Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.514.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • La Liga Ea ile 5 yıllık yeni sponsorluk imzalayacakmis..

Ispanya ligi yine lisansiz anlayacaginiz

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kontrolümüz dışındaki oyuncuların yapay zekasını geliştirmedikleri sürece bu oyun adam olmaz, onunden top geçiyo ayagını uzatsa alıcak ama mal mal bakıyo illa onu secicesde alıcas topu.
  • Futbol oyunlarında herşeyi 4-4 beklemeyeceksin bu fifada böyle ben bu sene büyük keyif aldım öyle her topuda alsan futbol olmaz inş 2020 daha güzel olucak
  • sorun her topu alması diil topa dogru bi mudahale yapsın almaya calıssın en azından, mal mal bakmasın bide imleç degisimi problem, alakasız adam seciyo adamlar atak yapıyo gidiyo önde gobekteki stoperi seciyo oda ileri hareketlenim derken gobek bosalıyo arkasındaki sagında solundaki en yakın adamı secse sorun olmayacak, ver kac yapılıncada beyinleri duruyo defans oyuncularının bazen.
  • xyro kullanıcısına yanıt
    Biz onuda istemiyoruz arkadaş. Bazi maçlarda momentumu bi sokuyor devreye defans açıyor kendini x e basiyorum kare yapıyorum yok adamlar kaçıyor, kimide topun uzerinden atlıyor... Çok büyük sıkıntılar var bunların düzelmesi lazim. 2000 li senelerinde boyle hatalar yoktu anlam veremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeDo_Efendi -- 30 Mayıs 2019; 13:16:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Momentum olmasın, bilek oyunu olsun o zaman destek için herkes coins alır az veya çok, ama sen dünkü Fifa oyuncusunu sırf oyunda tutmak için gerçek ustaları sisteminle eziyorsun, maça sistemsel müdahale yapıyorsun, bırak iyi/kötü oyuncu belli olsun herkes ona göre oyuna yoğunlaşsın. Her yıl bazı şeyler geri gidiyor, gelişmeyi boşverdim

• bu sene oyun motoru değişeceğinden bence baştan aşağı oyun mekaniği de değişecek. 2013 ile 2014 arasında oynanış açısından nasıl hiçbir benzerlik yoksa 2019 ile 2020 dede bu böyle olacak. 14-15-16-17-18-19 , 6 yıldır aynı oyun motoru kullanılıyordu. değişim iyidir ben şahsen fox engine in futbol oyunu yapmaya elverişli olduğu düşünmüyordum uzun süredir. grafiksel olarak lafım yok ama iş oynanışa gelince hep bir gariplik hissediyorum oynarken. umarım unreal engine ile çok daha güzel bir oynanış sunulur 2020 de
  • Her sene oyunun beta'sını ve demo sürümünü çok iyi yapıyorlar, lag falan olmuyor.Beğenerek alıyoruz bakıyoruz full sürüm'de oynanış değişmiş,lag devam, hileciler devam. Ah Konami ah yıl oldu 2019 sen hala yerinde sayıyorsun. Yapsana Pes 2013 kalitesinde bir oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Momentumdan vazgeçeler mi bence asla , bu sayede kapitalist acımasız düzeni sürdürüyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

Momentumdan vazgeçeler mi bence asla , bu sayede kapitalist acımasız düzeni sürdürüyorlar
    Momentum illetinden kurtulmak için online hızlı maç yapıyorum artık, puan falan yok belki momentum yoktur dedim, orda da seri galibiyet yapınca 2-3 maç sahadaki tüm adamlar yürüyor koşmuyor, ayağında top tutamıyor, pas atıyorum topu ayağının altından kaçırıp taca bırakıyor, 18 şut çekiyorum gol olmuyor, 4-5 direkten dönen şut

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.