Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Batman'ın Gotham'a adaleti getirdiği gibi bu adamda oyuna adaleti getirir keşke gelse , konami bunuda yozlaştırmadıysa tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pes bedava surumu ile parali surumu arasinda ne fark var

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Bedava sürümünde sadece Myclup oynayabilirsin, online klasman, efsane ol, analig, 10v10 falan oynamazsın.
  • tkdblack6134 kullanıcısına yanıt
    İyilerin dostu, kötülerin düşmanı Kazuki İto
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir_emre

Üstadım myclub'ta bu sürekli yenilenen teknik direktör listesini ne zamanlar yakalayabiliyorduk?

Alıntıları Göster
    çalışmadığım yerden sordunuz:)
    yenilenen teknik direktör listesinin tarihini yada neye göre geldiğini bilmiyorum.
    pes 2021 çıkınca güncel olarak hergün teknik direktör listesini takip ederiz ve birbirimize haber veririz diye düşünüyorum.
  • sir_emre kullanıcısına yanıt
    Her ayın son günü akşam saatlerinde menajer listesine girip çıktığında yenileniyor. Günlük olarakta sekiz saate bir yenileniyor, 03 11 19 saatlerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Koios

Bedava sürümünde sadece Myclup oynayabilirsin, online klasman, efsane ol, analig, 10v10 falan oynamazsın.
    Saolasin peki my club online mi oluyor fifa 20 sevmedim sattim bi sans vereyim dedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Fifada ki fut modu gibi, takım kurup online rakipler ile oynuyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Koios

Her ayın son günü akşam saatlerinde menajer listesine girip çıktığında yenileniyor. Günlük olarakta sekiz saate bir yenileniyor, 03 11 19 saatlerinde.
    teşekkürler. her ayın son günü. aklıma yazayım. 3 sf bulursak kaçırmayalım. kaç aydır bekliyoruz 4 lü savunma ve 3 sf gelmedi gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir_emre -- 26 Ağustos 2020; 23:26:9 >
    Şu anda 3sf 4 defans var. Listeye çok zor düşer ama, baya altlarda. Gabilondo ismi de, takip edersin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExTx -- 27 Ağustos 2020; 0:32:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Şu anda 3sf 4 defans var. Listeye çok zor düşer ama, baya altlarda. Gabilondo ismi de, takip edersin...
    Bayadır bakınıyorum gelmedi bir türlü.
    Bana da gelmedi ama gelenler var. Ayın son günü, saat 19 dan sonra listeye sürekli gir çık. Her giriş çıkışında liste yenilenecek.

• Pes 2020 yı CD'li olarak satın alanlar 2021 e yükseltme nasıl yapacaklar? Psn'den satın almak mı gerekiyor?
  • mehmet2576 kullanıcısına yanıt
    Evet psn uzerinden dijital sürümü almaniz gerekiyor. Oyun ici menüsünden inidirlimli alınabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konami Roma ile partnerlik anlaşmasını açıkladı

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Konami Roma ile partnerlik anlaşmasını açıkladı

Bu konami nin pazarlama sorumlusu kimse saniyede kovardım. Çıkarsana madem bir totti edition ikon paketli millet alsın. tam vasıfsız bunlar.

Hocam konamide mantık aramak çölde su aramak gibi :)

Her sabah oyunu alıcam diye makineyi açıyorum pes 2020de 2 maç atıyorum olan şeyler yüzünden konamiye para yatırasım gelmiyor. Oyunu almadan makineyi kapatıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackprague -- 27 Ağustos 2020; 13:39:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler, Barcelona Edition mı Juventus Edition mı almalı? Siz hangini aldınız?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.