Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (875. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackprague

Hocaamm napayım o ronaldoyu ya normalinden +1 kalsın istemez 😬 torres ve beckham geldiğinde bana müjde olur hocam 😬

ronaldonun öne çıkanı bile gelmedi demiştinya ondan dedim.

alırsın dursun kadroda,ronaldodan zarar gelmez:)

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Bakacam hocam bugünkü top açılımından sonra oyunu silesim geldi zaten
  • blackprague kullanıcısına yanıt

çok kötü çekmişsin gerçekten.biz daha eve geçip o heyecanı yaşayamadık.

bakalım bize kimler gelecek.

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Suç bende server açılır açılmaz açmamalıydım ne zaman böyle hemen açsam kötü adamları veriyor
  • 8 topta Forlan tutturduk. Kluivert'den memnun degildim . Bir de Forlan deneyelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 4 Mart 2021; 18:14:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kluivert dan her türlü daha iyi oynar
  • quote:

Orijinalden alıntı: özrail

Kluivert dan her türlü daha iyi oynar

Aynen üstad, bu yuzden cikmasina sevindim bayagi. İnzaghi ile degismeli oynatirim artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 4 Mart 2021; 18:21:17 >
  • Forlan ile başlarsın süper yedek inzaghi yi sonradan alırsın 😉
  • quote:

Forlan ile başlarsın süper yedek inzaghi yi sonradan alırsın 😉

İnzaghi'yi baslarda 11'de kullaniyordum ama yedek olarak daha faydali oldugunu gorunce sonradan oyuna almaya basladim. Bayagi mac cevirdi sagolsun:)

• Etkisini gösterdiğine eminsen öyle devam et.Forlan kağıt üstündeki özelliklerinden daha etkili oynuyor ama oyuncudan oyuncuya göre fark edecektir tabi ki
  • Oyuncuları antrenmanla fullediğimde ,takım ,daha çok yenilmeye başladı.Diğer takımımda fullenmiş oyuncu yok ama o takım çok iyi mücadele edip kazanıyor.

Aslında iyi oldu ,ne yaparsan yap oyun ,bir takımın üstünü çizdi mi ,o takımı. coin kaynağı olarak gördü mü isterseniz tüm oyuncuları fulleyin sadece 2 ileri,4 geri gidip gelirsiniz.Oyun,resmen sezon başında Messi ve Ronaldo sürümünü aldığım ve bu sayede coinlere sahip olduğum takımın üstünü çizdi!Yükseldiğim puan aralığından sonra 100 puan düşürdü.Şu anlaşıldı ; yeni oyunda coin ödülü veren icon sürümleri almayacağım ve bir tek coin bile almayacağım.Diğer hesapta bunları yapmayınca o takım,kurt bonuslarıyla iyi ilerledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 4 Mart 2021; 18:35:19 >
  • Ulan beckenbaba puyol falan heveslendim turşular geldi bir gram oyun oynama hevesim kalmadı. Keşke beklenti hiç oluşmasaydı böyle daha kötü oldu.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Patlat bir Nedved sende 😁
  • quote:

Patlat bir Nedved sende 😁

Var aynısı bro. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

Sende de Beckenbauer hariç herkes var 😄
  • Cafu icin roma dan baya açmıştım guzel oldu benim icin ama e footbal puani 20bin var
    Cruyff da buldum mu istediğim tum oyuncular kadromda olmus olacak

• quote:

Sende de Beckenbauer hariç herkes var 😄

Stoper harici herkes var diyebiliriz. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] icon rijkaard kadroya giremiyor.

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Benimde stoper eksik kaldı elim Maldini ye gidiyor ama Puyol da aklımı çeliyor hala .Fıtzherbert nasıl ? daha online maçta denemedim
  • quote:

Benimde stoper eksik kaldı elim Maldini ye gidiyor ama Puyol da aklımı çeliyor hala .Fıtzherbert nasıl ? daha online maçta denemedim

Puyol aklını çeliyor da geleceği şüpheli onun. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

3 OOS benim geçen seneden alışkın olduğum taktik, bence etkili ama işte beklere defansif vermen gerekiyor. 5 ilerde 5 geride, forma göre koyuyorum ama OOS'lar forvet özellikli adam olunca daha etkili oluyor bu taktik. Markajdaki sf ler yer açınca Oos lar kaçıyor hep. Ama riskli taktik yine de, top çevirme bir de malum ama bence iş yapacak bi taktik tek kötü yanı defans geniş ama ona da fischer dan alışkınım zaten. Önemli olan gol atmak arkayı 8 kişi de yapsan golü yiceksen yiyorsun her türlü.

Vallahi bilemedim Puyol gelmezse içimde patlar.Maldini kağıt üstünde defansif özellik ve pas özellikleri olarak daha iyi ama oyunda daha tecrübeli üstatlar Puyolu tavsiye ediyor.Bende geçen senenin büyük bir bölümünü 3 oos lu taktikte oynamıştım alışkınımda göbek biraz boş kalıyor.
  • 
Sayfa: önceki 873874875876877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.