Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• pesexpert P kullanıcısına yanıt
    Bu edit biri yapmış, oyunla alakalı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

Valla helal olsun her sene oyun değişssede sizin sıralama hep yükseklerde. bi arkadaş daha vardı böyle.

Alıntıları Göster
    ilk 10 da tek adam varsa oda 1. sıradaki ahlawidir 2 kere karşılaştım adamla 2 kerede yendim biri pes 18 biri pes 19 maç içi tek bir çirkeflik vs görmedim. Kimseye de laf söylemek değil amacım ama bu 3. arkadaş ilede bi 4 yada 5 kere karşılaştım pes 17 18 19 olmak üzere iyi oyuncudur hepsini kaybettim 8-4 7-1 gibi skorlarla yanlız biri varki 5-4 kaybettigim bir maç o maçta puanını verdim arkadaşın zora gelince maç nasıl bazı şeylere yattığını bende engellidir eski serilerde.

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen sene sıklıkla yapılan bağlantı koparma hilesini bu sene çözmüşler galiba.. çünkü söylediğin olayı iki defa yaşadım dk 90 da oyunu dondurdu sonra galibiyeti bana verdi ... yani koparana mağlubiyet veriyo :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi forumlar mycluba hala başlamayan varsa fischer tavsiyemdir geçen sene bu menejerle oynamıştım bu senede etkili olduğunu gördüm, oyunda bu sene yokum siz alın hayrını görürsünüz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam rahatsız etmediysem bişey sorucam müsabakalardada derece kasabiliyorsak sıralamaya dayalı eşleşmenin olmasının amacı ne ben anlamadım
  • -Çesut Mevik- kullanıcısına yanıt
    estağfurullah. müsabakalarda takım gücü sınırı yok 1 yıldızla gir karşına 5 yıldız rakip gelebilir. (bazen güç sınırlı müsabakalar oluyor onlar hariç ) sıralamaya dayalıda benzer takım gücünde oynayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 17 Eylül 2019; 13:46:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Oyun 2 kere gelip gol atanlarin oyunu olmus..benim icin degil herkes icin gecerli 16-17 pozisyonlari var milletin ama adam 2 kere gelip 2 gol atiyor
    Oyun leş durumda şu an dostum!

19'u çok arıycaz, bu sene kayıp bir yıl olcak gibi!

15 güne MyClub oynanışı düzelmezse o çok emek verdiğim kadromla pes 19'a devam ederim buyuk ihtimal..
  • Arkadaşlar bu Match Day için buradan takip ettiğim kadarıyla Ana Menu'den saat:18-21 arası sonuncusu dün olmak üzere üçtür bakıyorum, herhangi bir etkinlik bulunamadı yazıyor.
    Öncesinde başka bir aksiyon mu gerçekleştirmemiz gerekiyor acaba??

• aynı oyuncudan 2si featured 1 tanesi normal olursa takas yapabiliyormuyuz arkadaşlar

• fuleCo kullanıcısına yanıt
    3 ü de aynı tür olmak zorunda yoksa yapılamıyor

• Geçmiş mesajlara baktım ancak bulamadım. D.Simeone taktiği ile oynayan arkadaşlar vardı. Çok zor gol atıp,bi türlü ileriye gidemediğim için çok fazla yana ve geriye pas yapan biri olarak daha çok atak yaparım umudu ile ben de Simeone'yi aldım.Bu taktikte önerileriniz nelerdir arkadaşlar?
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    iki tane featured Cavani geldi o zaman birini diğerine antrenör basmak lazım değil mi hocam

• fuleCo kullanıcısına yanıt
    Ben de araba ilanlarına bakıyorum iyi oluyo mola vermek 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbs03 -- 17 Eylül 2019; 22:43:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

3 ü de aynı tür olmak zorunda yoksa yapılamıyor
    Hatta bir ekleme yapayım. Featured’ların da aynı haftanın featuredları olması lazım. Atıyorum bu hafta 2 Mbappe featured çıktı, 3-4 hafta sonra başka Mbappe featured oldu. Olmaz

Kısacası 2 tane aynı featured çıktıysa, sözleşmesi bitince birbirlerine antrenör yapın. (Bu Perşembe’den sonra yapın, şu anda antrenör yapınca bir hata var, oyuncu niteliği değişebiliyor)

• GaziMustafaKemalPasa kullanıcısına yanıt
    Hayır efootball menüsünden matchdaya girmen yeterli

• Ya ben bu matchday olayını çok beğendim. Mycluba girmeden önce hem elimi ısındırıyom hemde gp ve hediyeler geliyor. Heycanı ve eğlenceside cabası. Bu tarz etkinlikler ilerleyen yıllarda artacağa benziyor.

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    dp antrenörü bassak o da oyuncu özelliğini bozuyor mu hocam

• Oyunda kafa vurmanın taktiğini çözen var mı? Ne zaman vursam üstten auta çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pesexpert P kullanıcısına yanıt
    Fifa daki tek guzel mod fifa pro club gerisi hikaye neden yapmazlar bunu peste anlamış değilim.
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.