Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (787. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Matchday sonuçları alıyorumda maçları izlemiyorum,en az 5-6 gol oluyor tekrarıda geçemiyosun bitmiyor maçlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meyyithan34

Matchday sonuçları alıyorumda maçları izlemiyorum,en az 5-6 gol oluyor tekrarıda geçemiyosun bitmiyor maçlar :)

Bitiyor hocam bitiyor 😁

Tekrar'lar options'la geçiliyor ayrıca , sadece gol sevinçleri geçilmiyor 👍

Maçları izlerken başka birşeyle meşgul ol mesela şu an benim yaptığım gibi forumda falan takıl cep'den 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 22 Ocak 2021; 23:56:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta gelen mbappe 35 maç 51 gol 15 asist neyseki gelecek hafta a olacak 2 gol 1 asist yapmış

• 5de 5 maçına 286puanli rakip veriyor ya komedi

• Eskiden coins verirdi kalktımı artık ?
  • Yine ilk maç yine 980lik rakip
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Cuma günkü maçlar güncellemeye girmiyor diye biliyorum. Giriyor mu?

• Abi puan işinde kırılma noktaları oluyor orayı geçemezseniz mahvoluyorsunuz. Anasını satayım bir hafta önce 970 olacakken o seri maçını kaybettim o gün bu gündür bırak 950yi 930 üstünü göremedim
  • 10 maçlık seri ile 900 puanı devirdik,şimdi asıl sinir krizlik yere geldim 😁
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Cuma ctesi pazar giriyor sadece.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Kanka ben ne zaman kıracam noktayı 5 maç arayla 19. ve 20. Sıradaki adamları verdi kazandım bi şekilde sırada bot mu var acaba bi 1000 olamadım.870 lere düşmüştüm sonra bi 20 maçtır 3-4 beraberlik var gerisi galibiyet 970 lerdeyim bakalım bu sefer nolacak
  • Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun bundan sonrası kaşıkla al kepçeyle ver durumu :)
  • Meyyithan34 M kullanıcısına yanıt

970sen bir seriyle iş tamam gibi ama vereceği rakipler önemli baksana 19-20.sıradaki adamları verip durmuş. Yenebilmişsin ama sen önemli olan da o zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

10 maçlık seri ile 900 puanı devirdik,şimdi asıl sinir krizlik yere geldim 😁

yandın artık hoş geldin beraberlikte -4 puan günleri :)

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

yandın artık hoş geldin beraberlikte -4 puan günleri :)

Alıntıları Göster

😁😁 bundan sonrasını gözüm kesmiyor ama deneyeceğiz mecbur.5 de 5 yapmak şart ,yoksa ileriye gidemiyorsun

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Takılıyorum ya 900 olduysan ilerisi de olur bu işler böyle düne kadar 900 olamıyordun ama oldun. Biraz şans biraz sakinlikle 1000 de olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meyyithan34

Hadi hayırlı olsun bundan sonrası kaşıkla al kepçeyle ver durumu :)

Teşekkür ederim hocam 😁bu noktadan sonrası çok zor geliyor .takım gücünü biraz daha düşürürüm olmazsa

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Takılıyorum ya 900 olduysan ilerisi de olur bu işler böyle düne kadar 900 olamıyordun ama oldun. Biraz şans biraz sakinlikle 1000 de olursun.

Dün gece 814 e kadar düşmüştüm hocam

O an sorsaydin 900 puanını geçemeyeceğim herhalde derdim ama sonrasında 10 da 10 ile 903 puana çıktim.Oyunda comeback çok oluyor, dedigin gibi şansla beraber rüzgarı arkamıza alırsak rozeti takarız inşallah

• Bizim psn ortağının hesabı, satılıktır brolar ilgilenen varsa görüşelim özelden. 1250 puanda güzel bi hesap. Ayrıca bu hesapta GTA 5 de var oda içinde gelecek. Ve 59.000 Efootball puanı var o da yanında gelecek istenilen ikon alınabilir.

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 23 Ocak 2021; 15:2:48 >

• Bu oyundaki oyuncu düşmanlığından yemin ediyorum bıktım ya
  • 
Sayfa: önceki 785786787788789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.