Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pes 2019 serverı açılsa da şu çöp oyundan kurtulsak.🤬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Asıl kritik detay bu. 13 maçlık seri yapan adamın haftalık puanı 155 olmaz. Haftada maksimum 2-3 maç oynarsa ve perşembe sıfırlanırsa ancak öyle mümkün.

Alıntıları Göster

sürekli 1 2 yıldızlı düşük dereceli rakiple eşleşip oynadığı için haftalık puanı düşük olabilir.

ben geçen hafta sürekli kendimden yüksek puanlı rakiplerle oynadım.450 küsür haftalık puan toplamıştım.

• Bu çarpışma olayının biraz daha üstüne koysalar iş amerikan futboluna dönecek... Arkadaş fiziksel temas gerçeklik diye yıllar öncesinde tanıtımlarını yapıyorlardı...gerçekçilik adına oyunucuyu heyecanlandıran görüntüler yayınlıyorlardı.. Şimdi komediye döndü olay...oyun içinde çarpışma sonrası, kol elimde toparlanmasını bekliyorum...Başı bir yerde totosu bir yerde kollar ayrı telde yuvarlanmalar, street figther da sersemleşen kafasında civciv oluşan sahne misali aptal saptal geçen bir kaç sn ekrana bakmakla yetiniyorum..

• Uzun zamandır scoutla kimi alsam diye düşünüyordum, Mbappe'ye çok niyetlensem de çok pahalı scoutlar. Chelsea'yi aldim ben de 5 yıldız 100k'ya. Kante'yi toplarım 200'e. Umarım verim alabilirim çok seviyorum Kante'yi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

Pes 2019 serverı açılsa da şu çöp oyundan kurtulsak.🤬

Aynen kardeşim ya. Ne iyi oynuyorduk valla açık olsa sürekli 19 oynardım. 2021 kadar saçma bir oyun yok. Mecburen yatırım yaptık 21 e. 19 kapandı diye. Defans yapılamayan kolay gol Atılan maçlardan hiç hazetmiorum. Umarım oyunla alakalı iyi bir düzeltme yapar konami

• Legend P. Vieira için en uygun kombinasyon hangisidir suanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerbahceIi

Aynen öyle form durumu çok etkili 15 overl düsuk bile olsa form durumu iyiyse daha iyi oynar çünkü formu kötü oyuncu yarım saatte yorulur topa hareket etmez ruh gibi dolaşır ortalıkta, birde takım ruhu çok düşük böyle imkansız maç kazanmak. 99 olmadan oynamayın, takım ruhu 99 olsa bile TD asinagi 120 degilsede zorlanirsiniz. Bu tarz şeyler artık çok önemli bu oyunda. Eskisi gibi kara düzen gir oyna bitti. Gelişmiş talimatlara girin tek tek inceleyin, nereden açık veriyorsanız mutlaka orayı gelişmiş talimatlarla kapayın. Mesela diyelim ki bekler çok açılmasın istiyorsunuz o zaman beklere defansıf verin, yada bekler dos un yanına gelip ortayı kapatsın istiyorsanız sahte bekleri secin bunu yaparsaniz ortayi kalabalık tutmuş olursunuz, ortadan gelen rakipler için çok etkili olur.

Ben eskisi gibi kara düzen girip çıkıyorum,daha iyi anladım peki takım ruhunu ve TD hangi modda oynayarak geliştirmeliyim?Bir de hangi takım dizilişi ile girmemi tavsiye edersiniz tek forvet olarak fatih terimle oynuyorum şuan da diğer türlü dizilişleri kullandığımda defansta çok açık veriyordum,rakip takımı benim sahama yaslayıp kolayca pas yapıyordu sahamda,ben genellikle top çevirerek çıkarım uzun top çok nadir atarım.

• kdrylmztt kullanıcısına yanıt
    Ficher td alın, sonra kadronuzu oluşturun, elinizde asinalik desteği ve taktik antrenmanlari vardır büyük ihtimalle. Oyun planında td üzerine gelip kare yada üçgene basıp seçeneklerini açın o seçeneklerde asinalik desteğini kullanın, sonra oyuncuların üzerine geldiğinde ekranın sağ tarafında takım ruhu var orada takım ruhu en düşük olan oyuncudan başlayarak taktik antrenmanlarini kullanın, azar azar kullanın mesela 20 tane taktik anteamni varsa takım ruhu en düşük olan oyuncuys 4-5 tane basın böyle böyle hepsini 99 yapmaya çalışın. Eğer yetmezse sim maçi oynatın yada bilgisayarla oynayın.
    Buradaki önemli şey ilk önce TD aşınalığını yükseltmek, eğer düşükse taktik antramenları belli bir seviyeye kadar işe yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerbahceIi -- 23 Ekim 2020; 13:36:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ANLT kullanıcısına yanıt

Ben alırken en uygunu dayanalıklıktı.

