Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (513. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Elit seviyesi ni de aldık bakalım pek hayra alamet olmadı nerde cirkef sahtekar var artık hep karşıma gelcek

4 3.3 sistemi ile aldım 5 li defansla degil zevk almadıgım bir sistem i kullanmak zorunda degilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaywalker06 -- 3 Aralık 2020; 23:36:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Tv model ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Tv model ne?
    LG 55SM8600

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolverine35.5

5x maçında gelen adam. Baba sen şaraba ekmek mi bandın ne yaptın?

Eşleştirme yan hesaptır bu.

• Berkamp, Kaleci Cech bide Bechkam verdi. İyi diyemem Beckham vardı zaten Cech de sevemedim. Berkamp sadece bir nebze iyi diyebilirim. Ama bi gullit, ronaldinho, R. Carlos falan geleydi iyidi ama olsun alıştım abi.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Maç başlar başlamaz bağlantı tek dişe düştü sonra koptu oyundan. Dediğin gibi yan hesaptır muhtrmelen.
  • Arkadaşlar bu takım adını falan değiştirdim my club ayarlarından fakat bir türlü eski nicki ekrandan kaldıramıyorum.
    Maç oynarken ekranın altında çıkan nickten bahsediyorum orayı bir türlü değiştiremedim.
    Nasıl oluyor bilen var mıdır ?

• enginkoto E kullanıcısına yanıt
    Psn hesabının adı o hesap ayarlarından değiştiriliyor.1 değişim hakkı ücretsiz daha sonrası ücretli diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolverine35.5

www.youtube.com/watch?v=UNKvUSEajug&feature=youtu.be

Yine 87den sonra gelen come back . Bunları sık sık yapmaya başladım. Kamera açısı için kusura bakmayın 🙃

İyi de bu videodaki oyun normal değil..rakip en ufak bir şey yapamıyor..her hamlede senin oyuncuların önde..adamın imleci geç yanıyor..oyuncuları kamyon gibi hareket ediyor..

Videoda 3.05 teki pası Ronaldo nasıl alabilir allah aşkına..

Rakibin oyuncuları ayaklarında gülle varmış gibi hareket etmişler..iki takımın hızları kesinlikle eşit değil.

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Kanka yı fena trolledim şimdi almanca saydırıyodur pust

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

İyi de bu videodaki oyun normal değil..rakip en ufak bir şey yapamıyor..her hamlede senin oyuncuların önde..adamın imleci geç yanıyor..oyuncuları kamyon gibi hareket ediyor..

Videoda 3.05 teki pası Ronaldo nasıl alabilir allah aşkına..

Rakibin oyuncuları ayaklarında gülle varmış gibi hareket etmişler..iki takımın hızları kesinlikle eşit değil.

Alıntıları Göster

Momentum oluyor işte o, bir de super yedek falan girerse pertsin. Biz lag falan yapıyorlar diyoruz ama bazen bu da var. Atıyorum maç normalde 0 hızında 2. Yarı bir bakıyorsun -2 olmuş. Adama mesaj atıyorum lagcı diye adam yemin billah ediyor ben bir şey yapmadım diye. Eee ben kendime lag yapmacağıma göre, adamın da sözüne güvenirsek geriye tek ihtimal kalıyor oyun müdahalesi.

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    İyi de bu konuda ben nasıl yardımcı olabilirim? Benden tam olarak ne istediğini anlamadım. Artık rakibin ağır kalmasından da sorumlu olduğumuzu bilmiyordum. Oyunda her zaman geriden gelen takıma oyun daha fazla avantaj sağlar. Ki oyunda dikkatli baktıysan süper yedek özellikli inzaghi giriyor sonradan adamın ofsayttan kaçmak için pozisyon alışına bak. Bir de farkettiysen bütün takımı adamların defansınsa markaj verdim. Yani oyunda dediğin gibi Ronaldo'nun o pası alması çok absürt bir durum değil. Senin için maçın tamamını yükleyip atıyorum hemen. Bir pozisyona bakıp nerelere gelmişsin. Maçın tamamına bakıp yorumunu belirtirsin artık.

Maçın tamamı ; https://www.youtube.com/watch?v=mheTQFXL5Ic&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolverine35.5 -- 4 Aralık 2020; 8:59:26 >
  • 04/12/2020 9:41:52 AM GMT tarihine kadar çevrimiçi çok oyunculu oturumlara, PlayStation™Store'a ve diğer ağ özelliklerine erişemezsiniz. Daha fazla ihlal durumunda, hesabınız kalıcı olarak askıya alınabilir.

Arkadaşlar banım kalkmadı neden?
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    9.41 dediği saat 12.41
  • XSimurgX kullanıcısına yanıt
    Haydaa doğru ya GMT yazıyo eşek kadar korktum anasını satayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punisher_1907

Berkamp, Kaleci Cech bide Bechkam verdi. İyi diyemem Beckham vardı zaten Cech de sevemedim. Berkamp sadece bir nebze iyi diyebilirim. Ama bi gullit, ronaldinho, R. Carlos falan geleydi iyidi ama olsun alıştım abi.

Bana Ronaldinho cikti ama pek begenmedim. İkon kadar etkili olmuyor. Efsanelerde pek dise dokunur bir sey yok sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Otto_Skorzeny

Bana Ronaldinho cikti ama pek begenmedim. İkon kadar etkili olmuyor. Efsanelerde pek dise dokunur bir sey yok sanirim.

Alıntıları Göster

Cruyf vieira rummenigge beckenbauer ciddi iyi olanlar. maldini puyol is yapar oyuncular. Digerleri maalesef is yapmiyorlar.. ama cruyf baya iyi cok konusulmasa da..

• Uzun süre ara verdim oyuna müdahaleden. Bu hafta tekrar bakayım dedim daha da beter olmuş. Bu oyun gerçekten oynanmaz hale geldi Allah sabır versin hepinize. Golü ben mi atıyorum sistem mi attırıyor rakip kabak çiçeği gibi açılıyor. Yediklerim de aynı saçmalık. Kim oynuyor bu oyunu ben mi Konami mi?

• mathematiche kullanıcısına yanıt

Cruyf çok iyi iconu nasıl olur kim bilir. Cruyf çıkınca oosden icon messiyi kestim

• arkadaşlar bu oyuna ne olmuş böyle :) yemin ediyorum 2020 daha iyiydi böyle giderse ona dönücem defans diye bi şey yok mahalle maçı gibi oluyor stoperler sanki hiç oyunda yok..
  • 
Sayfa: önceki 511512513514515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.