Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Takım önemli değil Anfield için üzülürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 10 Haziran 2019; 18:33:45 >
  • Helal82 H kullanıcısına yanıt
    Ben, Man Utd'ciyim. Bu yüzden geldiğine çok sevindim
  • Ibre suan yeni oyun motoru ile gelecekmis gibi gozukuyor 2020'nin..Yeni oyun moturu her zaman dezavantajdir pes serilerinde yasadik gorduk hep gecmiste cunku.

Son olarak juvenin lisansli gelme olasiligi yuksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    Yeni motor gelse bile yine güzel olur. Konami artık PES oynanışını oturttu. Çok zevk alıyorum oynarken. Aynen bu kalitede devam ederler.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Fox engine 14 ile cikti cok sorunlu.sonra 15 geldi efsane olarak..hatalari insallah oyun cikmadan test etmislerdir.yoksa dedigim gibi sifur motor her zaman risktir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Fox engine 14 ile cikti cok sorunlu.sonra 15 geldi efsane olarak..hatalari insallah oyun cikmadan test etmislerdir.yoksa dedigim gibi sifur motor her zaman risktir
    14 sorunluydu ama ps3 next gen getirdi adamlar, fifa gibi ignite motorunu fifa 14 ile ps4 te denediler.

• Nezaman acıklanıcak pes20

• 2013den beri aktif pes oynayan bir kullanıcıyım. Wining elevenle başlamıştım bu serüvene.

Kimse kimseyi kandırmasın, pes kendini geliştiremez. Fifadaki satışın %10 unu yakalayamıyorlar. (Oyun içi değil, oyun satışı. Oyun içine girmiyorum bile)

Fifadaki animasyon ve oyun şekli çok garip geliyor. Çalımlar, top sürme şekli tsubasa gibi. O yüzden pes e devam ediyorum.

Pes zaten 5 senedir aynı şeyleri yapıyor. Çığır açıcam diyip, geride kalıyor sürekli. Yenilik diye her sene getirdikleri şey, kendi icraatları adına yapmış oldukları 'coin' satma taktikleri.

Oyun motoru güzel. Sadece yapmaları gereken şey fifadaki etkinlikler/menülerin yarısını getirsinler ona razıyım.

Tek ranked maç var myclubta. Her hafta 1 maçlık sözde 'turnuva' şeyi getiriyorlar. Ama 1 maçlık. Onun dışında hiç birşey yok.

Fifaya bakıyorsun içerik zengin, e sports u bol, twitchde yayınları bol, ünlü futbolcularla reklam yapıyorlar, çok büyük ücret dönüyor.

PESte sadece gariban işi senede 1 kere yapılan pes ligi var o da 10 senedir aynı adamlar katılıyor :) e spor olayı yok. Kendi aralarında turnuva düzenliyolar.

Uzun yıllar oynayan bilir zaten heyecana girmez. Pes 2020 için heyecan yapmanıza gerek yok :)

Bunca sene oldu hala premier lig takımlarının farklı adları var, bundes liga daki takımlardan sadece bayern seçmemiz bu oyunun ayrı bi komedisi. Çünkü lisans alıcak bütçeleri yok, reklama bütçeleri yok, e spora hiç yok. Yeni bir çığır söz konusu olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 11 Haziran 2019; 8:3:33 >

• Emeğine sağlık cok güzel yazı...

• Dogru diyorsun. Fifa gercekten de janjanli bir oyun ama PES oynarken aldigim tadi alamiyorum. Zaten lisans, icerik vb. konularda Fifa gibi olabilse pek kimse oynamaz Fifa’yi diye dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

2013den beri aktif pes oynayan bir kullanıcıyım. Wining elevenle başlamıştım bu serüvene.

