Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 10 senedir Fifa oynayan biri olarak oyunu beğendim. Bir kere Fifa 19'u kapatıp Pes 20'yi açınca bariz bir grafik farkı var. Yalnızca biraz parlak olmuş ama kontrast'ı düşürünce çok doğal bir görüntü oluyor. Yeni kamera sistemine bayıldım bu da fifa'da olmayan bir yenilik. Kamera geriden oyun kuracağınız bölgede otomatik zoom out yapıyor, pozisyon sırasında zoom in yapıyor müthiş ayarlamışlar. Oyun durduğunda giren maç sinematikleride güzel olmuş, mesela kendi kaleme gol attım oyuncu kafasını aşağı eğip üzülmeye başladı, kaleci onun yanına gelip teselli etti. Maç sonunda suarez formasını çıkardı içindeki kolsuz atlet bire bir aynı yapılmış taraftarları selamladı vs...
    Animasyonlarda ciddi bir gelişme olmuş özellikle pas animasyonları dikkatimi çekti bacak ve kol hareketleri baya doğal görünüyor.
    Fifa'dan daha üstün gördüğüm başka bir özellikte yapay zeka. Kontrol etmediğimiz oyuncuların pozisyon alışları ve koşuları Fifa'dan çok daha iyi.
    Ronaldo ve Messi'nin diğer tüm iyi oyunculardan daha üstün olmasıda hoşuma giden şeylerden biri. Ronaldo ile bire bir aynı şut gücü ve finishing'e sahip başka bir oyuncu muhtemelen Ronaldo gibi vuramıyordur statslar
    aynı da olsa görünmeyen bir farklılık eklemişler.
    Farkettiğim başka bir yenilik dribbling'ler. Bence bu konuda iniesta'nın danışmanlık yapmış olması baya işe yaramış. Hiçbir skill kullanmadan sadece doğru zamanlama ve yön ile rakibi geçebilmek oyunu kendi içinde yeni bir seviyeye taşımış.Geçen seneki pes demosunda hayal edip denediğim dribbling leri yapmak mümkün değilken bu oyunda kafamda canlandırdığım koşuları yapabiliyorum.
    Oyunda hoşuma gitmeyen şey ise hız oldu. Bu kişisel tercihe göre farklılık gösteren bir konu ama standart hız bana aşırı ağır geldi sanki ağır çekim kamerasında yavaşlatılmış gibi. Oyun hızını +2 yapınca benim için normale döndü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Bunların hepsi fifa da var hatta bonus olarak sırtı dönük bile roket gibi isabetli pas atabiliyorsun. O yüzden sana kolay gelecektir.
    Aman ne gerçekçi oyun şu pes yaw. Coman diye bir oyuncu var. Gerçek hayatta at gibi koşar. Oyunda sanki Coman yok da yerine bir tosbağa koymuşlar. Ya da yanlışlıkla Özer HURMACI'yı koymuşlar Bayern'e.
    Top Coman'a geliyor. Coman topu kontrol edecek de, önüne alacak da, pas atacak da. O kadar hantal, o kadar yavaş ki. Onu bırakın şu oyunu oynayan hayatında premier lig falan da mı izlememiş? Bu hantallıkta gerçekte o maçlar oynansa Klopp'u, Guardiola'yı falan bir sonraki hafta takımdan kovarlar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Aslinda hiz olmasi gerektigi gibi fifa aşırı hizli oldugu icin sana agir geldi. Full oyun ciktiginda muhakkak hizlandirirlar. Biz hep böyle kalsin deriz full oyunda hız değişir.

• 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    HIZLI VE ÖFKELİ ...
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• PES 2020 kullanıcısına yanıt
    Öyleyse büyük hayal kırıklığına uğrayacaksın.

2019 demoyu da momentumsuz yayınlamışlardı. Sonu malum.

Ya da 2019 konusunda demo çıktığındaki yorumları hatırla.

Bence 2020 demo güzel. Ama full sürüme momentum basacaklarından almayıp lite sürümü bekleyeceğim . Boşu boşuna 500 lira verip kendimi kandırılmış hissedemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Burada yaziyor hocam.Bende pri hak alacam,20 sinden sonra almayi disunuyordum belki 1 gunlukte olsa indirim olur diye..uyarsa ortak alabiliriz☺

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Öyleyse büyük hayal kırıklığına uğrayacaksın.

2019 demoyu da momentumsuz yayınlamışlardı. Sonu malum.

Ya da 2019 konusunda demo çıktığındaki yorumları hatırla.

