Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PES 2020 ( PS4-MYCLUB-ANA KONU (OYUN ÇIKTI!!! )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: XY_SCORPION, suÇ, murat_lindemann, Act Of Faythe Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 31 Misafir Kullanıcı, 32 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz 1 Android )
7.859
Cevap
114
Favori
603.227
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2020 ( PS4-MYCLUB-ANA KONU (OYUN ÇIKTI!!! )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    892 Mesaj

Tribünlerdeki 1986 yılı Dünya kupasından kalma seyircileri kaldırsınlar bana yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 8 Haziran 2019; 19:16:25 >
    |
    |
    onur89tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Pes 2020'ye dair bilgiler yavaştan dillendirilmeye başlandı. Ben de bu videoda bunları yine derleyerek sizlere sunuyorum. Özellikle 11-13 Haziran tarihleri arasında Los Angeles'ta yapılacak olan E3 Fuarı'na dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü bu fuarda Pes 2020'ye dair önemli bilgiler ilk defa paylaşılacak!
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN:ERTANTR
  • Yarbay
    5167 Mesaj
    kaleci animayonlarına dokunmazlar inşallah yeni motor la . hoş yeni motorla çıkacakmı oda belli değil .
    şu kurtarış ve kalcei animasyonu uzak ara fark atar gelmiş geçmiş tüm futbol oyunlarına .

3:52 deki gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydo67 -- 9 Haziran 2019; 14:47:21 >
    |
    |
    Arkadaşlar pes 2020 switch konsol için çıkış yapacakmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sali gunu neyin ne oldugunu anlayacagiz artik&#128074;&#128074;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    13918 Mesaj

Şimdiden heyecanlandım.
    |
    |
    suÇ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Videonun tümünü izledim. Sana uzun yorum yapmıştım YouTubeda hatırlarsın. FIFAda yenilik yapılıp 1-2 sene sonra PESe aktarılıyor demişsin. Sence PESe de yolculuk tarzı hikaye ve sokak futbolu bu sene veya seneye veya da ilerde gelir mi saygılar...
    evet hatırladım. bu sene geleceğine dair bi söylenti okudum. sokak futbolu dillendiliyor özellikle. ben bu sene yolculuk olmasa da sokak futbolu tarzında(online oynanabilecek) bir yenilik bekliyorum. Ha bu sene gelmezse seneye kesin gelecektir yolculuk modu. çünkü fifa bu işi insanlara baya kabul ettirdi ve futbol oyunun bi gereği gibi oldu.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Masal
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,452
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.