Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EVET DOSTLAR ŞU ANDA BAKIMDA GÖRÜNÜYOR ONLİNE ACILSIN HEMEN SİZLERE BU HAFTANIN VİDEOSUNU PAYLASICAM HER PERSEMBE ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN KANALIMA ABONE OLABİLRSİNİZ .https://www.youtube.com/channel/UCoVxhh3BJjB3bB1G_kUs4ww?view_as=subscriber
  • quote:

Orijinalden alıntı: NESKOR2010

Matchday de iki takım opsiyonu mu var? Atıyorum Barça - Inter gibi yoksa istediğin takımı alabiliyor musun. Taraf seçiyorsun dediğine göre belli takımı alabiliyorsun sanırım.

Alıntıları Göster
    Bu hafta 2 etkinlik var. Biri inter - milan diğeri fransa ligi. İnter - milan etkinliğinde inter 'i seçersen biraz daha zor rakip buluyor. Aynı şekilde fransa ligi etkinliğinde de Psg - lyon vs tercihler var. Herkes Psg'yi seçtiği içinn sende Psg seçersen rakip bir hayli zor buluyor. Ama yok diğer fransa liginden bir takım atıyorum lyon seçtin hemen karşına bir psg'li geliyor. Psg ile lyon u yendiğinde 1386 puan veriyor, ama lyon yani daha güçsüz takımla psg yi yenersenn daha fazla puan veriyor. O tercihi yapmak sana kalıyor ama çok zamanım yok, rakip bulmasını fazla bekleyemem dersen zayıf takımı seçmen daha iyi olabilir hemen rakip buluyor. Güçlüyü seçersen de kadrodan dolayı kazanma şansın artıyor ama bu seferde geç rakip buluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bakım bitti beyler,hiç etkinlik yok baya durgun başladılar

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NESKOR2010 kullanıcısına yanıt
    genel olarak duyurdular zaten önceden böyleydi canlı güncellemesi perşembe olacak ve sitede su bilgi de var

19/09/2019 08:00'den (UTC) itibaren, hafta sonu maçlarında iyi oyanmış olan Öne Çıkan Oyuncularla sözleşme imzalamanıza yardımcı olabilecek 'POTW: Sep 19 '19'u alabileceksiniz.
  • mertcik kullanıcısına yanıt
    Bissaka diğer bekler gibi değil; hem hız var hem de defansif özellikleri tatmin edici. Şuan onu geliştiriyorum. Bu sene Bellerin, Mbabu, Bissaka kullanacağım
  • 1 haftada oyundan soğudum , ne bir ara pasım adam gibi gidiyor , ne doğru dürüst şut çekebiliyorum.14 maç yaptım 11 yenilgi , 2 galibiyet aldım.Geçen sene oyunu 1068 puanla bitiren birisi olarak.Hiç bir oyun planı ile dikiş tutturamadım.Tüm hocaların oyun planı değişmiş , Simone kanat yerine GÖ oynamaya başlamış , F.Santos’un kanatları gitmiş , 2 GÖ gelmiş.Hızlı kontratak yapamıyorum , illa pas ile çıkmak zorunda kalıyorum.Mbappe evlere şenlik bildiğin 60’lık adam olmuş.

Çözemedim gitti walla arkadaşlar , varsa bir püf noktası söyleyin lütfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLexmk

Bakım bitti beyler,hiç etkinlik yok baya durgun başladılar

Şunlara coins kullanmaya hiç gerek yok gibi sanki bi Mertens iyi gözüküyor. 2 tane de 90 lık kalecim olduğu için o da bir işe yaramaz benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

1 haftada oyundan soğudum , ne bir ara pasım adam gibi gidiyor , ne doğru dürüst şut çekebiliyorum.14 maç yaptım 11 yenilgi , 2 galibiyet aldım.Geçen sene oyunu 1068 puanla bitiren birisi olarak.Hiç bir oyun planı ile dikiş tutturamadım.Tüm hocaların oyun planı değişmiş , Simone kanat yerine GÖ oynamaya başlamış , F.Santos’un kanatları gitmiş , 2 GÖ gelmiş.Hızlı kontratak yapamıyorum , illa pas ile çıkmak zorunda kalıyorum.Mbappe evlere şenlik bildiğin 60’lık adam olmuş.

