Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tasarımlamaca , copcuadam123 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
17.518
Cevap
111
Favori
631.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 488
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 408
  • Ortalama Mesaj Aralığı 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 346
  • Favoriye Eklediklerim 111
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • blackprague (1652 mesaj) Burak2658 (1533 mesaj) Kalel99 (915 mesaj) istanblue001 (805 mesaj) Uncle Trevor (791 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7860 mesaj) Mobil (6212 mesaj) Mini (200 mesaj) Uygulama (3246 mesaj)
  • @
17 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
Giriş
    46 Mesaj
    Bu haftanın oyuncuları nedir ya. Diagne yok Cavani yok Abubakar yok. Kaç haftadır leş tipler kusucam Grizman’dan artık.

Verdiği paketler zaten çöp bari şuraya adam akıllı bir topçu koy zaten onunda gelip gelmeyeceği belli değil.
  • Binbaşı
    1625 Mesaj

Efsane top açılımında 2 tane rivaldo(OOS) 1 tane vander vaart(OOS) verdi.Takımın oos ye ihtiyacı bile yok.COİNAMİ yine şaşırtmadı...

|
    |
  • Yarbay
    2930 Mesaj
    Konami anan ama ya.

• Binbaşı
    1469 Mesaj
    Law
    Morientes
    Ronaldinho
    Bebeto

Ronaldinho fena değil gibi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaHaKu -- 3 Aralık 2020; 15:31:46 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1281 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TomBrady

Bu haftanın oyuncuları nedir ya. Diagne yok Cavani yok Abubakar yok. Kaç haftadır leş tipler kusucam Grizman’dan artık.

Verdiği paketler zaten çöp bari şuraya adam akıllı bir topçu koy zaten onunda gelip gelmeyeceği belli değil.

Türkiye ligine düşman bu konami

|
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj
    R. Carlos
    Bergkamp
    Gullit

Carlos iyi oldu
    |
    |
  • Yarbay
    3263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Aynen gp ye kesin gelir. Carlos gelirse diye 3 milyon gp hazır bekliyor.  geçen sene 4 stp den dolayı yüzüne bakmazdım ama bu sene ilaç olur benim sol tarafa.

Alıntıları Göster

Hahaha ulan carlos'u istiyordum sol beke tekte çektim daha ilk toptan.  konami adamdır, kimse boş yapmasın bundan sonra.  

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/25/bb/8b/25bb8b0f226b276403c0da7a15b37a54.jpeg&t=0&width=480&text=1

Campbell ve kahn geldi diğerleri ikisi de vardı Allah b.v konami.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 3 Aralık 2020; 12:31:46 >
    |
    |

• Yarbay
    2328 Mesaj
    3sf hayırlı olsun arkadaşlar.Ay sonu bugunda plusibop şehmusun tavsiyesi üzerine 2 oos'li halini almıştım ama şimdi onu silip bu halinin düşmesini bekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak2658 -- 3 Aralık 2020; 12:52:17 >
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj
    Yav 4 tane iniesta nedir, Allahın belası oyun. 4 tane iniesta... 2 tane efsane, 2 tane de bedava siyah toptan verdi. Allah seni alsın ya, diyecek bişey bulamıyorum 🤣

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

3sf hayırlı olsun arkadaşlar.Ay sonu bugunda plusibop şehmusun tavsiyesi üzerine 2 oos'li halini almıştım ama şimdi onu silip bu halinin düşmesini bekleyeceğim.

Yanıltııcı olabilir o, ortadaki sadece gf oluyordur. Deneyen var mı?

• Yarbay
    2328 Mesaj

Bugünkü güncellemede değişmiş dizilişi.

Hoca gerçek ona eminiz.

Ay sonunda aldığım diziliş şekli 5 1 2 2 .gö olanlar 2 oos oluyordu.

Peshubdaki dizilişler güvenilir oluyor,hocada gerçek olduğuna göre yakalarsak çok iyi olur.Ben zaten 5'liye alıştım.

Kontraatak ve önleme bölgeside orta olsaydı ömürlük hocam olurdu.

|
    |
    Kalel99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5767 Mesaj

zaten öyle 3sf olayı bitti .3ünden 2 si sf 1i gf olur. gösterim de onu anlatıyor. 2si sf kalırsa bu gf olur. onlardan birini gf yaparsanız sf olur demek istiyor. peshub açıkladı bu gösterimi daha önce twitterda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 3 Aralık 2020; 13:47:2 >
    |
    |
  • Yarbay
    3263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

zaten öyle 3sf olayı bitti .3ünden 2 si sf 1i gf olur. gösterim de onu anlatıyor. 2si sf kalırsa bu gf olur. onlardan birini gf yaparsanız sf olur demek istiyor. peshub açıkladı bu gösterimi daha önce twitterda

O tweet i kaçırmışım ben, çok fazla değişen bir şey yok o zaman. Gerçi ortası gf iki yanlar sf olsa bile yine de etkili olabilir. Fırsatçı gibi aralara kaçan bi gf iş yapabilir.

• Yarbay
    2328 Mesaj

O zaman bu sene 3 sf olmayacak.boşuna beklememek lazım.

Gf olan pozisyon oos'ye göre daha verimli olmazmı.

Ben ofansif orta sahadan verim alamıyorum.Gizli forvetten daha çok gol katkısı alınabilirmi.

• Yarbay
    5767 Mesaj

10 numara bi gf iyi kaçar cruyff gibi

|
    |
  • Yarbay
    3263 Mesaj
    quote:

10 numara bi gf iyi kaçar cruyff gibi

Bendeki ikon del piero da yarar gibi geldi şuan. Bakalım alalım olmadı da deneriz. 2 oos lusu vardı bunun mecbur sileriz zaten kullanmamıştım hiç.

|
    |
  • Yarbay
    5767 Mesaj

evet 3sf menegar olmayacak 4 stp olmyacağı gibi. anca konami sitemi tekrar değiştirmesi lazım. oos de ben 10 numara olanlardan özellikle cruyfdan çok verim alıyorum. geçen verilenlerden çıktı daha fullemeden 20 maç 20 gol 20 asisit yaptı

|
    |
    Burak2658 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5767 Mesaj

kurt bonusundan gelen iş yapabilir fırsatçı golcü olduğu için diğeri yaratıcı oyun kurucu olan çok geriye gelip top almaya çalışabilir.

• Yarbay
    3263 Mesaj
    quote:

kurt bonusundan gelen iş yapabilir fırsatçı golcü olduğu için diğeri yaratıcı oyun kurucu olan çok geriye gelip top almaya çalışabilir.

Aynen bendeki kurt zaten oraları karıştırır, aralara kaçsa oldu sana 3 sf. Pası, r2 falsosu falan çok iyi, karıştırır oraları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 3 Aralık 2020; 14:3:2 >
    |
    |
  • Yarbay
    3263 Mesaj
    https://twitter.com/officialpes/status/1334449950814470144?s=19

Bayern resmen açıklandı, benim bu paketi süpürmem lazım açmadığım tüm paketleri buna gömecem. Şuan 7k var, yeter mi ondan emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 3 Aralık 2020; 14:5:41 >
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Sohbet
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.