Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bro bunlar sıralamada geldi matchdayi genel olarak söyledim matchdayde kastım 800 den sonrasını genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Matchdayde 500-600lük rakip nasıl geliyor

Hahaha cenabet olmayan herkese öyle geliyor zaten.PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Cünub değilim olm😂
  • Meyyithan34 M kullanıcısına yanıt
    Ben de man utd takımı kurup girecek artık matchdaye ya herro ya merro öyle de dikiyolar böyle de diksinler
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt

Teknik direktör ve talimatlar bu şekilde.Artik yedek teknik direktöre bile geçiş yapmıyorum olumsuz etkiliyor.Risk almam gerekirse full ofansif ile 4-3-3 e dönüyorum.Ufak tefek değişiklikleri gelişmiş talimatlarla yönetiyorum

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam 👍

• Uzun süredir myclub oynamiyorum sua. Ne durumda oyun eski momentumlu lagli luglu maclar devam mi gelisme var mi?
  • XibalbaTM kullanıcısına yanıt
    Hocam çok iyi durumda şu an hemen başlamanızı öneririm konami altın çağını yaşıyor
  • benim gol oranı 2.48/2.25

yaklaşık 1-1,5 y önce %49,9 dan %42,5 a kadar düştüm. şimdi %45 galibiyet oranım. Puanım 715

sizde durum nedir? gol oranlarını çok merak ediyorum

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Şom ağzımı seveyim ya 10/10 yapmış şampiyon kartlı geldi matchday de tokatladı seri 19 da kaldık :)
    😂
  • adriano123 A kullanıcısına yanıt
    3,25/2,00 şuan
    Sadakan olsun hocam :)
    Sıralamaya girdim 350 lik rakip verdi sadaka olarak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meyyithan34 -- 24 Ocak 2021; 20:21:7 >
    Ohh mis gibi 1 puan
  • rezil oyun pas atarsın birilerine takılır rakip atar senin adamın içinden geçer hızlı pas atma yok 2 saat gerilirler eziyet resmen yapanelemanlarla konusmak istiyorum ne dusunuyorsunuz yani bu oyunu bole yapıp yav bi bırakın oyunumuzu oynayalım resmen adamlarımızın derecelerini dusuruyolar.

• Bence çok teknik direktör değiştirmek iyi bir şey değil brolar. Bir tane size uyan bulacaksınız ve hep onla gideceksiniz. Hesnault geldi mesela 3 SF ama Fischer'a o kadar alışmışım ki vazgeçemiyorum. Oynattığım oyuncular da genelde aynı tarzda oluyor işte Tam orta saha özellikli, forvetler fırsatçı golcü falan. Hangi oyuncunun ne zaman nereden kaçacağını falan biliyorsun. Atıyorum oyuncunla koşarken ne zaman pası ayağından çıkacağını, biraz daha fazla tutarsan ayağından açıp top kaybı falan yapacağını bilip ona göre oynuyorsun.

Eee tabi bunlar normal bir bağlantı için geçerli, önce lagsız maç yakalamak lazım ondan sonra geliyor bu söylediklerim.

• Degisik seyler oluyordu...

Ya 1 kere 900 puani gectikten sonra kac puana düşersem duseyim galibiyetlerden 5 puan mi aliyorum maksimum?

• Şampiyonlar ligine Katıldık sonunda bundan sonra puan derdi yok zevkine sadece :)

• 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.