Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet oyunu çözmüş yavaş yavaş.Youtube'da canlı yayınları izliyorum maçlar bol gollü olmaya başladı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLexmk

Bende cd ile oynuyorum hediye filan gelmedi oyuna dün 12:00 gibi başladım bugün 13:00 e kadar girdim herhangi bir hediye gelmedi
    kutudan çıkan kodu psn sitesinden veya ps4üzerinden girmediysen gelmez
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Seyde olabilir gecmis serilerde kodu girdiginiz halde,yine hediye gelmiyordu.konami bunun hata oldugunu duyurmustu ve sonra vermisti hediyeleri..

Yani kodu girip hic bir hediye vermediyse,hatadir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu matchday modunda ev sahibi yada deplasman olarak zayıf bir takım seçince ( örneğin Nantes), karşımıza gelecek olan rakip benzer güç düzeyinde mi oluyor yoksa PSG mi geliyor yine?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

Beyler bu güvenilir mi ?
  • Şampiyonlar ve Avrupa liginden haftanın oyuncuları gelecek mi bu sene ?
  • Efsane Gamer kullanıcısına yanıt
    psg geliyor sanırım denemedim %100 emin değilim ama anladığım kadarı ile her takımın bi katsayısı gibi bişey var güçsüz takım seçersen daha yüksek puan veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

Beyler bu güvenilir mi ?
    aşırı güvenilir yotuberin biri almış 20 tlye paketten kırık cd çıkmış :)

• Geçen yılın aynısı oldu gene benim için kaleci ve forvet bolca veriyor oyun k.mbappe,cavani,grizman,suarez sterling verdi defans orta saha çöp dolu :'(

Güncelleme

Arkadaşlar bir sorum var toplamda kaç maç yapınca tüm teknik adamlar açılıyor gp ile alıma sürekli sim maçı yaptırıyorumda hatırlamıyorum kaç oldugunu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar19o3l -- 18 Eylül 2019; 16:25:22 >
    Himm tamam hocam anladım teşekkür ederim. Söylediğiniz mantıklı. Tabi denemek lazım.

• Ben iki gündür top kontrol ederken ve pas öncesi R3 yani sağ analoğu kullanıyorum. Orta sahada yana ya da dikine pas vereceğim zaman R3 joystick ini 1-2 saniyeliğine kaçan adamlara yönlendirip ara pasına basıyorum. İlk bir kaç denememde çok şaşırdım. İnanılmaz ara pasları veriyor. 2. maçımda 7-0 kazandım. 20 şut çekmiştim. Normalde 1-2 gol ancak atıyorum maç başına. Sonra bu taktik ile paslarımı ve şutlarımı denemeye devam ettim. Oyunda R3 acayip bir fark getiriyor. Şiddetle ve ısrarla deneyip alışmanızı öneririm.
    Şut atarken de yön tuşunu bırakıp R3 ile yönlendirip şut çekerseniz farkı anlayacaksınız. Benim deneyimim bu şekilde.
    İlk 40 maçımda üst üste 2 galibiyet almıştım en çok. Son 9 maçımda 7 galibiyet aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NESKOR2010

Ben iki gündür top kontrol ederken ve pas öncesi R3 yani sağ analoğu kullanıyorum. Orta sahada yana ya da dikine pas vereceğim zaman R3 joystick ini 1-2 saniyeliğine kaçan adamlara yönlendirip ara pasına basıyorum. İlk bir kaç denememde çok şaşırdım. İnanılmaz ara pasları veriyor. 2. maçımda 7-0 kazandım. 20 şut çekmiştim. Normalde 1-2 gol ancak atıyorum maç başına. Sonra bu taktik ile paslarımı ve şutlarımı denemeye devam ettim. Oyunda R3 acayip bir fark getiriyor. Şiddetle ve ısrarla deneyip alışmanızı öneririm.
    Şut atarken de yön tuşunu bırakıp R3 ile yönlendirip şut çekerseniz farkı anlayacaksınız. Benim deneyimim bu şekilde.
    İlk 40 maçımda üst üste 2 galibiyet almıştım en çok. Son 9 maçımda 7 galibiyet aldım.
    Hocam elin hem R3 ü yönlendirip hem de şut tuşuna basmana nasıl müsaade ediyor,çok zor olmuyor mu o şekilde?

Akşama ben de daha sık deneyeceğim bu R3 olayını.Bir de oyunda taktik inanılmaz önemliymiş dün akşam bunu net bir şekilde anladım kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: aron2186

Hocam elin hem R3 ü yönlendirip hem de şut tuşuna basmana nasıl müsaade ediyor,çok zor olmuyor mu o şekilde?

