Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
66
Favori
766.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Şu hocayı yorumlayabilecek bir arkadaş var mı? Kanatları oos oynatırım mantığıyla aldım ama oos olmuyorlar. İki forvetin arkasında messi-beckham oos oynatmayı düşünüyordum.
  • özrail kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fakat büyük bir eksikliği var, top kesme kartı yok.
  • OMRGZR O kullanıcısına yanıt
    Aynen o özelliği olsa muhteşem olurmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Bu son gelen hormonlu Ndombele müthiş bi kart çıkarıp da şans vermeyen varsa muhakkak fullesin oynatsın. Hem top kapıyor hem pasları çok iyi tam istediğim tarzda bi oyuncu çıktı bu.

N dombele çok iyi arkadaşa zorla tottenham dan actirdim tanimiyom bu oyuncu diyor bende var diyorum cok iyi filan dedim neyse zorlw actirdim 3.top da d dombele onla oynamaya başladı cok iyiymis demeye başladı gercekten herşeyi var orta saha oyuncusundan hangi özelliği istiyorsan hepsinden var

Bende 2 dos oynuyorum 1 tanesi vieira 2.de kante oynuyor form durumuna göre dombele yi aliyorum oncelik kante ama ikinci yari kante çıkıyor dombele giriyor

Kante de yok edici var küçük boyuna rağmen cok iyi top kapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

bende var ndombele 2. takıma attım. dos olarak kimmich çıktı bana 92 lik. yanında gö kroos var kadrom fullendi. ndombele esnek güzel ama kroos un şutları fena

tavsiye ederim

Bu ndombeleyi senden hatırlıyorum ben de zaten o yüzden açtım tottenhamdan hocam. Buna beceri antrenörü bassak ne gelse iyi olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Bu ndombeleyi senden hatırlıyorum ben de zaten o yüzden açtım tottenhamdan hocam. Buna beceri antrenörü bassak ne gelse iyi olur?

Özelliklerine bakayım ne eksik ona göre söyleyim

Bu arada 52 tane beceri antrenör geçti süper yedek ekleyemedim owena vermedi gitti ya verene kadar pazartesi gelen kupayi alacam

Top kesme iyi gider gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 8 Ocak 2021; 18:32:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2khakan

bende var ndombele 2. takıma attım. dos olarak kimmich çıktı bana 92 lik. yanında gö kroos var kadrom fullendi. ndombele esnek güzel ama kroos un şutları fena

tavsiye ederim

Dombele bile yedek kaliyor kross gelse sira gelmez birde top kapmasi yok kroos bana gore degil malesef

owen'e tek denemede süper yedek becerisini ekledim.Dün ilk defa işe yaradı.

800 puanlı rakiple 0-0 giden maçta 75 de oyuna aldım 82'de owen'in golüyle 1-0 kazandım maçı.

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Yetenek eklenmiyor diye hatırlıyorum
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Beceri antrenörü basamazsın tüm slotlar dolu.
  • Haydaa kötü oldu bu bi şey basarım diye düşünüyodum neyse :)
  • memo90 M kullanıcısına yanıt

Bu td yi bulman lazım senin...İstediğin bu anladığım kadarıyla:

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Aynn. Bunun kontra oynayanı lâzım.
  • memo90 M kullanıcısına yanıt

O yok şu anda. En yakını bu.

• OMRGZR O kullanıcısına yanıt

Ekledim dostum. Kriterleri karşılıyorum PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• Bu 5de5 maçının icat eden kimse onun ben 18 şut 14 isabet sadece 1 gol atabildim rakip 6sut 5 isabet 3 gol ne guzel dunya be yensem 970 olacak yok arkadaş 952 puana kadar geliyorum bundan sonrası yok aynı yerde gidip geliyorum zevk almasam da 5212 ye geri döneceğim ne kadar az gol yersem o kadar şansım olur boyle bir oyun olamaz yani nerde pes 20 deki oyun nerde burdaki oyun öyle bir yapmislar ki surekli gol oluyor oyunda 980 puanli rakip geldi yaptığı tek şey L1 üçgenle ileri vuruyor benim oyuncular vuruyor ama hep bunun önüne düşüyor toplar gol oluyor boyle birsey olamaz
    Ya ne oluyor yani 5de5 macinda ne var

• Arkadaşlar geçenlerde oyunu aldım uzun zamandır fifa oynuyordum ancak bu myclubdaki matchday maçlarında benim oyuncularımın kondisyonu hep kırmızı aşağı bakıyor neden öyle?
  • CRAZYMonkeyX C kullanıcısına yanıt
    Rakip takımın oyuncuları var o yüzden eğer yukarı bakmasını istiyorsan seçtigin takımın oyuncularını oynatmaya bak
    Hocam 5 li de hangi td kullanıyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.