Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun rezalet. Oyuncular o kadar robotik ki. Paslar da hep yanlış yerlere gidiyor. Hemen yukarıdaki adama pas atmak istiyorum. Gidiyor saçma sapan geri pas atıyor. Defans yapmak da çok kötü. Oyuncu dönüşleri falan çok hantal. Çalım atmak çok zor. Kısaca demo rezalet. Steam puanı 100 üzerinden 45 falan olur yine.
  • 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Tmm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NOT:Alıntı yaparak kimse ile laflaşmak istemiyorum
    ..
    ..
    -pass atamıyorummm!!!
    -Şut çekemiyorum!!!
    -Deefans Yapamıyorummm!! bu ne biçim oyun??!!!
    -Juve'nin river'a yenilmeside ne demek??
    ..
    ..
    ...
    vs..vs...

Bu tarz yorum yapan BIDIK'ları görünce çok gülüyorum
    Siz PES19'a devam edin
    ..
    ..
    Oyunun eksikleri var eyvallahta..
    Oyun.. adam gibi oyun olmuş..
    ..
    ama siz bıdıklar bunu anlayamıyacaksınız..
    ..
    ..
    Birde 2-3 yiyince oyundan kaçıp durmayın..
    Demo bu.. öğrenmeye çalışın
  • Oyun bu yıl iniesta ile birlikte oyun kurgusunu geliştirdi. İniesta ile yapılan bu çalışmada doğal olarak pas oyunu ön plana çıkıyor. Oyun bu sene pas oyunu herkesin buna göre oymaması gerekiyor. Tabi bunu yaparken pes bu sene şutlara ayar verdiği gibi paslara da ayar vermiş. İyimi olmuş kesinlikle çok iyi olmuş. Paslar futbolcunun konumu itibari ile değişkenlik gösteriyor. Zaten olması gerekende bu. Eski serilerdeki gibi her top adamın ayağına olayı normal değildi. Bu şekilde oyun kurma oyunu okuma atak varyasyonları çok değişkenlik gösteriyor. Gerçek futbola çok daha yakın bir futbol ortaya çıkıyor. İlk oynadığımda bende bazı önyargılara kapıldım beğenmedim ama oyunun ana mantalitesini kavrayınca çok hoşuma gitti. Oyunda direk atak gole gitmek her topu kesip yoğun baskı oluşturmak diye birşey yok. Oyunu santranç misali hamle hamle oynayınca çok daha başarılı ve çok daha keyifli hale geliyor. Bu sene dikkatimi çeken bir diğer konuda futbolcu özelliklleri ve kartları. 2020 de takım tam anlamıyla futbolcu özelliklerine göre kurulması gerekiyor. Defansif bir ortasa ile çalım atmak ne kadar zorsa ofansif bir oyuncu ile top kapmak o kadar sıkıntı. Yani oyunu tamamiyle futbolcuya göre oynamak gerekiyor. Buda şu anlama geliyor takıma alışmak çok önemli. Myclub takımı olsun online klasmanda olsun takımı bilmek ona göre oynamak çok önemli olacak bu sene. Forvetlerde sağ ayak sol ayak bile çok fazla fark ediyor. Siz ordan pay biçin işte. Sol ayaklı forvetle sağ ayakla şut attığınızda sonuç ortada. Defans olayına gelince yine pas arası yapmak gerektiğinde baskı ile top çalmak gerektiğinde alan savunması yapmaya dayalı bir sistem var. Eski serilerde okduğu gibi full presle oynamak çok sıkıntı açabiliyor. Birde şu konuya deyineceğim eski serilerde ileri üç sf ortasahada bir göbek kanatlar falan gibi aptal saptal taktikler artık yemiyor. Bu şu anlama geliyor oyun gerçek hayattaki futbola çok yaklaşmış.
    Momentum konusunda diyecek çok birşey yok bu senede her sene olduğu gibi momentum misli ile olacak. Zaten kalecilerde refleksif olarak çok büyük değişim var. Ayrıca şutlar çok değişkenlik gösteriyor. Buda momentumun ekmeğine yağ sürüyor. Oyun bu senede ezik takımlara çok defa gol fırsatı verecek önemli olan bu dönemde takımı ayakta tutabilmek ve oyun tekrar bize döndüğünde fırsatları tepmemek olacaktır. Ayrıca oyunda dayanıklılık ve bilhassa form olayı da azımsanmayacak düzeyde önemli. Dayanıklı ve formda bir takım kurmak çok önemli olaacak bu sene.
    Bence bu sene myclub ta temel strateji doğru bir taktikle doğru futbolcularla yola çıkıp istikrarlı bir takım yaratabilmek olmalı. İleride bitirici forvetler şart. Ortsahada pasör ve kanatlarda hızlı bek ve kanatlar bu sene iyi bir takımın yapıtaşları olacak. Tabi iyide bir kaleci bulmak lazım :) Ama bu sene myclub olayı futbolcu özellikşerinin bu kadar önemli olduğu bir yılda çok keyifli olacağa benziyor. Umarım 2019 da olduğu gibi ilk haftadan bol keseden dağıtmazlarda denk takımların mücadelesi olur. Farklı yetenekler keşfedilir. Zaten myclub ın asıl felsefesi bu. Ben bu sene oyunu kesinlikle almam diyordum oyun başlı başına evrim geçirmiş ve farklı bir oyun halini almış. Geçen sene kafaya oynayan absürt taktikleri olan tikitakacı presci veya farklı birçok bugu kullanan futboldan bi haber kişileri 4+ skorlarla yendiğimde ki mutluluk apayrı. Umarım oyunu bozmazlarda bende yeminimi bozup bu oyunu alırjm ne deyim :) herkese keyifli oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• stadlar ve süper lig hakkında bir gelişme var mı ?
  • mustafa323 kullanıcısına yanıt
    Ahahaa bende ilk gun 2 mac yaptim begenmedim demistim.ama sonra yanildigimi anlamam fazla surmedi :)

