Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gece oyun akıyodur her türlü oynarsın
  • Bu teknik direktör çakma mı? PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Hocam bu 2 SF 1 GF olan M. Wada mıydı ?

Başka buna benzer bir td var mı ?

SF GF SF şeklinde dizebileceğimiz bir td

M. Wada 1 saattir deniyorum çıkmadı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adriano123 A kullanıcısına yanıt

Google da adını arat sadece pes sitelerinde çıkanlar çakma takımlar amblemleri oyuncuları vs çıkar çakma olduğunu anlarsın zaten . Gerçek takımsa zaten bilgileri çıkar

• adriano123 A kullanıcısına yanıt

Evet çakma

• Şunu çıkartamadim yav.
    Rekarte'den çok memnunum ama kısa pas denemek istiyorum. Gelmedi.

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    Çakma td
  • blackprague kullanıcısına yanıt
    Haydaa face de 2 3 kişi buldum yazmış ben de ondan bakıyordum. Bizi mi yiyorlar?
  • Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
    Ben fake diye biliyorum. Bir ara ben de aradım bulamadım, sonra fake diye duydum.
    2 oos kısa pas kontra atak bir tane adam olmaz mı ya?
    Sovucem.
    Olsa nolcak ya sahaya istediğimizi yansıtmaya izin vermiyor ki oyun. İcon rumenige var yan hesapta adama ara pası atıcam önünde resmen deli bir boşluk var gitti sağ taraftaki iki defans oyuncunun arasına girdi konami bilerek yapıyo bunu
    Her maçta parmağı var konaminin.
    Gecen bir maçı kazandım aynı böyle. Kalecim 10 tane falan kurtarış yaptı. Her top önümde kaldi. İnanılmaz paslar. Verdim.
    Yendim ama utandım valla.
  • Bağlantı sorunu yaşayan bir benmiyim ya. Lagsız maçımız yok anasını satayım

• Az önce bir maç yaptım. Rakip güçlüydü ama 80 takım ruhuyla oynadı. Hiçbir ikili mücadeleyi kazanamadım robertson ronaldodan alıyor topu,inieata puyoldan aldı topu ikili mücadelede. Bu oyunu yıllardor oynarım ama ilk defa böyle bişey yaşadım. 2li mücadele için ekstra bi tuş kombinasyonu mu var? Omuz atmadan bahsetmiyorum. Yoksa pis momentum mu yedim anlamadım.

3-4 tane 700-800 puanlık adama kaybettikten sonra, 1300 puanlık rakip geldi. 4-2 yendim. Öyle kafasına göre takılıyor oyun. Bizler figüranız.

• ANLT kullanıcısına yanıt

Bağlantı sorunları yaşayan sadece siz değilsiniz. Maalesef neredeyse her maçta ya tuş gecikmesi ya da lag oluyor. Eskiden sadece yabancılarla oynarken oluyordu şimdi Türkiye'den rakip geldiğinde de yavaşlık oluyor oyunda. Üstelik bazı Türk arkadaşlar nasıl bir internet altyapısı ile oynuyorsa bağlantı seviyesi bazen 2 çizgiye düşüyor.

Daha önce Superonline fiber internet kullanıyordum hemen her maçımda lag oluyordu. Şimdi airfiber mi uydunet mi ne deniyorsa bu sisteme geçtim. Eskiye göre daha az lag oluyor ama dediğim gibi neredeyse her maçta ya tuş gecikmesi ya da lag sorunu yaşıyorum. Bazı maçlar sorunsuz oluyor, tamam diyorum güzel bir bağlantı ile güzel bir maç yaptık. Bir sonraki maçta yine Türk rakip yine lag sorunu...

Bence sıkıntı kesinlikle ve kesinlikle Konami'nin serverlarından kaynaklanıyor. Aynı internet ile COD oynarken ya da FIFA oynarken sıkıntı olmuyordu.

• Legend paketlerden iki tane iniesta çıktı ben daha ne diyim Allah belanı versin Konami iki tane aynı nasıl olabiliyor? Bug lı rezil oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 1 Aralık 2020; 11:11:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.r.c

Az önce bir maç yaptım. Rakip güçlüydü ama 80 takım ruhuyla oynadı. Hiçbir ikili mücadeleyi kazanamadım robertson ronaldodan alıyor topu,inieata puyoldan aldı topu ikili mücadelede. Bu oyunu yıllardor oynarım ama ilk defa böyle bişey yaşadım. 2li mücadele için ekstra bi tuş kombinasyonu mu var? Omuz atmadan bahsetmiyorum. Yoksa pis momentum mu yedim anlamadım.

İkili mücadelede sürekli r2 spamlarsan oyuncu daha iyi ayakta kalıyor

• 6 maçlık seri yapmışım dünden. Bugün 4 puanlık turnuvaya başladım. Normalde 700 u geçersem ya beni fena yeniyorlar yada ben kendim puan düşmeye çalışıyorum. Neyse oynamaya devam ettim.
    850 lik rakip geldi. 17. Dk da 3. Kaleciye karşı karşıya pozisyonda golümü attım. Ilk yarı 5 pozisyon 2 gol atabildim. Bu başladı arkadan kaymaya, hücuma çıkartmıyor beni. Bende öfke kontrolü var. 3 şutu var. Sinirlendim maçı 3-2 kazandı ....
    Arkasından başka bir rakip maçı gündüz açmış aha dedim kesin bela.adam benim yarı sahayı 28. Dk da geçti ilk defa 1-0
    Bütün maç kapandı

700 'ün üzerindekilerin çoğu puan için her türlü pisliği yapıyor. Keyfine oynayan yok.
  • 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.