Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda uzatma 1dk 2 dk filan vermiyor diger pes oyunlarinda macta oyuncu değişikliği fazla gol oluyor ona rağmen uzatma vermiyordu simdi 5dk bile veriyor
    Dybala bayılıyorum ya harika oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Bu mesaj silindi.
    Hahaha bu çok iyi ya. tam rakip kapmaya yakın denenebilir özellikle pigue azmanına omuz koyduğu gibi uzatıyor.

R1-r2-l1-l2-r3-l3 tü en son, kombinasyon değişmiş mi aynı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Hahaha bu çok iyi ya. tam rakip kapmaya yakın denenebilir özellikle pigue azmanına omuz koyduğu gibi uzatıyor.

R1-r2-l1-l2-r3-l3 tü en son, kombinasyon değişmiş mi aynı mı?

Alıntıları Göster
    Aynı da zamanlamaya dikkat et, hakem cin gibi, gerçekçi noktada yapmazsan yemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 15 Ağustos 2019; 20:59:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Pes 2019 da hakemin , ilk yarıyı neredeyse 50 dk oynattığını bilirim..Yılmaz Vural gibi,bitir artık şu maçı, demişliğim vardır😀 Bir de 1-0 yenikseniz ve tam rakibinizi bunaltırken dk 90 da hemen bitirmesi yok mu,bizim ligdeki hakemleri aratmayan hakemler var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 15 Ağustos 2019; 20:40:20 >
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Yapay zeka,senin zaten o tuşların tümüne basarak kendini yere attığını hemen anlıyor da anlamamış gibi yapıyor.Bu tür bugları bekleyen o kadar çok kişi var ki..Hiç kimseye duyurmasan daha iyi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Aynı da zamanlamaya dikkat et, hakem cin gibi, gerçekçi noktada yapmazsan yemiyor

Alıntıları Göster
    Yalnız o ilkinde tutma çekme animasyonu var gibi hafiften tutuyor sanki, gerçeğe en yakın olan o.

• Cok bilmeyen var demo da.ilk dakikalarda hemen bakiyorum acemi bu.kendi kaleme 3 gol atip cikiyorum.ego tatmine gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Yapay zeka,senin zaten o tuşların tümüne basarak kendini yere attığını hemen anlıyor da anlamamış gibi yapıyor.Bu tür bugları bekleyen o kadar çok kişi var ki..Hiç kimseye duyurmasan daha iyi olurdu.
    Merak etme Murat öyle basit değil, yine el becerisi ve hakimiyeti yüksek oyuncular yapabilir, herkes yapamaz emin ol, düşündüğün gibi olmaz yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalel99

Yalnız o ilkinde tutma çekme animasyonu var gibi hafiften tutuyor sanki, gerçeğe en yakın olan o.

Alıntıları Göster
    Omuz omuza rakip Xe bastımı baktın tutar gibi atla yere

Edit;

Temas olmazsa yemiyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 15 Ağustos 2019; 20:57:55 >
  • Bu kadar kalabalığı görünce tt arena ve vodofone geldi sandım :)
  • Gamescom baslayacakta,bunlar bize bilgi verecek

Haftaya kesin oyunun full hali bazi saticilar tarafindan, koliller halinde ekran goruntusu sizdirilir ..brezilyalilar da paylasir oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 15 Ağustos 2019; 21:41:6 >
  • quote:

Ikinci yarindan bahsetmeyi unuttum 90 dk uzatma vermiyor maci bitiyor pes 19 gore daha iyi mac 6-7 gol oluyor oyuncu değişikliği oluyor uzatma dk 1 veya 2 veya da dk 90 mac bitiyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Gamescom baslayacakta,bunlar bize bilgi verecek

Haftaya kesin oyunun full hali bazi saticilar tarafindan, koliller halinde ekran goruntusu sizdirilir ..brezilyalilar da paylasir oyunu.
    Bunlar neyi bekliyor anlamıyorum oyun çıktı çıkacak ne var ne yok hicbirsey bilmiyoruz