Bence 2020 demo güzel. Ama full sürüme momentum basacaklarından almayıp lite sürümü bekleyeceğim . Boşu boşuna 500 lira verip kendimi kandırılmış hissedemem.
    Hocam bu lite versiyonda mobil oyunlar gibi sadece belli içerikler mi ücretli?
  • yımah kullanıcısına yanıt
    Lite versiyonda offline mod yok. Eğer offline oynamayı seven birisiyseniz full oyun almak gerekiyor

Ama online myclub oynmak, konaminin pes league yarışmalarına katılmak için lite versiyon yeterli oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Lite versiyonda offline mod yok. Eğer offline oynamayı seven birisiyseniz full oyun almak gerekiyor

Ama online myclub oynmak, konaminin pes league yarışmalarına katılmak için lite versiyon yeterli oluyor
    Anladım sağol. Fifada da sadece fut oynuyorum zaten onda da myclub oynarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ht1baron

Aman ne gerçekçi oyun şu pes yaw. Coman diye bir oyuncu var. Gerçek hayatta at gibi koşar. Oyunda sanki Coman yok da yerine bir tosbağa koymuşlar. Ya da yanlışlıkla Özer HURMACI'yı koymuşlar Bayern'e.
    Top Coman'a geliyor. Coman topu kontrol edecek de, önüne alacak da, pas atacak da. O kadar hantal, o kadar yavaş ki. Onu bırakın şu oyunu oynayan hayatında premier lig falan da mı izlememiş? Bu hantallıkta gerçekte o maçlar oynansa Klopp'u, Guardiola'yı falan bir sonraki hafta takımdan kovarlar.

Alıntıları Göster
    Çok boş yapıyorsun yapma.

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

Dostum o 3 senedir falan var. Ama sadece dostluk müsabakalarında oluyor. Online klasmana koymuyorlar. Ne yazık ki.

Alıntıları Göster
    Aynen dediğin gibi pes 19 da varmış o seçenek neden online klasmana yapmazlar

• Oyunda bir olmamışlık var ama adını koyamadım, koyabilecek biri var mı?

• suÇ kullanıcısına yanıt
    Haberleşelim dostum. 👍

• 19'daki coinleri 20'ye aktarsak ya yahu ne zamandır birikti 20'de kullanırdık aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Oyunda bir olmamışlık var ama adını koyamadım, koyabilecek biri var mı?
    Benim düşünceme göre bu oyun birden fazla oyunun karışımı bundan dolayı garip geliyor insana. Mesela 18'den 19'a geçerken çok fark yoktu. Elbette oynanışta bir takım değişiklik vardı ama kolay adepte olunmuştu. 20'i ise ben pes13-15-16 karışımı falan görüyorum, çok daha değişik bir yapısı var.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Ben oyunun 19dan farklı olduğunu düşünmüyorum. Online maçlar geçen senenin kopyası demoda bile momentum denen script illeti var. Oynanış olarak da über farklılıklar yok dokunuşlar vs. daha yumuşak olmuş, ancak offlinede bile bir gecikme söz konusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Ben oyunun 19dan farklı olduğunu düşünmüyorum. Online maçlar geçen senenin kopyası demoda bile momentum denen script illeti var. Oynanış olarak da über farklılıklar yok dokunuşlar vs. daha yumuşak olmuş, ancak offlinede bile bir gecikme söz konusu.
    19'dan bağımsız bir oyun değil zaten ben gameplay videosunu görünce direk 19.2 dedim ama üstte yazdığım gibi 13 ve 15'ten de benzerlikler var.

Benim hoşuma gitti açıkçası, tek sıkıntı aynı server ve hile olaylarının devam edecek olması. Şu rakibi seçme olayınında lagın bir nebze önüne geçilir belki o da olumlu bir gelişme.

• Kalel99 kullanıcısına yanıt
    Ben onu da çok yenilik gibi görmedim. Şahsen bana hep 2 dişli rakip geldi hiç lag olmadan oynadık. Yani normalde de böyleydi çok aman aman bi durum söz konusu değil. Geçen sene 10 maçtan 1i laglı oluyordu karşı taraf tek diş ise. Bir de rakip bulma olayı yine çok uzun sürüyor. Birkaç kişi benle eşleşmeyi reddetti muhtemelen 2 dişim diye, o reddettikten sonra rakip bulamadım bug falan olabilir.

• Oynanis 18 beta gibi neredeyse..olmamis olan kismi sizin acinizdan!paslarin eski seriledeki gibi ezbere seri sekilde gitmemesi sadece.iyi de dusunmusler bunu bence.

jigsaw79
    Tamam dostum gorusuruz 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 9 Ağustos 2019; 17:54:10 >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.