Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gözükmüyor messinin sf mi gf mi olduğu gözükmüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokboylebısey

Abi çok iyi gol yıllar önce Necipin Konya için attığı gol geldi aklıma o günden beridir maç izlemem 😬😬

Daha eskisi var..beşiktaşlı recep'in kendi kalesine rövaşatayla attığı Efsane gol..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• superegoid S kullanıcısına yanıt
    Abi çok iyi ya takoz recep 😬

• PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]
    3 sf bu olabilir.

• PES 2020 kullanıcısına yanıt
    Bu td fake oyunda yok yani myclubda yok

• quote:

Bu td fake oyunda yok yani myclubda yok

Peshub2021 de gözüküyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Peshub2021 de gözüküyor..

Alıntıları Göster

Biliyorum 2020'de de gözüküyodu fake tdler de listede görünüyor adamın takıma dikkat ederseniz world classics

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolverine35.5

3sf gözüküyor fotoğrafta ama. Yarım yamalak paylaşım yapmış. Ne saçma sapan işler anlamadım ki. Devlet sırrı mı bu saklıyorsun!! Üstünü karalamış bir de 🤣

Bir paint çalışması bu, oynanmış üstünde. Matchday den almış yüksek ihtimal, yedekleri falan o yüzden silmiş. Böyle bir menajer yok zaten, ilgi çekmek içinni yapmış herhalde düşük yaş alametleri.PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] 

• nxplay kullanıcısına yanıt

Çok haklısın. Yazdıklarınla aynı fikirdeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolverine35.5

Şu DLC takımlarında indirim olur mu kısa zamanda? Beckham'a gerçekten ihtiyaç var.

3000 coin muhabbetinden dolayı düşmez o. Paketin içinden coini çıkarırlarsa bir ihtimal.

• mascbluefb M kullanıcısına yanıt
    Paintle çok amatör olmuş ama :)). Fake olduğu çok belli

• Bu oyunda 3sf koysalar bile bu yıl iş yapacağını sanmıyorum ..Geçen yıl santos buglu 3sf ler ön plandaydı ... belki onlarda bugluydu ben hiç oynamadım 3sf yorum yapamıyorum ama... Eğer bu yıl ki santos gibi içeriğinde oynama yapılmış 3sf gelirse belki herkes almak isteyecek oynamak isteyecek ama geçen yıl ki tadı tuzu vermeyecek..Konami bu belli mi olur..

ayrıca oyunun başında verilen td nin şu an, net alternatifinin olmaması ilginç.. oynanışdaki eksiklikler, hileler hurdalar hadi anladık ... Arkadaş adam akıllı td koy barı oyuna çok mu zor yani..

• Wolverine35.5 kullanıcısına yanıt

3000 coins fiyatının altına ineceğini sanmıyorum. Pes 2020 içindeki indirimle en uygun fiyat o olur sanırım o da 29 ekim 03:00 de bitiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

bu sene buglı menajer yok. diziliş olarak da sadece 2 sf'li taktik şart. 4222-4312 hepsi olur fark etmez. 3lü defans bile olabilir

433, 4213 bu dizilişlerde oynanmaz. sla, sğa'lı taktikler iş yapmıyor. sf yalnız kalıyor. 433 oynayıp ortadan hücumu bile seçsen sf hep yalnız. sla sğa taç çizgisinde

üst sıradakiler fisherle oynuyor. bu da oyunun td bakımından ne kadar kısır bir yapıda olduğunu gösterir. oyunun verdiği beleş en düşük overall'lı td'si oyunun en iyi td'simi acaba

ben çok hoca denedim. 15-20 hoca denemişimdir. bir tane tavsiye edebileceğim yok

Alıntıları Göster

Ben bu sene taktik işine çok kafa yordum,en başarılı taktik 4 2 2 2 diye düşünüyorum, dediğiniz gibi 2 sf olmazsa olmaz .4 3 1 2 fisher tarzı taktikleri rakip kolay kilitleyebiliyor.Zaten ortada hızlı paslaşip oynayacak oyun kaliteniz varsa kanatlı taktikle çok yönlü oynayıp daha kolay pozisyon buluyorsunuz.

