Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tugrulbora

Allah rızası için, farklı yetenek avcılarını nasıl edinebiliyoruz?

Bana gelen yetenek avcıları hep defans farkındalığı, hücum farkındalığı vs gibi boktan yetenek avcıları.Şöyle Fransa veya iyi bir kulüp takımı filtreli yetenek avcılarını nasıl edinebiliriz?

Açıkçası millete neler çıkıyor çok merak ediyorum.
    Muzayedeer var ( açık artirma şeklinde ) ordan gp ile satın alınıyor en yüksek teklifi veren alıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • banada liverpool dan 2 tane Salah ve 1 Alisson çıktı,alissonun normal hali vardı bende zaten bu hormonlu haline antrenör yaptım.Salah larıda birbirine bastım. Salah ın gelmesine çok sevindim . Birde defans çıksa Van dijk yada Arnold gibi çok iyi olucaktı ama onlarıda biyerlerden yakalıycaz illaki
  • quote:

Orijinalden alıntı: herhangi1i

Muzayedeer var ( açık artirma şeklinde ) ordan gp ile satın alınıyor en yüksek teklifi veren alıyor

Alıntıları Göster
    Müzayedelerden sadece futbolcu değil de yetenek avcısı da satın alınabiliyor diyorsun yani, haklı mıyım?
  • Muzayededenn futbolcu alamazsın zaten, yetenek avcisi satın alır onları kombinleyerek futbolcu alırsın

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Oyunda ev sahibine istediği saha ve hava şartlarını seçme hakkı verilmiş. Sana istediğin kişiyi engelleyebilme hakkı verildiği gibi eğer bu durumdan memnun değilsen şikayetini konamiye iletebilirsin. Seçtiği hava şartları nedeni ile kimseye hakaret hakkın yok.

Ayrıca online da bu konuda sorun olduğu da duyurulmuştu. (Detayını bilmiyorum)

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Not: neredeyse tüm maçlarında gece ve hava güzel. Saha şartları normal seçerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 15 Ekim 2019; 14:35:31 >

• Gündüz maçı oynatanları engelliyorum. Saha o kadar parlak oluyor gözümü açamıyorum. Parlaklığı kısıyorum o halde bile çözüm olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Aynen yaa bende kufur ediyorum gunduz yapanlara

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Aynen yaa bende kufur ediyorum gunduz yapanlara
    tamam ben de sevmiyorum da niye küfrediyon adama . adamın seçme hakkı var. zaten herşeyde olduğu gibi onda da sorun varmış :) adam belki gce karlı seçiyo ama gündüz güneşli oluyo
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Olabilir ama yabancilar hep bunu yapiyor turklerde sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

Oyunda ev sahibine istediği saha ve hava şartlarını seçme hakkı verilmiş. Sana istediğin kişiyi engelleyebilme hakkı verildiği gibi eğer bu durumdan memnun değilsen şikayetini konamiye iletebilirsin. Seçtiği hava şartları nedeni ile kimseye hakaret hakkın yok.

Ayrıca online da bu konuda sorun olduğu da duyurulmuştu. (Detayını bilmiyorum)

Not: neredeyse tüm maçlarında gece ve hava güzel. Saha şartları normal seçerim.
    Oyunu baltalama amaçlı seçtiği için pekala da ederim hakaret o da hak etmiş olur. Çıkıp oynasın insan gibi, berbat online altyapı da oyunu daha da ağırlaştırmanın mantığı ne? Ha lag yapıp oyunun içine etmiş ha yağmurlu seçmiş ikisi de oyunun içine ediyor. Hele hem yağmurlu hem lag varsa hepten felaket. Oynamaktan korkuyorsa gitsin pc ye karşı oynasın benim oyunumun içine niye ediyorsun?

Ona bakarsan adam istediği pas yardım seviyesini seçer ama sıralama maçında sana soruyor filtre uygulayabiliyorsun onu da kaldırsın madem ne alaka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 15 Ekim 2019; 15:9:11 >

• Gündüz maçı seçenlerin büyük bir kısmı İngiltere Premier Ligi takımlarının taraftarlarıdır.

Derbileri bile gündüz oynadıkları oluyor; alışkanlık meselesi.Bizde de bir dönem derbiler gündüzleri oynanıyordu.80 ve öncesi kuşak iyi bilir.
    kimin ne amaçla seçtiğini bilemem adam seviyordur veya ona alışıp avantaj sağlamaya çalışıyordur ki konami seçim hakkını bunun için verdiğini oyun ipuçlarında yazıyordu.( yani pislik yapmak amaçlı seçenleri konami teşvik ediyor) pas yardımı olayını örnek vermişin ben de onu dedim konamiye şikayetini ve önerini yazarsın . hava şartları filtresi getirirse istediğin gibi filitrelersin. online daki lag problemlerin de maalesef %90ı ülkemizdeki internet altyapısının kötü olmasından kaynaklı. Avrupalılarla oynarken hiç lag yaşamıyorum. daha çok laga türklerle oynarken maruz kalıyorum.kasıtlı lag yapanlar karaktersiz. onlar her türlü hakareti hakediyor o ayrı.
    Bu İnternetle online oyun oynamak bence mucize PS4 en az 3 megabit upload isteyen bir konsol ben aynı sorunu 2 MB upload um varken yaşıyordum.hizi yükselttim kurtuldum.

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    evet aynen öyle.
  • Elimizdeki oyuncuları satıp paraya yani puana çevirebiliyor muyuz? Fifa UT'de ki gibi?
  • Hava güneşli olmasın, adam kayarak oynamasın, frikikten gol olmasın, gegenpress olmasın tiki taka olmasın.😬

• quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Elimizdeki oyuncuları satıp paraya yani puana çevirebiliyor muyuz? Fifa UT'de ki gibi?
    serbest bırak dışında satış yok maalesef .
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Hava güneşli olmasın, adam kayarak oynamasın, frikikten gol olmasın, gegenpress olmasın tiki taka olmasın.😬
    Dur ben ayrıntılı yazayım:

*Hava güneşli olmasın, yağmurlu veya karlı da olmasın
    *Rakip kaymasın, yan yana gelip omuz da atmasın
    *Gole giderken beni düşürmesin, kaleciyle karşı karşı kaldığımda kaleciyi seçmesin
    *Frikik atarken barajı zıplatmasın, kaleciyi seçip vuracağım yere gitmesin
    *Çok pas yapmasın, ben pas atarken çok araya girmesin, uzun top attığımda almasın, hızlı adamı varsa topu alıp koşmasın
    *Kaleciyi çıkardığımda aşırtma vurmasın, plase hiç denemesin.

Yahu herkes sizin istediğiniz gibi oynamak zorunda mı?

Bu oyunda bana göre şu 3 olay engel sebebidir:

1- Zaman geçirmek için top çevirmek
    2- Pozisyon harici, oyunu kesmek için sürekli şekilde faul yapmak
    3- Hile yapmak

Bunun haricinde isteyen istediğini yapar

• Gunesli olunca topta beyaz olunca hic gozukmuyor sahada.bu yuzden kufur ederim secene ve yapimcilara.zaten tv ile aramda 3 metre var aq hic goremoyorum o topu .neyini begenim bunun?gunduz full gunesli mac izlemek bile eziyet neyini begeniyorsunuz yahu bunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 15 Ekim 2019; 16:38:29 >
  • Adama gökkuşağı çalımı yapıyorum msj atıp niye artistlik yapıyosun diyo :)

• 
Sayfa: önceki 393394395396397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.