• quote:

Ficher td alın, sonra kadronuzu oluşturun, elinizde asinalik desteği ve taktik antrenmanlari vardır büyük ihtimalle. Oyun planında td üzerine gelip kare yada üçgene basıp seçeneklerini açın o seçeneklerde asinalik desteğini kullanın, sonra oyuncuların üzerine geldiğinde ekranın sağ tarafında takım ruhu var orada takım ruhu en düşük olan oyuncudan başlayarak taktik antrenmanlarini kullanın, azar azar kullanın mesela 20 tane taktik anteamni varsa takım ruhu en düşük olan oyuncuys 4-5 tane basın böyle böyle hepsini 99 yapmaya çalışın. Eğer yetmezse sim maçi oynatın yada bilgisayarla oynayın.
    Buradaki önemli şey ilk önce TD aşınalığını yükseltmek, eğer düşükse taktik antramenları belli bir seviyeye kadar işe yarar.

Teşekkür ederim öncelikle ilgin için,diyelim td aşinalığı destek verdiğim halde 100 de kaldı,ortalama kaç maç ile bunu 120 ye tamamlarım çok yavaş mı ilerler?

Rica ederim, her maç 2 puan felan artıyor herhalde tam hatırlamıyorum onu. Bide burada okumuştum bir ara sim maçına girip mac baslayınca tekrardan oyunu kapatıp çıkınca aşınalık ve takım ruhu artıyormus dıye ama ne kadar dogru bılmıyorum.

• fenerbahceIi kullanıcısına yanıt

taktik antremanı oyuncuya değil tüm takıma uygulanıyor. 1 tane kullanınca oyuncuların tüm uyumsuz taktikleri 22 artıyor. atıyorum kontratak bilgisi 0 ise 99 için en az 5 kullanman gerekiyor. kadroya uyumsuz oyuncuları tek tek koyup taktik antremanı kullanırsanız çok daha fazla sayıda taktik antremanınız gider. kadroda çok fazla uyumsuz koyduğumuzda bu +22 olayı düşüyo rmu bundan tam emin değilim . gerçi şu ana kadat dikkat ettim azalma yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 23 Ekim 2020; 14:53:50 >
  • quote:

Rica ederim, her maç 2 puan felan artıyor herhalde tam hatırlamıyorum onu. Bide burada okumuştum bir ara sim maçına girip mac baslayınca tekrardan oyunu kapatıp çıkınca aşınalık ve takım ruhu artıyormus dıye ama ne kadar dogru bılmıyorum.

Anladım,son bir şey daha sorup seni rahat bırakıyorum :P,nasıl daha hızlı gp kasabilirim,attığım maçlarda 1000-2000 gp geliyor maç başı normal mı farklı modda oynayınca daha mı çok kazanırım?

• fenerbahceIi kullanıcısına yanıt

aşinalık artıyor fakat oyuncuların uyumluluğu ve dolayısıla takım ruhu aartmıyor. takım ruhu artışı olsa bile bu tdnin aşinalığın artışından kaynaklanıyor oyuncuların uyumundan değil

• Beyler yoluna hala fischer ile devam eden var mı? ben M. Gallardo (4-4-2 kanatlı) ve p bosz taktiklerini kullanıyorum ama bir türlü tam o istediğim uyumu yakalayamadım napayım fischer'a geri mi döneyim acaba 😅

Akşam saat 18:00 de Machdayler oluyor (sabah da var ama hangı saate oldugunu bılmıyorum ) kazanbilrisin. Hem myclup içindeki machdayden hemde ana ekrandakı efootbool ıcındekı machdayden bir maç yenerek 1000 puan almaınıaz laım sonra machdayler bıtınce saat 23:00 da bitiyor 24:00 e kadar girip maçı seyredersen en az 20k gp kaznırsıın dıgerınden aynı sekılde 20k ikisi 40-50 arasında Gp kazanırsın. Birde bugun ilk galibiyette 50k gp veren bir kampanya başladı dıye bılıyorum.

• kacanga kullanıcısına yanıt

Ben onu şu yüzden söyledim. Aşinalık az ise Uyumluluk belli seviyeye kadar artıyor.

• quote:

Akşam saat 18:00 de Machdayler oluyor (sabah da var ama hangı saate oldugunu bılmıyorum ) kazanbilrisin. Hem myclup içindeki machdayden hemde ana ekrandakı efootbool ıcındekı machdayden bir maç yenerek 1000 puan almaınıaz laım sonra machdayler bıtınce saat 23:00 da bitiyor 24:00 e kadar girip maçı seyredersen en az 20k gp kaznırsıın dıgerınden aynı sekılde 20k ikisi 40-50 arasında Gp kazanırsın. Birde bugun ilk galibiyette 50k gp veren bir kampanya başladı dıye bılıyorum.

Teşekkür ederim,en azından şimdi daha bilinçli oynuyacağım :)

• 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.