabilir acaba
    Aynı sorun bende de var

• İlginç. Sunucu durumu online ama sunucuya bağlanamıyor hatası veriyor. Durum herkeste mi böyle. Yoksa ps5 güncelleme yaptı, ondan sonra mı oldu?

Edit: PSN ile alakalı bir sorunmuş. Konami ile alakalı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disclosure -- 28 Nisan 2021; 0:39:0 >
  • PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Playstore a girmek isteyince bu hizmet bakım aşamasında diyor..başka kimsede var mı bu sorun.

• superegoid S kullanıcısına yanıt

Şu an tüm dünyada PSN çökmüş görünüyor. Birçok yerden birçok kullanıcı çöktüğünü raporluyor. İşin tuhafı PSN Status sitesinde her şey online olarak duruyor, Twitter'dan gelen sorulara "Sorun yok, iyiyiz." diyorlar.

Güncelleme: PSN Status sitesinde de şu an Hesap Yönetimi, Oyun Oynama ve Sosyal Hizmet durumları offline olarak güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontratak -- 28 Nisan 2021; 0:43:15 >
  • Kayıtlı kartlar varsa kapatın ahali. Ne olur ne olmaz. Bu ara çoğaldı biliyorsunuz
  • Büyük ihtimalle güncelleme yayınladılar bugün, sonrasında oluştu.
  • Psn çöktü önde son 5 dk kala lisans yenilemesinden gitti macim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontratak

Şu an tüm dünyada PSN çökmüş görünüyor. Birçok yerden birçok kullanıcı çöktüğünü raporluyor. İşin tuhafı PSN Status sitesinde her şey online olarak duruyor, Twitter'dan gelen sorulara "Sorun yok, iyiyiz." diyorlar.

Güncelleme: PSN Status sitesinde de şu an Hesap Yönetimi, Oyun Oynama ve Sosyal Hizmet durumları offline olarak güncellendi.

Aynen..bir sorun var diyor.

• Abi kimlerle maç yapıyoruz bi bakın..

Ya yemin ediyorum coğrafya kaderdir ya..

• 
Sayfa: önceki 921922923924925
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.