Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.514.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :D o da olabilir tabi herşey beklenir bu tiplerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Resmi müsabaka ayarı açık kalmış onu kapat

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Peki ben fosattiyi ve dediginiz tdyi niye goremiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayaz84 -- 20 Ekim 2019; 14:4:18 >
  • Şuna bakın adam tenis raketi gibi vurup gol attı

https://www.youtube.com/watch?v=-ocuyDP3LG4&feature=youtu.be

Diğer oyuncularla aynı vuruşu denedigimde top hiç böyle gitmiyor, dümdüz yükseliyor ve genelde üstten auta gidiyor, kaleci degajı gibi gidiyor.
    Resimdeki oyuncu özelliklerinden hangisi veya hangileri ile alakalı olabilir bu vuruş?

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Dalan şutlar özelliğinde genelde böyle gider ama oyuncuda bu özellik yok tesadüftür belki yönü aşağı doğru bastıysan top inmiş olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: aLexmk

Dalan şutlar özelliğinde genelde böyle gider ama oyuncuda bu özellik yok tesadüftür belki yönü aşağı doğru bastıysan top inmiş olabilir
    Yok hep aynı yapıyorum, yüksek köşeye tutup normalin biraz altı dolduruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Yok hep aynı yapıyorum, yüksek köşeye tutup normalin biraz altı dolduruyorum

Alıntıları Göster
    gelişine vuruşlarda yön tuşu kullanmamak daha isabetli vuruşu sağlıyor, yön tuşu kullandığında genelde aşırı farkla dışarı vuruyor topu, böyle 1 2 tane aubameyang la attım çok sert ve hızlı yerden sekerek gidiyor top kaleye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmediNesaj -- 20 Ekim 2019; 15:23:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmediNesaj

gelişine vuruşlarda yön tuşu kullanmamak daha isabetli vuruşu sağlıyor, yön tuşu kullandığında genelde aşırı farkla dışarı vuruyor topu, böyle 1 2 tane aubameyang la attım çok sert ve hızlı yerden sekerek gidiyor top kaleye.

Alıntıları Göster
    Düz vurunca kalecinin üstüne vuruyor korner oluyor hep

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Düz vurunca kalecinin üstüne vuruyor korner oluyor hep

Alıntıları Göster
    oyuncunun özelliğiyle ve topa vurduğu yerle alakalı olabilir hocam tam emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmediNesaj

oyuncunun özelliğiyle ve topa vurduğu yerle alakalı olabilir hocam tam emin değilim.

Alıntıları Göster
    İnan ki defalarca denediğim bir korner organizasyonu, bu şekilde raket gibi ilk defa attım, orda artık o oyuncuyu oynatıcam. Hep o tarz vuruyor denedim

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Anında şut kartı ile ilgili sanırım anında şut gelişine şutların tekniğini ve isabetini arttırıyor, genelde sf letde olan bi kart

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

• Bu menajer olayının önemi ne kadar arambaru ile oynuyorum ne önerirsiniz yeni td mi yoksa iş sende bitiyor olayı mi

• Beyler taktik olarak ne öneriyorsunuz ? Dizilişi kaç kaç kullaniyosunuz ? Defansi nasl yapiyosunuz ? Var mi onerisi olan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Bu menajer olayının önemi ne kadar arambaru ile oynuyorum ne önerirsiniz yeni td mi yoksa iş sende bitiyor olayı mi
    Aranburu en kötü td şuan oyunun bu haliyle. Onu değiştirde kimi alırsan al.

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    Ciddi misin sim maçlarda galibiyetler almaya başlarım belki yeni menajer ile. Böyle öne çıkan isimler var mıdır yoksa taktik dizilis vs renkler zevkler meselesi mi

• Gladiator_turk adli vatandas ile oynarsaniz dikkat edin. 5. Dakikada gol atti. 85 dakika bikmadan top cevirdi. 850 puana boyle gelmis belli.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Ciddi misin sim maçlarda galibiyetler almaya başlarım belki yeni menajer ile. Böyle öne çıkan isimler var mıdır yoksa taktik dizilis vs renkler zevkler meselesi mi
    4-1-3-2 taktiğinde Td ler bak kardeşim kendi oyun stiline göre

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    Peki td listesi ne zaman güncelleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kanttt

Gladiator_turk adli vatandas ile oynarsaniz dikkat edin. 5. Dakikada gol atti. 85 dakika bikmadan top cevirdi. 850 puana boyle gelmis belli.
    Aynını bana bir devre boyunca yaptı.çok haysiyet yoksunu adam var bu oyunda.turklerle oynamamaya gayret ediyorum.3 tirnak geldiğinde iptal edip 2 tirnak bekliyorum.dusuk puanı olanlarda kaymaktan baska bisey yapmiyo.avrupadan 5 macta bir kötü niyetli oyuncu gelirken turkiye'de yüzde 90 çakallık peşinde koşan adamlar geliyor

• 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.