Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
767.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suÇ

Kesinlikle bence de böyle olması lazım..şu olabilirdi mantıken.eskiden cd alınca bir toty oradan alırdık.digital de alınca bir toty hakkı alırdık,yada digital aldın diyelim.cd deki kodu girince yine toty almış oluyorduk.

Mantığın böyle çalışması lazım yani.
    Aynen öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    İndirmeyle ilgisi yok zaten aynı hesaptan aldığın için 2 kere indiremezsin sürüm farklı da olsa aynı oyun sonuçta. Zaten hiç indirmesen bile indirilmiş bi ps4e hesabınla girmen hediyeleri alman için yeterli. Sistem seni satın almış olarak gördüğü için tüm bonusları verir. Herhangi bi kosıtlama olursa ayrı ön sipariş bonusları daki gibi

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Aga oyunu alınca ikiniciye indirmeye müsade etmez psn.sende bu oyun var der..dlc yapıp satarlarsa ancak o şekilde olur.mantık hatası burada var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    ben de aynı seyi yazdım 2 kez indiremezsin ama indirmene gerek yok bonuslar için satın alman yeterli . Şunun gibi Lite oynayan biri tam sürüm alıp hiç indirmeden lite dan devam etse de aynı hesapla oynadığı için hediyeler gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 28 Temmuz 2020; 21:4:25 >
    İyide Bunu satın al diye bir seçenek çıkmayacak kii aldıktan sonra oyunu! sorun burada zaten...orayı aşman için dlc şart abi...terk şart dlc olarak satılıp koymaları lazım..hepsi psn de full oyun çünkü.bu yüzden kimse boşuna iki icon, yani messi cr7 hayali kurmazın. Dlc yazmaları lazımlar oraya ancak ve ancak.

Psnde Farklı versiyonları satın almaya izin veriliyor

Tmm o zman Farklı koyduysalar olur o zaman ama tek oyun olarak koyduysalar olmaz..

Bu adam da 3 saat yayın yapıyorsa 2 saat 55 dakikasından oyundan şikayet ediyor
  • Hadi bakalım☺
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• Benim anlamadığım gelecek olan pes 21 güncellemesi oynanış gameplay açısından yepyeni bir oyun olabilecekmi.?yoksa 20 nin devamı ufak tefek değişiklikler ile mi gelecek.bu haline benzer gelecekse bedava verseler alınmaz

• Koç_hisarlı K kullanıcısına yanıt
    Hayır yepyeni oyun 2022'de gelecek, oyun motoru değişecek kendileri söyledi. Artık ne kadar yeni olacak onu o zaman göreceğiz ama 2021 bunun aynısı olacak. Şu saçma seviyedeki ağır momentumu kisacaklar mi merak ediyorum

• Arkadaşlar, yıllardır TR PSN ile oynuyorum oyunu, ama bu seneki kadar saçma sapan yurttaş rakipten bıktığım olmamıştı. Bide bize Arapda çok geliyor. Şimdi güncellenecek PES 2021'e başlarken acaba bölgeyi Almanya veya Fransa olarak belirleyebilir miyim?
    Daha önce hiç Yapmamıştım bi zararı olur mu?

Hayırlı olsun abi yeni sezonda ilk hedefim hemen menajer kilitlerini acmak olcak ilk haftalar cok iyi td ler geliyor manu aslında cok mantıklı icon beckham max seviyede cok iyi oluyor agresiflik ve dayanıklılık ve tabi pasları şahane oluyor

Bayern konusunda hiç fikrim yok icon kahn nasıl bilmiyorum normal sarı kart olanı iyi degildi

Juventus ronaldonun 19 daki versiyonu gelcek zaten bu adamın 20 farklı kartı gelcek sezon içinde form olayına gelirsek zaten bu adamlar a calışıyor kendi takımları illaki 10 haftanın 8 inde formda gelcek penaltı atsa yeter

Arsenal bergamkp cöp bir oyuncu aslında hayallerim yıkıldı ben vieria paket bekliyordum bu pakete yorum yapmak bile gereksiz

Ve aslında hem kafamdaki o soru messi ve gençligi acaba bu messi hız ve dayanıklı lık olarak nasıl farklı olcak bu seride messi etkisizdi skill veya çalım devre dışı kalınca malesef messi cok cazip gelmiyor belki cok messi gelcek oyuna fakat bu messi nin gelcegini düşünmüyorum buglu da yapabilirler o zaman almadıgım için kafamıza vurabiliriz

• Saol kardeşim sanada hayırlı olsun😊

Gazimustafakemalpaşa@

Hocam diğer bölgeler ile test ettim ben bu yıl,mesela almanya'yı seçmiştim bölge olarak.TR bölgesine göre daha az ağırlık var kesinlikle,bunu farketmiştim.hatta 20 konusuna yazmıştım.şuan bile gecebilirsin yani 2020 de.psn hesabınızdan çıkış yapın,sonra bilgilerinizi tekrar girin.oyunu acınca baştan ayarları yine yaptıracak,orada bölgeyi almanya yapın tmmdır☺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 31 Temmuz 2020; 6:4:0 >
    Ben de alırken Manchester United versiyonunu alacağım.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Bana da hiç adam gibi kaleci gelmez hiç bir zaman, onun için Bayern-Kahn düşünüyorum

• GaziMustafaKemalPasa kullanıcısına yanıt
    Hocam icon kahn kullandınızmı normal olanı çok hata yapıyordu

• mascbluefb M kullanıcısına yanıt
    Yani şu efsane olarak sarı gelen Kahn kedi gibiydi, maç aldırıyor ama. Daha ihtiyarı mı olacak şimdi kafam karıştı

• Birşey soracağım standart sürüme %20 indirim yok galiba yoksa ben mi bulamadım birde %20 ne zamana kadar geçerli olacak

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Standartta indirim yok . Her sene indirim oyun çıkana kadar geçerli oluyor

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.