Sorma yaa tam gerizekali bir firma

• suÇ kullanıcısına yanıt
    istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Bu firmadan çok fazla bir şey beklemeyin.Yenilik olarak ne gelebilir?Birkaç myclup online etkinliği,online klasman,top çevirme,haftanın oyuncuları vs..Bunlar ,zaten bilinen şeyler ve aynen devam edecektir.Bunların dışında beklentimi düşük tutuyorum,transfer pazarı vs olacağını sanmıyorum.
    Her sezon ,kadroyu baştan kurmak sıkıcı olmaya başladı.
    Ayrıca şu saçma puanlama sistemi ,bitirilmelidir.Galibiyet oranımıza göre farklı liglerde olalım ve ona göre ödüller alalım .Oyundaki hile hurdalar,aşırı hırslı oynamalar ,kaypakça 40 dakika top çevirmeler,hep bu puan sevdasından kaynaklanıyor.
    Ayrıca rakip ararken,ivme yakalamış,haftalık puanı bol ,ters rakipleri,oyundaki sistem ,bilerek buluyor!!Herhangi bir rakip gelsin,galibiyet oranınız yüksek olduğunda ,oyun size,ya lagcı Arap ya da kazanma oranı yüksek,ters rakip buluyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 16 Ağustos 2019; 0:55:19 >
  • quote:

Bu firmadan çok fazla bir şey beklemeyin.Yenilik olarak ne gelebilir?Birkaç myclup online etkinliği,online klasman,top çevirme,haftanın oyuncuları vs..Bunlar ,zaten bilinen şeyler ve aynen devam edecektir.Bunların dışında beklentimi düşük tutuyorum,transfer pazarı vs olacağını sanmıyorum.
    Her sezon ,kadroyu baştan kurmak sıkıcı olmaya başladı.
    Ayrıca şu saçma puanlama sistemi ,bitirilmelidir.Galibiyet oranımıza göre farklı liglerde olalım ve ona göre ödüller alalım .Oyundaki hile hurdalar,aşırı hırslı oynamalar ,kaypakça 40 dakika top çevirmeler,hep bu puan sevdasından kaynaklanıyor.
    Ayrıca rakip ararken,ivme yakalamış,haftalık puanı bol ,ters rakipleri,oyundaki sistem ,bilerek buluyor!!Herhangi bir rakip gelsin,galibiyet oranınız yüksek olduğunda ,oyun size,ya lagcı Arap ya da kazanma oranı yüksek,ters rakip buluyor!
    Myclub online icerik daha cok olsun her perşembe gelen kupa al top ac ofline da yen top ac ee bunlar 1 gun de bitiyor sonra 1vs 1 klasman maci yapıyoruz myclub online daha cok icerik lazim 5 dk kupalar olsun
    2vs2 de puan sıfırlama olmasın 2 kisi giriyorsak karşımıza 1 kisi gelmesin yanina veriyor bilgisayarı cok sacma oluyor tek girene tek girenler rakip olsun
    Myclub icinde 2vs2 ile normal takımların seçildiği takimlar gelmesin ben realmadrid ile oynuyorsam myclub da oynayan kisiler bana denk gelmiyecek bunun gibi seyleri bekliyorum ama tik yok icerik ne kadar fazla olursa o kadar kendi lehine olacak haberi yok

Anladım, 2vs2 konusundaki düşüncelerimi önceki mesajlarımda belirtmiştim.Benzer şeyleri düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 15 Ağustos 2019; 22:11:35 >
  • neo23 kullanıcısına yanıt
    Dayaniklik vs gibi seyler gp ile alinacak diyorlar 2020 de aklima gelmisken yazayim dedim

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Zaten böyle olmalıydı.Coinle alınması saçmaydı!

• no8name kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.