Akşama ben de daha sık deneyeceğim bu R3 olayını.Bir de oyunda taktik inanılmaz önemliymiş dün akşam bunu net bir şekilde anladım kesinlikle.

Alıntıları Göster
    Biraz seri davranman gerekiyor ama alışıyorsun. Şut için normal yönlendiriyorsun zaten adam o açıda kalıyor hemen R3 peşine şut tuşuna basıyorsun. Burada asıl olay ara paslarında ama... Pes 2013 teki gibi adamı öyle bir defansın arasına kaçırıyor ki şaştım kaldım. 40 maç yapıp yapamadığım şeyleri son 10 maç defalarca yaptım. Sadece 1 maçta puanı çok yüksek bir arkadaş geldi. Oyun yüksek puanlılara avantaj sağladığı için sonuç alamadım. Ne yapsam olmadı zaten o maç. Momentumu yedik.

Yani anlatmak istediğim asıl konu; kaçan adamına(yanında defans oyuncusu varken de) pas atarken 1-2 saniyeliğine yön tuşunu bırakıp R3 ile yönlendir ve ardından ara pasına bas kardeşim. Israrla dene ve sonuca inanamayacaksın.

Hatta öyle garip şeyler oluyor ki R3 ü kullandıktan sonra rakip topu alamıyor müdahale edemiyor falan. Şaşırırsın. 10 maç dene yarın konuşalım.

• Beyler daha konuşuldumu bilemiycem bakındım bulamadım..

Evlimutluoyuncunun yamayı kurdum ama Bundesliga takım kadroları uyduruk isimlerle doldu kadro ve reyting dereceleri düştü harfiyen uyguladım anlattığı gibi..Sizdede aynımı acaba ?

• NESKOR2010 kullanıcısına yanıt
    Sa Kardeşim.Peki ara pası verirken yine R2 kullanıyormusun, yoksa paslarda pek fonksiyonu yokmu R2nin?
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    sanırım öle .... hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NESKOR2010

Biraz seri davranman gerekiyor ama alışıyorsun. Şut için normal yönlendiriyorsun zaten adam o açıda kalıyor hemen R3 peşine şut tuşuna basıyorsun. Burada asıl olay ara paslarında ama... Pes 2013 teki gibi adamı öyle bir defansın arasına kaçırıyor ki şaştım kaldım. 40 maç yapıp yapamadığım şeyleri son 10 maç defalarca yaptım. Sadece 1 maçta puanı çok yüksek bir arkadaş geldi. Oyun yüksek puanlılara avantaj sağladığı için sonuç alamadım. Ne yapsam olmadı zaten o maç. Momentumu yedik.

Yani anlatmak istediğim asıl konu; kaçan adamına(yanında defans oyuncusu varken de) pas atarken 1-2 saniyeliğine yön tuşunu bırakıp R3 ile yönlendir ve ardından ara pasına bas kardeşim. Israrla dene ve sonuca inanamayacaksın.

Hatta öyle garip şeyler oluyor ki R3 ü kullandıktan sonra rakip topu alamıyor müdahale edemiyor falan. Şaşırırsın. 10 maç dene yarın konuşalım.

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam eyvallah bu taktiği öğrendiğimiz çok iyi oldu :) Bu olay geçen sene ki Fifa'nın zamanlamalı bitiricilikte yeşili yakaladığında çok büyük avantaj sağlaması gibi bir yenilik demek ki pes'te de.Her sene bu tip ufak değişiklikler yapıyorlar artık,alışması zaman alıyor haliyle :)

Eyvallah dostum bunu bilmiyordum yarın denicem 👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leopar271

Sa Kardeşim.Peki ara pası verirken yine R2 kullanıyormusun, yoksa paslarda pek fonksiyonu yokmu R2nin?
    R2 kullanmana gerek yok R3 onun fonksiyonlarına sahip zaten yeni oyunda... Kontrollü pas veriyor. ayak dışıyla falan falsolu pasları sadece R3 kullanarak yapabiliyorsun. Özellikle 1-2 saniye R3 ile adamı kaçan adamına doğru yönlendirip sadece ara pasına basarsan farkı göreceksin kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aron2186

Tamamdır hocam eyvallah bu taktiği öğrendiğimiz çok iyi oldu :) Bu olay geçen sene ki Fifa'nın zamanlamalı bitiricilikte yeşili yakaladığında çok büyük avantaj sağlaması gibi bir yenilik demek ki pes'te de.Her sene bu tip ufak değişiklikler yapıyorlar artık,alışması zaman alıyor haliyle :)

Alıntıları Göster
    Ben de tamamen tesadüf eseri keşfettim ya. Oyunun hilesi gibi bir şey R3. Rakip bile afallıyor R3 pasta ya da R3 ile top kontrolü yaptığında...
  • 
Sayfa: önceki 260261262263264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.