Kimse kimseyi kandırmasın, pes kendini geliştiremez. Fifadaki satışın %10 unu yakalayamıyorlar. (Oyun içi değil, oyun satışı. Oyun içine girmiyorum bile)

Fifadaki animasyon ve oyun şekli çok garip geliyor. Çalımlar, top sürme şekli tsubasa gibi. O yüzden pes e devam ediyorum.

Pes zaten 5 senedir aynı şeyleri yapıyor. Çığır açıcam diyip, geride kalıyor sürekli. Yenilik diye her sene getirdikleri şey, kendi icraatları adına yapmış oldukları 'coin' satma taktikleri.

Oyun motoru güzel. Sadece yapmaları gereken şey fifadaki etkinlikler/menülerin yarısını getirsinler ona razıyım.

Tek ranked maç var myclubta. Her hafta 1 maçlık sözde 'turnuva' şeyi getiriyorlar. Ama 1 maçlık. Onun dışında hiç birşey yok.

Fifaya bakıyorsun içerik zengin, e sports u bol, twitchde yayınları bol, ünlü futbolcularla reklam yapıyorlar, çok büyük ücret dönüyor.

PESte sadece gariban işi senede 1 kere yapılan pes ligi var o da 10 senedir aynı adamlar katılıyor :) e spor olayı yok. Kendi aralarında turnuva düzenliyolar.

Uzun yıllar oynayan bilir zaten heyecana girmez. Pes 2020 için heyecan yapmanıza gerek yok :)

Bunca sene oldu hala premier lig takımlarının farklı adları var, bundes liga daki takımlardan sadece bayern seçmemiz bu oyunun ayrı bi komedisi. Çünkü lisans alıcak bütçeleri yok, reklama bütçeleri yok, e spora hiç yok. Yeni bir çığır söz konusu olamaz.
    Yazdıklarına saygı duymakla birlikte, bu akşam bu sözleri Konami'nin sana yutturacağını düşünüyorum dostum..

Hiçbir sızıntı, hiçbir görsel ve hiçbir bilgi yok..

Yıllardır PESi dolu dizgin takip ederim; ilk defa böyle birşeye şahit oluyorum...

Yepyeni menü, bol animasyonlu güzel bir oynanış ve zengin online içerik bekliyorum şahsen!

Ayrıca bu sene özellikle E-sport olayında çığır açacacklarını düşünüyorum!

Bunun adı; FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK BEYLER!

• Twitter'da gordum hosuma gitti:)
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• 17.30 da gelen var hazır olun gençler 😊

• pessi63 kullanıcısına yanıt
    Sızıntı olunca veya olmayınca o oyunun güzel olduğu anlamını nerden çıkardın ki?

Umarım yanılırımda hepberaber keyifli oyun oynarız.

Ancak dediklerimin %90 ı doğru. Adamların lisansı alıcak bütçeleri yok, kaç senedir pes 150 TLden satışa çıkıyor, sene bitmeden 20 tl'ye düşüyor. Yine alan yok. Konaminin müşteri portföyü Araplar(Bu arap hilecileri banlamıyolar çünkü en fazla coin SATIN ALAN MÜŞTERİLER çıktığı ilk gün ronaldo-messi yapanlar) ve Türkler. Ranked maçlarında da ilk 100 ün 70i arap, 30u türk geliyor. Arada 400 puanlık yeni başlayıp macera arayan fransız veya italyan falan geliyor işte.

Fifa öyle mi? Adamlar çok nadir fiyat kırıyor, 100 tl aşağısına asla inmezler.

Bugün açıklıyolar bakalım takipteyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 11 Haziran 2019; 15:22:10 >
  • Pesi bu kadar da öldürmeyin 😂

• PES 2018 ve PES 2019 oynanış olarak müthiş ki.
  • Az kaldı bakalım 17.30 da ne çıkacak ortaya son 1 saat 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Express Yourself

Az kaldı bakalım 17.30 da ne çıkacak ortaya son 1 saat 😊
    17.30 da pek bişey açıklanacağını sanmıyorum 22.00 de canlı yayın var o daha önemli
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.