• Güncellemeden sonra mı oldu ya da benim kadro iyice güçlenince mi bilmiyorum ama Rekarte'nin sistemi baya etkili oldu. Belki de tesadüftür...

• Brolar size bir şey danışacam.

Benim telekomdan gelen hat balkona geliyor, ordan ben eve çekiyorum. Telekomun eve getirdiği hattı ben telefon kablosu ile modeme çekiyorum. Ancak telefon kablosunda kırılmalar var sanırım, hafif ellesem bile bağlantı kopuyor. Var mı önerebileceğiniz bir telefon kablosu markası? Ps4 gelen kablo cat6 çünkü onda bir sorun olamaz ama telefon kablosu bayağı eski, sanırım onu yenilemem lazım.

Birde sizde de bağlantı öyle değil mi? Telekomdan gelen kabloyu, telefon kablosu ile modeme direk aktarıyorsunuz, ince bi kabloyla?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Brolar size bir şey danışacam.

Benim telekomdan gelen hat balkona geliyor, ordan ben eve çekiyorum. Telekomun eve getirdiği hattı ben telefon kablosu ile modeme çekiyorum. Ancak telefon kablosunda kırılmalar var sanırım, hafif ellesem bile bağlantı kopuyor. Var mı önerebileceğiniz bir telefon kablosu markası? Ps4 gelen kablo cat6 çünkü onda bir sorun olamaz ama telefon kablosu bayağı eski, sanırım onu yenilemem lazım.

Birde sizde de bağlantı öyle değil mi? Telekomdan gelen kabloyu, telefon kablosu ile modeme direk aktarıyorsunuz, ince bi kabloyla?

kırılma varsa rüzgarda bile net kopabilir benim eskiden kapı üstündeydi ve kablo çok eskiydi kapı açıp kapayınca net kopuyodu. telefon kablosunda markanın önemi yok herhangi bir elektrikçiden yetecek uzunlukta al kabloyu yenile kopmaz artık

• quote:

kırılma varsa rüzgarda bile net kopabilir benim eskiden kapı üstündeydi ve kablo çok eskiydi kapı açıp kapayınca net kopuyodu. telefon kablosunda markanın önemi yok herhangi bir elektrikçiden yetecek uzunlukta al kabloyu yenile kopmaz artık

Alıntıları Göster

Başka bir ihtimal yok gibi, cat6 yı yeni yeniledim çünkü. Telefon kablosunun modeme giren kısmının ucuna hafif ellediğim an bağlantı kopuyor. O kablo direk telekomun eve getirdiği hata bağlı olduğu için haliyle net gidiyor. Geriye başka bir ihtimal kalmıyor zaten devamlı kopma sorunu var. Telekomsal da olabilir ama ev içindeki telefon kablosuna ellediğim an netin gitmesi telefon kablosunda sorun olduğuna işaret. Ben maç atarken yandan google bile girilse kopuyor net. Büyük ihtimal telefon kablosu cort, yada bir yerinde bir kırılma var aynı anda girilince birden fazla telefon yada pc ile kaldırmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 25 Ekim 2020; 12:51:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Brolar size bir şey danışacam.

Ben bu sorun yüzünden bir yıla yakın uğraştım Dostum ...Sen en azından tespit etmişssin ... Dediğin gibi eğer kablo eski ise, bırak çatlak patlak zaten oksitlenmeden kayıp yaşanıyor.. Normal telefon kablosu yerine, yine ev içindeki gibi cat5 yada cat6 kablo ile kutudan modeme kablo çek...Cat kablolar cok daha dayanıklı...

• quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

Ben bu sorun yüzünden bir yıla yakın uğraştım Dostum ...Sen en azından tespit etmişssin ... Dediğin gibi eğer kablo eski ise, bırak çatlak patlak zaten oksitlenmeden kayıp yaşanıyor.. Normal telefon kablosu yerine, yine ev içindeki gibi cat5 yada cat6 kablo ile kutudan modeme kablo çek...Cat kablolar cok daha dayanıklı...

Alıntıları Göster

Dostum sorun şurda. Telekomdan eve gelen kablo kalın kablo. O kabloyu nasıl modeme sokacağım? Öyle bir jag yok ki benim bildiğime göre?

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.