Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (514. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rijkard, kahn, campbell, pirlo verdi. Kahn ikon var. pirlo çöp. Campbell ve rijkard nasıldır bilen varmı? Dereceleri düşük gerçi ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NESKOR2010 kullanıcısına yanıt
    Aynısını düşündüm. Oyunu biz oynamıyoruz oyun bizimle oynuyor aslında. Özeti bu
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Rumme den sonra oyunun açık ara en iyisi. Geçen seneden beri oynatıyordum. Icon gullit gelince 5 li dizilişte defansif oynamam gerektiğinde daha çok gulliti tercih etmeye başladım. Ofansa dönünce ilk tercih cruijff
  • beyler second olarak ortak arayan olursa talişbim pes 2021 e profilim ortadadır

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

5 inci macta bana denk geldi

• kacanga kullanıcısına yanıt

Hocam resimdeki bildirimle ilgili bir fikrin varmı .Birde pazartesi günü bakım olacakmış.Ücretsiz dybla verilecek, Barcelona 2009 forması gelecek gibi söylentiler var

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• blackprague kullanıcısına yanıt

giriş yapabildinmi hocam oyuna.hasret sona erdimi.

• Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Hocam girdim bütün ödülleri de aldım 6 legend açtım bayadır girmediğim için olsa gerek hiç aynı pyuncu vermedi elimde olmayanları verdi ama istedikleirmi de vermedi bi maç yaptım ve yenildim hiç de özlememişim malesef bitmiş oyun gameplay değişmiş sanki anlamadım
  • Bende 3-4 gün maç yapmamıştım.Dün maç yaparken banada değişik geldi oyun.

• Ben de yaklaşık 1haftadır oyunda bi anormallik, ağırlık seziyorum. Hiç bi şekilde kendi oyunumu oynayamıyorum. benden mi kaynaklı ,netimde mi sorun var, lag mı oluyor bilmiyorum. Oyun içinde lag olup olmadığını ya da netin ağırlığının sorun yarattığından nasıl emin olabilirim,hız testim min vs nasıl olmalı bilgi verebilecek biri var mı?
  • Yan hesap dediginiz seyi nasil aciyorsunuz ve neden aciyorsunuz?

Birde icon dedikleriniz neler en iyi oyuncu profili mi kirmizi renkli olan futbolcular mi?

• Oyunu kurarken bölgemi almanya seçtim alakası varmı bilmem ama maçların çoğu akıcı 10 maçın 1 veya 2 si laglı oluyor oda genelde seri maçları
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Aga oyun baslangicindan beridir bktan, benim kadro 4700 dayandi, toplasan 10 macim yok, butun maclar keyifsiz. Sirt koymalara bir sey yapamama, paslarin sacma, sapan oyuncular carpamasi, oyunun hizinda belirgin dusus, akiciligin kaybolmasi ve kadrolarin sisik olmasi vs.. Hic heyecan kalmadi artik sarmiyor
  • oyuna second olarak ortak alalbılrım proflim ortadadır referanslarıma bakabılrınsız forumda ticaret yapıyorum...

• Mctalebee kullanıcısına yanıt
    Konamiye ödül yağıyo ama yersen
  • Beyler 1700 coinim var cech için açayım diyorum 7 tane kadar hem B form standart kalecim olur boyda 1.96 uzaklaştırma hariç 99 bence mantıklı açmalı mıyım?

• emrahyoruk39 E kullanıcısına yanıt
    Efsanesi var bende topu sektirse kesin gol yiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolverine35.5

İyi de bu konuda ben nasıl yardımcı olabilirim? Benden tam olarak ne istediğini anlamadım. Artık rakibin ağır kalmasından da sorumlu olduğumuzu bilmiyordum. Oyunda her zaman geriden gelen takıma oyun daha fazla avantaj sağlar. Ki oyunda dikkatli baktıysan süper yedek özellikli inzaghi giriyor sonradan adamın ofsayttan kaçmak için pozisyon alışına bak. Bir de farkettiysen bütün takımı adamların defansınsa markaj verdim. Yani oyunda dediğin gibi Ronaldo'nun o pası alması çok absürt bir durum değil. Senin için maçın tamamını yükleyip atıyorum hemen. Bir pozisyona bakıp nerelere gelmişsin. Maçın tamamına bakıp yorumunu belirtirsin artık.

Maçın tamamı ; https://www.youtube.com/watch?v=mheTQFXL5Ic&feature=youtu.be

Senden ne istiyor olabilirim..senden bi şey istediğim sonucuna nasıl vardın..

Ben gördüğüm şeyi yorumladım..geri dönüş geri dönüş demişsin ama o videoda maç senin için hazırlanmış adeta..adamın 2 oyuncusu sap gibi özellikle sanki ofsaytta kalıyor..bütün hamlelerde senin oyuncuların x1 fazladan hızlı..2 metre önde olan adamlar duruyor, Ronaldo alıyor.

Bir orta, 50 kişinin ortasında senin adamın önüne top düşmesi falan..yani oyun kararını çoktan vermiş..niye böyle diye sormuyorum..olanı söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: XSimurgX

Efsanesi var bende topu sektirse kesin gol yiyorsun

Full mü

• emrahyoruk39 E kullanıcısına yanıt
    20 seviyelerde
  • 
Sayfa: önceki 512513514515516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.