Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.514.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşıldı. Yine MyClub sürümünü bekleyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Fiyat gerçekten çok yüksek.
    Psn de göremedim, ne kadar fiyat?

Edit;

Standart oyun 409tl yazıyor

Alınmaz bu yıl, zaten momentum böyle düşünmeme sebep oldu, lite versiyon beklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 12 Haziran 2019; 8:57:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Koios

Bu parayi eder mi? 😁
    Alınmaz, momentum 2020

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Psn de göremedim, ne kadar fiyat?

Edit;

Standart oyun 409tl yazıyor

Alınmaz bu yıl, zaten momentum böyle düşünmeme sebep oldu, lite versiyon beklenir

Alıntıları Göster
    us psn de 60 dolar 350 tl yapıyor . dolar 5,8 tl ama bunlar kuru 6,8 den çevirmişbize özel fiyat yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

us psn de 60 dolar 350 tl yapıyor . dolar 5,8 tl ama bunlar kuru 6,8 den çevirmişbize özel fiyat yapmışlar

Alıntıları Göster
    Bu oyun TR alınır, ama bu paraya asla

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Bu oyun TR alınır, ama bu paraya asla

Alıntıları Göster
    usden alınmaz zaten lagdan oynanmaz oradan alınsa fiyatı kıyaslama açısından dedim
  • quote:

usden alınmaz zaten lagdan oynanmaz oradan alınsa fiyatı kıyaslama açısından dedim

Alıntıları Göster
    En fazla psn fiyat ederi 240tl, fazlası olmamalı

• Paramız biraz daha değersizleşiyor hergün, enflasyon var ondan oldu bu yıl fiyat

• Geçen yıl 179 tlden önsiparişe açılıp stsl açıklanınca 259 a zamlanmıştı hadi orasına kadar tamamda. Arkadaş ne yaptınızda 419 tlye çıkardınız fiyatı. Fifada pahalı peste pahalı eylül ekim kasım deli gibi oyunlar geliyorken bu oyunlara para gömemem..

• quote:

Alıntıları Göster
    Uk psne yani dolar değil euro kuruna bağlıyız maalesef. 6.8den olması bu yüzden. Bu iyi günlerimiz eylül kasım arası deli oyunlar geliyor euro 9-10 tl olursa yandık..

• Pes 2020 11 Haziran itibariyle duyuruldu ve ilk gün E3 fuarında canlı yayında oyun içi oynanış (gameplay) tanıtıldı. Bu videoda oyun içi menülerin yanı sıra ilk defa oyun içi oynanışı veya diğer bir deyişle Pes 2020 gameplay 'ı izliyoruz hep birlikte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Uk psne yani dolar değil euro kuruna bağlıyız maalesef. 6.8den olması bu yüzden. Bu iyi günlerimiz eylül kasım arası deli oyunlar geliyor euro 9-10 tl olursa yandık..

Alıntıları Göster
    uk psne bağlıysak euro ne alaka uk de sterlin kullanılıyor. uk de fiyat 48 sterlin oda 355 tl yapıyor suan 7,4 olna kur bu sefer de 8,52 çıkıyor. hangi psne bakarsan bak bizim fiyat onlardan pahalı. ülkemizdeki alım gücünü düşünürsek . kurla çarpılan fiyattan daha ucuza çıkarmaları gerekirken daha pahalı çıkarmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 12 Haziran 2019; 9:26:53 >
  • Pes 2020 demosu 12.5 GB büyüklüğünde ve Ağustos ayı içerisinde piyasaya sürülecek..

• uzun zamandir PES oynamayan biri olarak soruyorum:

O sene bu sene mi?
  • PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]
    Şuradaki detay çok ilginç Beckham anı bir dönüş yapıyor ve Pique bodoslama pazara doğru yol alıyor abartısız bi 25 metre kafası önde boğa gibi gidiyor 🤣

• İlk video dan anladığım kadarıyla, top fiziği ve şut fiziği geliştirilmiş. Oyun biraz ağırlaştırılmış ama sonra update ile biraz hızlandırabilirler. PES 2019 da ilk çıktığı zaman yavaş oynanış sunuyordu sonra biraz hızlandırdılar.

Paslar daha iyi geldi gözüme. Yeni animasyonlar eklemişler.

İnşallah myclub içeriği zengin olur. Ama pek zannetmiyorum. Fifa gibi önem vermiyor PES bu işlere.

Şu kamera olayın da kararsız kaldım. Sanki offline mod için daha iyi geldi.

Yeni motor yeni konsollar ile gelecek sanırım.
  • ariaven A kullanıcısına yanıt
    Offline olarak dünyanın en harika oyunu olsa dahi serveri, online akışı görmeden kimse bir şey diyemez bir Pes oyuncusu için her şey oyundan online verim alabilmek adamlar "eFootball" demişler demek güveniyorlar online tabanlarına 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Express Yourself -- 12 Haziran 2019; 9:36:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klasizm

Pes 2020 11 Haziran itibariyle duyuruldu ve ilk gün E3 fuarında canlı yayında oyun içi oynanış (gameplay) tanıtıldı. Bu videoda oyun içi menülerin yanı sıra ilk defa oyun içi oynanışı veya diğer bir deyişle Pes 2020 gameplay 'ı izliyoruz hep birlikte...
    kamera açısı on numara olmuş bu sene efekttler harıka .
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.