Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yokboylebısey

Şu listede nakata roberto carlos bergkamp iniesta ve puyol olmasa çok iyi olurdu
    Nakata, İniesta ve İnzaghi benim de en korktuklarım. Aslında daha büyük bir risk var, 5 icon çekmeden ya 3 tanesi fln aynı gelirse? Oyuna direkt 1-0 geride başlamak demek rakiplerden. Şu 3 oyuncu ve aynıları gelmesin diye dua edeceğiz artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam, eğer 1inden 3 tane gelirse çöpe gider kurt bonusu falan. Ama hepsinin farklı gelmesi de pek mümkün değil. Artık şansa kaldı işimiz gönülden geçenler Vieira, Beckenbauer, Rumenige, Beckham ama artık konaminin insafına kaldık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Hiçbi değişiklik olmayacak, şayet öyle bi şey olsa çoktan duyurulurdu. Season update denerek zaten forma kadro dışında hiçbi yeniliğin olmayacağının sinyalini veriyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Hayırlı olsun evet icon beckham birde efsaneler olacak.

Birde 2021 myclub da bazı yenilikler,değişikler olacakmış
    Pes 2022 icin olmasin o

• Konami onsipariste farkli takim versiyonu satin alanlarin hediyelerinin tek bir hesapta toplanacagini teyit etmis. Ilk gunden Messi, Ronaldo, Beckham, Bergkamp, Kahn ve kurt bonuslariyla ilk 11'i efsanelerle donatacak araplar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • msty85 kullanıcısına yanıt
    Türklerin de Araplardan eksik yanı yok. Buradan da öyle alan olur. Forumdakilerin coinlere kaç para harcadığını bilsen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yokboylebısey -- 3 Ağustos 2020; 21:44:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msty85

Konami onsipariste farkli takim versiyonu satin alanlarin hediyelerinin tek bir hesapta toplanacagini teyit etmis. Ilk gunden Messi, Ronaldo, Beckham, Bergkamp, Kahn ve kurt bonuslariyla ilk 11'i efsanelerle donatacak araplar...
    580tl civarı bir para yapiyor bizde 70 euro filan yapıyor
    580 tl ye ben 7-8 tane oyun alırım indirimde filan hatta daha fazla oyun alırım ortak alınca
    580 tl ben olsam vermem ama çoğu kiside olur diye tahmin ediyorum

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Normal adama 1 tane yeter ben Juve alıcam. Hepsini almak bağımlılıktan başka bi şey değil. 1 sene ömrü olan oyuna bu kadar para yatırılmaz prof yayıncı değilsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: msty85

Konami onsipariste farkli takim versiyonu satin alanlarin hediyelerinin tek bir hesapta toplanacagini teyit etmis. Ilk gunden Messi, Ronaldo, Beckham, Bergkamp, Kahn ve kurt bonuslariyla ilk 11'i efsanelerle donatacak araplar...
    Şaşırmadım. Para için her türlü saçmalığı yapar Konami. Yanlız kurt bonus oyuncuları toplanmaz. O konu ayrı, zaten 1 tane vermiş oluyor.

Kahn, Beckham, Ronaldo, Messi, Bergkamp iconlarının tamamı olur. +4 icon avantajı demek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yokboylebısey

Aynen öyle hocam, eğer 1inden 3 tane gelirse çöpe gider kurt bonusu falan. Ama hepsinin farklı gelmesi de pek mümkün değil. Artık şansa kaldı işimiz gönülden geçenler Vieira, Beckenbauer, Rumenige, Beckham ama artık konaminin insafına kaldık
    Juve'yi aldığımdan; Nedved ve Del Piero gelsin isterim. Icon boost ile +2 daha yükselirler. Onun haricinde Vieria, Beckham, Rummeninge de olur

• bu oyun pes 20 yüklü olmadan çalışmayacak mı?
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    5 farkli versiyonu alacak adamda PES2020'den en az 10 tane efsane falan vardir. Kurt bonuslariyla 3-5 ikon daha katip ilk gunden efsane 11 kurarlar bu gidisle.
    Bu sene dogru duzgun oynayamadigim halde bende bile 9-10 tane efsane olmustu. PES 2021'de tek amac efsanelerden kadro kurup oynamak olacak gibi.
    PES 2022'de koklu degisikliklere gidilmezse MyClub oynanmaz hale gelecek.

• nameofblood kullanıcısına yanıt
    PES2020'den bagimsiz, yeni bir oyun olarak satiliyor.

• 3000 bin coins veriyor hem ronaldo hem messi olani alinca toplamda 6000bin coins mi verecek

Coins bonusu 1 kere veriliyor diye biliyorum ben ama
  • caneria kullanıcısına yanıt
    Detayını bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 4 Ağustos 2020; 1:39:42 >
    Konami mail ile verdigi bilgide onsiparis bonuslari haric hepsi katlanacak demis. Kiralik Messi ve tema haric diger her sey kac kez satin aliyorsan gelecek. 2 farkli surumde 6000 coins olur. Coin satin almak yerine oyun satin alacak bir suru kisi cikar.

• eFootball PES 2021 Season Update - Brazilian partners (Episode 1)

• eFootball PES2021 Sao Paulo FC - Duyuru Fragmanı

• Mrb arkadaslar Baya bir sure ayri kaldim azicik bi pes20 oynamisligim var
    Bu sezon update tam olarak nedir almali miyim
    Cok oynamadigim icin baya kotu oynuyorum
    Simdiden efsanelerden bahsediliyor
    My clup oynanir mi bu sene. Sifirdan baslayacak sanirim
    Bir de pes20 oyununun icinden pes21i alirsak uyguna mi geliyor tavsiye eder misiniz?
    Son olarak pes20 kadrosu 21e geciste nasil etki yapacak
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.