Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (876. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: özrail

Vallahi bilemedim Puyol gelmezse içimde patlar.Maldini kağıt üstünde defansif özellik ve pas özellikleri olarak daha iyi ama oyunda daha tecrübeli üstatlar Puyolu tavsiye ediyor.Bende geçen senenin büyük bir bölümünü 3 oos lu taktikte oynamıştım alışkınımda göbek biraz boş kalıyor.

Bende hepsi oos değil zaten maça göre çeviriyorum bir tanesi gö kalıyor gitsin gelsin hesabı. Ama sıkıntılıysa full hucum modunda 2 sf arkadaki 3 oos ta forvet bir anda 5 li hücum tarzı oluyor.

Maldini pasör, daha çok bek adamı. Ortaya yırtıcı campbell veya puyoldan birinin olması şart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Aynen maçın durumuna göre oyuncuları seçmek lazım.Bence de hücum yönünden iyi iş yapar bu taktik.Campbell ın sarısı bile olsa razıydım ama gelmiyor.Beckenbauer ile Maldini nasıl olur bilemiyorum.Ya da Koulibaly veya Sanchez in duacısı olacağız iyi oynasınlar diye 😄
  • özrail kullanıcısına yanıt
    Devamlı forma bir sanchez puyolu aratmaz bence hocam
  • Mbappecim geldi sonra 1500 coins harcadım bir numara yok
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Sorun orada çok nadir formda geliyor 😄
  • özrail kullanıcısına yanıt
    Valla al geç maldiniyi o zaman hocam
  • PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • Arkadaşlr oyunda Koller geldi mi daha önce? Veya ne zaman gelir bir tahmini olan var mı çünkü her hafta sadece iconlar geliyor. Hediye legend vs olduğunda da sarı top olmuyor

• Giroudx2 ve Verratti. Çoh eyi. Baktım Mbappe nin featured kartı toplam 6 defa gelmiş hepsinde açtım gelmedi.
  • Arkadaşlar kendi kalesine 3 gol atıp oyunu sonlandıran karşı kişiye herhangi bir yaptırım var mı. Eğer yoksa bende yapayım ya ne kasıyorum ki
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Var nezaket derecen düşer
  • Bu geceki ikinci oluyor bu
  • Koylu ve ghan_01 diye biri şuan bekliyoruz karşılıklı . 2 tane kendi kalesine attı
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Devamlı forma bir sanchez puyolu aratmaz bence hocam

Gelmiyor ki işte abi kaç hafta sonra B geldi işte toplamda 1 yada 2. Stoperler formda gelmiyor bu oyunda ikon stoper şart ama bize de stoper gelmiyor her yer forvet kaynıyor.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Benim defans hattı dolu beckenbauer maldini puyol campbell
  • Dextermania kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşlar son 1 kişilik kontenjanımız kaldı. Tamamlayıp bu akşam başlıyoruz inşallah. Var mı turnuvaya katılmak isteyen?
  • Teknik direktör listesinde Ersun Yanal neden yok?1-2 gol attıktan sonra 631 taktiğiyle otobüsü çekerdik 🙂

Gol attıktan sonra iyi defans yapılabilen bir taktiğe denk gelmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Teknik direktör listesinde Ersun Yanal neden yok?1-2 gol attıktan sonra 631 taktiğiyle otobüsü çekerdik 🙂

Gol attıktan sonra iyi defans yapılabilen bir taktiğe denk gelmedim.

Pes de her türlü golu yersin yoksa 541 var cek geriye full maci yap 5 defans 2 dos slk sgk 1 sf 9 kisi geride bekler ama yine de golu yersin pes 21 boyle yapmışlar

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Haklısın ,bence defansın sıkıntılı olması yönüyle Fifa’yı kötü yönden örnek almışlar.Fifa çok satılıyor çünkü defans kabak çiçeği modunda , kolay goller atılıyor biz de Fifa gibi defansın kabak çiçeği gibi açık olduğu bir oyun yaparsak bu oyun ,çok satılır düşüncesiyle Pes 21’i böyle yapmışlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 5 Mart 2021; 0:36:19 >
  • 
Sayfa: önceki 874875876877878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.