Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultrAslanOzZzY

Ama şöyle bir durum var ikisinde de 25600 efootbal puanım var birinde harcasam ikisinde de birden mi gider bağlı olduğu için? Yoksa ayrı ayrı mı kullanabilirim

Efootball puanı ortak geri kalan herbirşey ayrı mobille

Sakın mobilde efootball puanı harcama maldini hasretin uzar yoksa 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Aynen 😂 hemen harcamayıp daha iyi bir forvet ikon mu alsam, daha yeni başladım 1 haftada forvette falcao var Messi'nin hediyesi , birde bu kartların maç gelişim puanını gordgumuz sitenin adı nedir ? Yukarıda arklar SS paylaşmış ama ismini göremedim.
  • quote:

Aynen 😂 hemen harcamayıp daha iyi bir forvet ikon mu alsam, daha yeni başladım 1 haftada forvette falcao var Messi'nin hediyesi , birde bu kartların maç gelişim puanını gordgumuz sitenin adı nedir ? Yukarıda arklar SS paylaşmış ama ismini göremedim.

Konami artık yeni ikonların oraya ekleneceğini açıkladı orası kesin

İlk eklenen ikonlarla arasında 1 ay olduğu için muhtemelen her ay yenilerini ekleyecekler bu tahmin

İstersen biraz daha bekle diyeceğim ama şu anda bana kalırsa 26000 verilecek ikon forvet markette yok

Pesmaster.com internet sitesi

Diğeri ise peshub adlı uygulama

Bu ikisinde pes'le ilgili herşeyi bulabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 9 Ocak 2021; 0:42:30 >
  • quote:

Yaw bağladım ettim 25600 puanda kaldım maldini parmaklarimin ucunda ama alamıyorum nasıl ekstra efootball puanı kazanırım ? Yardim

Mobilden oyna match day gir mac yap

• Yok arkadaş 5 li olmuyor tek pozisyon veriyon oda gol oluyor neyse eski sisteme devam en azından pozisyona giriyorum 5 li de 1 gol zor atabildim

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Pes oynayanlar ruh hastası hep demişimdir
  • İnstagram ve Twitter'de resmi olmayan fan sayfalarında gördüm haftaya mobil için Efootball login kampanyası gelebilirmiş. Günlük 500-1000-1500-3000 diye katlanarak gidiyor.

• mobilde konami id bağlıydı 10k efutbol puanı geldi mobile. aynı id ye pcd bağlıyom pc ye de 10k geldi en başta. 20 k olması gerekmiyomuydu

• Rakip 3 stp 2 defansif bek 2 dos 2 gö 1 sf olarak maça başlasa bi şekilde ilk golü bulunca takımı full geriye çekse,öne geçtiğinizde top çevirirmisiniz ?
  • Meyyithan34 M kullanıcısına yanıt
    Maç içindeki genel hareketlerine bağlı hocam bunun yanında sürekli maviye alıyosa. Her türlü ağlatmaya çalışırım 😂
    Çevirmem. Ben 5’li defans hiç kullanmadım kullanmam da ama rakibim kişilik olarak çirkef bir ezik değilse her zaman kendi oyunumu oynamaya çalışırım. Maç bitince de engeller geçerim.
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Dakika 15 falan gol attı,golün santrasında hemen maviye aldı,atak yapacak adamı yok benim sahamda hepsi kendi sahasına kapandı ben yüklenecem ki kontra kovalasın 2-1 öne geçtim hala takımı full mavide çıkmıyor adam bende attım topu kaleciye bekledim tek sf ile pres yapmaya çalışıyor ben neden 3. Golü kovalıcam ki ? Ağlattım valla 50 tane msj attı maçtan sonra :)
  • mexicolas M kullanıcısına yanıt
    Rakip eziklik hissetmese bence maçın başı bi gol bulunca 10 kişiyi kendi sahasına dizmez bide bunun üstüne full maviye çekmez takımı,oynasın abi bi tane atar belki 2-3 atıcak maçın başı daha neyse engellemeyi unuttum onuda yapiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meyyithan34

Dakika 15 falan gol attı,golün santrasında hemen maviye aldı,atak yapacak adamı yok benim sahamda hepsi kendi sahasına kapandı ben yüklenecem ki kontra kovalasın 2-1 öne geçtim hala takımı full mavide çıkmıyor adam bende attım topu kaleciye bekledim tek sf ile pres yapmaya çalışıyor ben neden 3. Golü kovalıcam ki ? Ağlattım valla 50 tane msj attı maçtan sonra :)

Yakışıksız bir hareket saglam küfür yemisindir. Adamin yaptigi taktik seninki gibi degil. Bastirip gol atma şansın yüksek seninki kusura bakma ergence bir hareket.

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
    90+2'de beraberliği kurtardı. İki top çevirsem maç bitmişti lan zaten😂
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Oyunda istersek 8 li savunma hattı oluşturalım ,yine de sistem gereği bir şekilde golü yiyoruz.O yüzden 5 li taktiklerin hiçbir faydası yok.Oyunun programı gereği ,santrada veya abuk sabuk başka durumlarda golü illa ki yiyoruz.Hele bir gol yeme bugu var ki rakip,havadan pas atıyor ,geride kalan tek stoperim ,topu kafayla karşılamak yerine röveşata ile uzaklaştırmaya çalışıyor ve bu aptalca hareketi bari tamamlasa!Topa vuramıyor ve bomboş kalan rakip,golü atıyor.Oyun,rakibi koruyorsa rakibin,faul yapa yapa top kapmasına izin verirken siz,sadece pressle top kapmak istediğinizde ,ceza sahasına yakın yerlerde,rakibe bolca frikik veriyor!Dütt faull ,frikik ,dütt frikik!Hakeminin de ,durduk yere rakibi kollayan oyun sisteminin de diyorsun!Frikikten zaten Beckham 100 metreden bile golü atabiliyor.

Kısacası ,oyunda savunma kasılacak diziliş yok.Bıktıran savunma yapmanın tek yolu,kare cpu pressi çılgınlar gibi uygulayıp,bir oyuncuyla da sürekli pas arası kovalamak!Neymiş,oyun bizden bunu istiyormuş!

Playstation 5 ile bu oyunun savunma,hücum ile ilgili yapay zekasında ,umarım,köklü değişikşikler olur.Sırf ,futbol merakımız ve eski güzel winning eleven günlerimizden dolayı bile olsa bu oyun,artık tahammül edilemeyecek hale geldi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 9 Ocak 2021; 14:20:34 >

• Adam 1-0 ı kendine yeterli görüp 10 kişi defans yapıyor maçın başında full geride takım atak yapmıyor,bende 2-1 öne geçip kendi sahamda pas yaparak atak yapmıyorum şartlar eşit değilmi ? Bastırıp gol atma şansı onunda yüksek ama hala 10 kişi defansta çıkmıyor.Böyle bi rakip karşısında 3. Golü atmak için neden riske girmem gerek söylermisin ?
  • Wolverine35.5 kullanıcısına yanıt
    Botta böyle elinden kaçmıştı yanlış hatırlamıyorsam son dakikalarda yemiştin, emin ol skor onlarda olsa o iki pasla çevirme yapar maçı bitirirler

o bir strateji geliştirmiş kendince, sen de buna karşılık başka bir taktikle cevap vermişsin. saça göre tarak, oyna devam :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Meyyithan34

rakibin defansif oynaması sıkıntı değilki. daha iyiysen saldırır gol bulursun eline güvenmemişsin sende geri de zaman geçirmişsin. bence adamdan daha korkar bi tavır sergilemişsin. adam 50 mesajında haklıymış bence :)

• 
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.