Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: özrail

Başka temsilci alma Vieira için elindekilerle beklersin illa ki yetenek avcısı verirler .İki toptan gelir işe yarar biri.

Anladim ustadim teşekkür ederimPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ederim 👍🏻
  • quote:

Orijinalden alıntı: Punisher_1907

Orayı kaçırmışım aynen sizin tamamdır yeter👍 Bu efsane konusunda acayip şansızım hep işime yaramayan adamlar çıktı. Cafu,  Arşavin, Owen, Denilson. Beckham hariç bu çöplerin hepsini kadro dışı bıraktım nerde çöp bana çıkar malesef.

Alıntıları Göster

Ben de sanssizim efsane konusunda maalesef. İnsallah persembe Vieira ile bu sanssizliga bir son veririm.

• Bir tek ben mi artık bu ödüller konusunda heyecanlanamiyorum ya.
    Takımda eksik kalmadı daha 3 ayda. Neredeyse hepsi fullendi. Ancak ikon falan olursa işte eldekinden iyi olur yani.
    Böyle olması cidden saçma ama. Heyecani kalmıyor artık.

Bu arada Donnarumma ile ilgili baya sohbet olmuş. Düz siyah kartını kullanıyorum. Neredeyse full. Canim benim o yav. Çok maç kurtardı.
    Bazen saçmalıyor kabul. Ama genel olarak ben çok başarılı buluyorum.
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Şuan nedved ve ronaldo için juve benim ama kahn gelirse bayern yaparım rume bech ve kahn olur bost olu güzel olur 👍 dediğin gibi
  • Konami şaşırtmaya devam ediyor.kampanyada 500 milyon gol atılmış.Efsane temsilcisi 2 adet verilecekmis
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• 89 overall fener avcısı aboubakar gelir perşembe. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

Çok şükür kazandı bizim takım kadıköy'de 15 yıl olmuş pehh.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 29 Kasım 2020; 21:24:47 >
  • Burak2658 B kullanıcısına yanıt
    Ya bu ödüller gol atmayanlara da verilir mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Herkese verilecek gibi anladım ben.

• quote:

hahahaha yok lan sana. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 29 Kasım 2020; 21:38:52 >
  • Ama ben hiç oyuna bile girmedim 😂
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Ulan benim de içime öyle doğdu. Çünkü sıralamadan silinmişim oyun beni yok sayıyor şu an 😂
  • quote:

Ama ben hiç oyuna bile girmedim 😂

Bütün hesaplara gönderilecektir bence üstadPES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• quote:

Ulan benim de içime öyle doğdu. Çünkü sıralamadan silinmişim oyun beni yok sayıyor şu an 😂

Yok olum herkese gönderirler japonlarda nerde onu hesap edecek kafa. PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• blackprague kullanıcısına yanıt

Oyuna giriş yapan herkese verilir bence.daha çok kişi oynasın diye çekmeye çalışıyor Konami

• 2019 şampiyonu usmakable korner taktiği bu adaşlar, bunu deneyin. 1500 puanlı adama da attım bundan, 600'lük adama da defans tamamen çaresiz kalıyor. Biraz antrenmanlarda çalışın, laglı ve sıkışan zorlandığınız maçlarda avantaj sağlıyorsunuz. Bugün üst üste 2 tane salladım.

• İnşallah hocam cuma giricem oyuna bakalım söylerim burada :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

2019 şampiyonu usmakable korner taktiği bu adaşlar, bunu deneyin. 1500 puanlı adama da attım bundan, 600'lük adama da defans tamamen çaresiz kalıyor. Biraz antrenmanlarda çalışın, laglı ve sıkışan zorlandığınız maçlarda avantaj sağlıyorsunuz. Bugün üst üste 2 tane salladım.

Ayarlardan 6 pas ı mı seçiyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

2019 şampiyonu usmakable korner taktiği bu adaşlar, bunu deneyin. 1500 puanlı adama da attım bundan, 600'lük adama da defans tamamen çaresiz kalıyor. Biraz antrenmanlarda çalışın, laglı ve sıkışan zorlandığınız maçlarda avantaj sağlıyorsunuz. Bugün üst üste 2 tane salladım.

Orta yaparken yöntuşu yukarı mı yapıyorsunuz birde orta yaparken futbolcunun yanında l2 tuşuna basıp çıkan ok gözüktü nasıl yaptınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn34

Orta yaparken yöntuşu yukarı mı yapıyorsunuz birde orta yaparken futbolcunun yanında l2 tuşuna basıp çıkan ok gözüktü nasıl yaptınız?

Alıntıları Göster

Aynen altı pas. Yön kılavuzu açık, ondan sanırım yanmıştır.

• 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.