Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neo23

E football puanı olarak hiç değilse 10000 puan verilebilirdi.İyi bir icon 26000 puan civarında.Hiç değilse herkes 1 tane de olsa istediği bir iconu alırdı.

Bu sene ilk başladığında bayağı cömertti Konami. Ama sonradan hız kesti nedense.

• Evet ,ayrıca şu anki liste de bir tuhaf.Bayern iconlarının içinde ,en çok beklenen Rumenige ve Beckenbauer yok.Lizarazu ,ne işimize yarar!Sıradan bir sol bek.Büyük ihtimal Rumenige ve Beckenbaur’dan birini ,ilerdeki zamanlarda mağazaya eklerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pc ps4 mobil xbox dan 10 bin verdiler. diğer kampanyalar ve mobil matcday takip edildiğinde 3 icon alınacak puan birikiyordu. mart ortası da 4. icon alınabilecek puana ulaşılırdı.

• kacanga kullanıcısına yanıt

Xbox ve Pc den ,e football puanı almak kolay bir iş değil.Oyuncuları böyle şeylerle uğraştıracaklarına mesela 4000 e football puan ödüllü online turnuva veya bilgisayara karşı 3 maçlık turnuva hazırlayabilirlerdi.Konami id ile xbox tan online giriş yapmak vs. angarya işler.

• Bu aralar e footbal puanı ile mor kartlı oyuncuda yok
  • neo23 kullanıcısına yanıt

pc xbox ps4 hepsi aynı anda herkeste aynı anda yok halısın ama forum sayesinde yardımlaştık ve o puanlar almak bizim için sorun olmadı. konami kullanıcı sayısını fazla göstermek adına böyle bi kampanya yaptı sanırım. sonuçta onlar için ticari bir olay. myclub parası satışını etkilemek için verecekleri efootball puanını sınırlı tutacaklar

• blackmilk35 kullanıcısına yanıt

pazartesi gelecek oyuncularda da yok yine olamayacak gözüküyor. taylandlı iconlar gelecek deniyor.

• A formundaki Aubameyang ,epeyi işe yarıyordu.Taktiğimi onun üzerine kurmuştum.Konami,hemen üstünü çizmiş ,D yapmış!

Bu sene ,böyle Mpabbe ,Aubameyang gibi hızlı ,koşucu oyuncuları formda göremeyeceğiz anlaşılan!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 25 Şubat 2021; 12:11:28 >
    Bu gibi durumlara hangi siteden bakıyorsunuz ?

pazartesi eklenecek öne çıkan oyuncular peshub pesmaster vs bi çok yerde var . her takımdan 8 er oyuncu var fazla olsa efootball markete eklenecek demekt oluyor. diğerleri youtube twiter vs söylenti dolaşıyor. kesinliği yok

Teşekkür ederim

rica ederim

• İcon Elber Matchday de iş yapar mı acaba 🤔
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

pc ps4 mobil xbox dan 10 bin verdiler. diğer kampanyalar ve mobil matcday takip edildiğinde 3 icon alınacak puan birikiyordu. mart ortası da 4. icon alınabilecek puana ulaşılırdı.

Ben Pirlo ve Maldini aldım e-football puanı ile. Ama o birleştirme kampanyası vs olmasaydı bu adamları almam çok zordu açıkçası. Şu anda da 29 bin puan mevcut. Roberto Carlos için bekletiyorum. Ama PS üzerinden matcday ile verdiği puan az. 50 puan veriyor bir maçta ki çok çok az. Kampanya vs. olmadan sadece matcday ve girişe verdiği 300 puan ile birikmesi çok zor. Mobilden güzel puan geliyor ama o da haftada iki kez oluyor. PS'deki gibi her gün gelse süper olur:) Ayrıca PS ve PC'den 3 günde bir 300 puan veriyor girişte. Ama bana göre her koşulda daha da kolay ve sık hale getirilmeli bu puan kazanma işi. Zor toplandığı bariz ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 25 Şubat 2021; 12:45:19 >

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Maçın geniş özetinde City kalecisini bir kere gördüm Aubameyang F gelse yeridir ☺️
  • yukarda da yazdım ticari bi olay sonuçta onlar için bol bol puan verseler coins satamazlar . oyun sonlarına doğru bira daha fazla kampanya yaparlar herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

2 Sf oynatan teknik direktör öneriniz var mı?
    Birde bu yıl 3 lü defans oynamak nasıl? Beklerin arkasına çok kolay adam kaçıyor. Sıkıntı yaşayan oluyor mu?

?

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

yukarda da yazdım ticari bi olay sonuçta onlar için bol bol puan verseler coins satamazlar . oyun sonlarına doğru bira daha fazla kampanya yaparlar herhalde

e-fotball puanlarını coins gibi satmaya da başlayabilirler yeni oyunda. Satılmaya oldukça müsait çünkü:)

• efootball puanı oyunu oynatmaya ilgiyi arttırmaya yönelik çıkardılar. para ile satarlarsa çok mantıklı olmaz ama konami bu mantıklı iş yaptığı nadir oluyor

• SHIHAD kullanıcısına yanıt

442 diamond kanatsız çift SF taktik olarak genelde Fischer kullanılıyor.352 taktiğini birkaç kere denedim ,bana göre değildi.Defans çok açık verdi.352 düşünüyorsan Simeone (Valbuena) Conte (Ripa) vb teknik direktörleri deneyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 25 Şubat 2021; 13:36:53 >
  • 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.