Çözemedim gitti walla arkadaşlar , varsa bir püf noktası söyleyin lütfen
    Hocam Mbappeyi 2 SF li sistemde kullanın, o zaman baya faydasını göreceksiniz. Kanattayken veya tek forvetken iş yapmıyor, 2 santrafordan biri olunca inanılmaz iş yaptı ben de.
  • 4-3-3 oynayıp sağ ve sol kanatları gf yaptığınızda hücumda baya etkili oluyor.Ancak bekler sağlam olması gerekiyor.

• wildermess W kullanıcısına yanıt
    Ben de PES 19 MyCLUB'ı ilk 500'de bitirmiştim..

Ancak bu sene oynanış yapısını, oyuncu fiziklerini, pas ve şutları bozmuşlar..

Animasyon niyetine de gereksiz çarpışmalar koymuşlar oynanışa..

1 aya düzelmezse PES 19'a geri dönmeyi düşünüyorum ben, sana da öneririm dostum..

Bu arada dün PES 19'u açıp baktım da yaklaşık 150 bin kullanıcı devam ediyormuş oyuna!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pessi63 -- 19 Eylül 2019; 11:38:10 >
  • wildermess W kullanıcısına yanıt
    Kardeş hiç üzülme bende aynı dertden müzdaribim.2019 da 950-1000 puan arasında gidip geliyordum dün myclubde arka arkaya 9 yenilgi aldım.Denemediğim taktik kalmadı,ne paslar gidiyor, ne şutlar kaç defa kaleciyle karşı karşıya kaldım, olmuyor.Yapacak bişey yok.Tek zoruma giden oyunu bilmeyen oyuncuların maskarası oluyorsun.Yalnız değlsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLexmk

Bakım bitti beyler,hiç etkinlik yok baya durgun başladılar

Ansumane Fati için coins kullanırım ben. Gelişimi çok üst seviyede gösteriyordu. Olmuş adamdansa gelişen adam beni oyunda mutlu ediyor.
  • Mertens icin cektim loris geldi..digerleri cöp cikti..bari iyi bir kalecim oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 19 Eylül 2019; 11:51:10 >
  • En sevmediğim adam geldi ikinci açıştada aynısını verdi
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• merhaba bu haftanın kampanya videosu sizlerle her persembe ilk önce siz haberdar olmak istiyorsanız kanalıma abone olmanızı yeterli iyi seyirler dostlarım .... https://www.youtube.com/watch?v=jB-MQG-oye4
  • Madmax446 M kullanıcısına yanıt
    oyun başlangıcı icin iyi adam dostum ..
  • R2 nin işlevlerini gidipte sağ analog (R3) e vermeleri inanılmaz saçma olmuş elim alışmış bir kere kontroldede pastada R2 yapıyorum alışana kadar baya bi başım ağrıyacak.

• Fifadan beri kendisini sevmiyorum hocam

• Madmax446 M kullanıcısına yanıt
    Lukaku gibi fizikli ama ağır adamları bende sevmem oynatamamda ama kullanabilen için çok iyi rakipte olduğunda zorlanıyorum top almakta

• quote:

Orijinalden alıntı: Pessever1

merhaba bu haftanın kampanya videosu sizlerle her persembe ilk önce siz haberdar olmak istiyorsanız kanalıma abone olmanızı yeterli iyi seyirler dostlarım .... https://www.youtube.com/watch?v=jB-MQG-oye4
    Dostum videonu izledim. Madem bu işi yapıyorsun bence biraz daha hareket getirebilirsin. Top açılımı yap mesela coinslerinle... İnsanlar merak ediyor ona ne geldi bana ne geliyor vs. Aksiyonu seviyor herkes. Daha çekici hale gelebilir. Nacizane fikrimdir. Başarılar dilerim...
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.