Şimdi Ara

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.874
Cevap
67
Favori
766.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz 2021'de oyun motorlarinin degismesini, radikal devrimler, daha iyi atmosfer, lagsiz serverlar, hilesiz oyuncular beklerken adamlar 2021 yerine pes 2020s cikardilar bir de uzerine utanmadan para istiyorlar ahahaha bu bi saka mi? kameralar nerde??
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesbeannem

biz 2021'de oyun motorlarinin degismesini, radikal devrimler, daha iyi atmosfer, lagsiz serverlar, hilesiz oyuncular beklerken adamlar 2021 yerine pes 2020s cikardilar bir de uzerine utanmadan para istiyorlar ahahaha bu bi saka mi? kameralar nerde??
    Radikal değişiklikler yeni nesilde olur artık ps4’den birşey beklemeyin bunada şükür Fifa aynı oyuna 500 lira istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Radikal değişiklikler yeni nesilde olur artık ps4’den birşey beklemeyin bunada şükür Fifa aynı oyuna 500 lira istiyor

Alıntıları Göster
    PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• Pes 2021'de yer alacak olan Messi ve Ronaldo'nun ikonlarının son seviyede kaç olacağına dair fikir yürüttüğümüz; ayrıca Pes 2021'de verilecek olan kurt bonusu ikonlarının nasıl olacağına dair de konuştuğumuz videodur...
  • klasizm kullanıcısına yanıt
    Videoya yorum Olarak da yazdım. Kurt bonusu garanti olarak icon verecek. resmi siteden alıntı:

PES 2020-21 İkonik Moment Serisi" Özel Temsilcisi size aşağıdaki 16 İkonik Moment Serisi oyuncusundan birini imzalayacaktır.
    İkonik Moment Serisi, mevcut ve eski futbol süperstarlarının kariyerlerinden unutulmaz anlara dayanan özel bir oyuncu kategorisidir.
    Kartları aynı maçta çekilen fotoğraflara dayanan benzersiz tasarımlara sahiptir. Buna ek olarak, bu oyuncular, bağlı takımlarını myClub'da kendi takımınızla eşleştirerek istatistiklerini daha da artırmanıza olanak tanıyan benzersiz bir özellik ile birlikte gelir.

PES 2020-21 İkonik Moment Serisi Özel Temsilcisi
    A. DEL PIERO (22.05.1996)
    D. BECKHAM (26.05.1999)
    D. BERGKAMP (02.03.2002)
    F. BECKENBAUER (14.04.1976)
    F. INZAGHI (11.12.2002)
    F.RIJKAARD (24.05.1989)
    FERNANDO TORRES (05.02.2006)
    H. NAKATA (06.05.2001)
    INIESTA (06.05.2009)
    K. RUMMENIGGE (13.06.1981)
    M. VAN BASTEN (24.05.1989)
    P. NEDVED (14.05.2003)
    VIEIRA (08.04.2001)
    PUYOL (17.05.2006)
    R. CARLOS (15.05.2002)
    R. GULLIT (24.05.1989)
    Her ismin ardından listelenen tarih, her oyuncunun dayandığı maç tarihidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 22 Temmuz 2020; 16:3:38 >

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Bugün 3-5 kişiden duyunca kafa karıştırdılar teşekkür ederim. Ben de bunu savunmuştum zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Üst üste 3 nakata şimdiden hayırlı olsun herkese 😅

• %20 indirim ve verdiği hediyeleri almak için oyunun son akım tarihi belli mi?

• m.r.c M kullanıcısına yanıt
    %20 indirim ve hediyelerden kiralık messi ile Ps4 teması oyun çıkana kadar geçerli. diğer hediyeler her zaman alınabilir.
  • Pc konusu olmadığı için buraya yazıyorum. Steam'de Pes 2020 Lite sürümünü ücretsiz olarak kütüphaneye eklediğinizde Pes 2021'in 75 liralık özel versiyonları (myClub için takım veriyor) 60 liraya düşüyor.

PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]PES 2021 Season Update & myClub [PS ANA KONU]

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    lite kullanıcılarına da indirim var. mevlana hesabı yaptı konami bu sene. ne olursan ol gel, bir an önce coin yakmaya başla diyor:)
  • roketrakun R kullanıcısına yanıt
    Ben en son pes 2013te kaldım. Bu fiyatı görünce yeniden iştahım açıldı yeni nesil futbol oyunlarına. O zaman myclub falan yoktu sanırım. Eylül gelsin de bir 1000 saat gomsem yeniden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuharremAylar -- 24 Temmuz 2020; 14:45:30 >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun
  • Oyunun kaba tabirle transfer güncellemesi olarak çıkacağını anladım. Ama mesajlardan tam olarak update mi yoksa yeni oyun şeklinde mi olacak onu çözemedim ortada dolanan bir 150tl civari ücret var. Soru şu bu oyunu ilk kez alacaklar için olabilir mi? Yani mevcut pes 2020 oynayan ücretsiz bir güncelleme ile 2021 e geçebilir bence. webtekno daki haberde okuduğum oydu çünkü güncellemeden sonra oyunda 2021 yazacak deniyordu.

kendi adıma oyunların zaten transfer update ile devam etmesi taraftarıyım herkes her oyun motorunu sevmez. Kaldıki bir motor en az iki yılda anca öğrenilip üzerine geliştirmeler anca geliyor. Ek olarak sırf transfer güncellemesine 150tl vermem zaten formaları indirdiğimiz bir çok site var ordan transferleride alıp canlı güncellemeyi kapatırım oldu bitti. myclup ın zaten transferle işi yok o.

@suç ilk mesajı ücretlendirme vs bilgileri dahil olarak güncellersen sevinirim.

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    bi sürü yalan yanlış haber yaptılar. webtekno dahil. pes 2021 dlc olarak değil ayrı oyun olarak çıkacak. her ne kadar 2020nin aynısı güncel veri ve lisanlarla çıkıyor olsa da ayrı bir oyun sonuçta.standart sürüm 134 club editionlar 165 (pes 2020 ve pes 2020 lite menüsünden satın alımda 127 tl) ücretsiz geçiş diye bir şey yok yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 24 Temmuz 2020; 15:44:41 >
    Güncelleme için bir çok para diyorum Bi zaten ortak plus var o arkadaşla alırım 60tl nolur diyorum bilemedim :( kaba tabirle ek paket 130 çok desemde adam sümen altından bu güncelleme değil yeni oyun verin 400tl dese gene eyvallah dicez mecbur :D black Friday indirimini beklerim her koşulda sanırım
  • Şuan ps store de pes 2020 standart edition 30 TL, bunu aldığımda, tüm takımlar mevcut oluyor mu, tam oyun yazmıyor çünkü, ek paket gibi birşey mi

• fatih399 F kullanıcısına yanıt
    Euro 2020 içerdiği için paket yazıyor sanırım . Tam oyun ve tüm takımlar var

• Benim anlamadığım zaten Pes 2020’ye sahip olan herkes 2021’e de sahip olacak mı ? Yoksa 60 TL verip mi alacağız

• İnançD kullanıcısına yanıt
    Aynı soruyu 3-4 mesaj önce cevapladım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.