Senin begenmemeni anlamamistim zaten baskan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 9 Ağustos 2019; 11:41:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Ahahaa bende ilk gun 2 mac yaptim begenmedim demistim.ama sonra yanildigimi anlamam fazla surmedi :)

Senin begenmemeni anlamamistim zaten baskan
    Aynen 2 maç yaptım fifaya dönmüş deyip daha yüzüne bakmadım ama oynadıkça oyunun bu sene gerçekten farklı. Ne yapalım ertan hocam her sene o sene bu sene dedik hepsinde hayal kırıklığına uğrattı bu senede aldım elime demoyu iki maç atim dedim çok bi beklentim olmadığından önyargıya kapıldım ilk defa beni yanılttı oyun. İnşallah bozmazlar.

• Az önce uzay632 PSN kullanıcı adı olan arkadaşımız beni 5-1 yenerek kevgire çevirdi. O kadar temiz oyun oldu ki ilk defa mağlubiyetten keyf aldım. Pes20'de atamayana atıyorlar aga dikkat etmek lazım 🤣
    Kendisini temiz oyunu ve efendi kişiliği için tekrar tebrik ederim
    Syg 👏👏👏👋👋👋

• Master lig hakkında gelişme yenilik var mı fifa yeniliklerini sundu gayet yeerinde yenilikler umarım PES de güzel yenilikler sunar.
  • murat_lindemann kullanıcısına yanıt
    Demoda temiz oyun varda gerçeğinde niye Momentum var. 2019 hâlâ momentum var. Momentum olmasa hep böyle temiz oyun olsa olmuyor mu? Momentum olmasa satışlarımı düşüyor?
    Pes 2020 bileğe dayalı bir oyun olmuş. 2019'da çalım atmak neredeyse imkansızdı. Ama 2020'de sağ analog müthiş iş yapıyor. Oyun zevki çok artmış. Benim korkum Momentumla bu zevkin içine edecekler diye...

• Momentum yok Temiz maç...
    PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: PES 2020

Demoda temiz oyun varda gerçeğinde niye Momentum var. 2019 hâlâ momentum var. Momentum olmasa hep böyle temiz oyun olsa olmuyor mu? Momentum olmasa satışlarımı düşüyor?
    Pes 2020 bileğe dayalı bir oyun olmuş. 2019'da çalım atmak neredeyse imkansızdı. Ama 2020'de sağ analog müthiş iş yapıyor. Oyun zevki çok artmış. Benim korkum Momentumla bu zevkin içine edecekler diye...
    Demoda momentum yok diyen var mı ?
    Momentum her zaman var iki denk takımla oynayıp yenilincede bahaneyle momentum mu denmeli ?
    Basite kaçmamak lazım. Ama inşallah full sürümde momentumu çok fazla görmeyiz
  • PES 2020 kullanıcısına yanıt
    Rakip takım,maçtan kaçmamış 😀

• PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

• Ön sipariş ile almam bu sene diyordum 19 faciasından sonra ama bu oynanış herşeyi değiştirdi. Standart sürüm sec hakkı ne kadar arkadaşlar, bir de standart sürüm hediyesi var mı ön sipariş için.

• 1ht1baron 1 kullanıcısına yanıt
    Bunların hepsi fifa da var hatta bonus olarak sırtı dönük bile roket gibi isabetli pas atabiliyorsun. O yüzden sana kolay gelecektir.
  • Yapımcı ekipte çalışan biri olsaydım:
    Online klasmanda takım gücüne göre rakip gelmesini sağlardım.Fenerbahçeyi seçiyorsunuz ,Barcelona geliyor,bu saçmalık!
    Oyunun beğenilen ve çok oynanılan bölümlerinden birisi de 2vs2 ortaklaşa maçlar.Bu maçlarda sizin kendi leveliniz büyük oranda etkili.Kendi leveliniz 99 ise ,Level 3 olan ama bileği sağlam,usta bir oyuncuyu ,levelden kaynaklanan momentium ve cpu desteği sayesinde evire çevire yeniyorsunuz!
    Bu büyük bir saçmalık,maçtaki futbolcuların gelişim leveli olsun hadi,bir şey demiyoruz ama oyuncunun leveli olamaz!!Neye göre rakip ,beni eziyor ,onun 99 level olması,cpu desteği ve momentium sayesinde inanılmaz oynaması demek!!Benim ise levelim 3 ve cpu desteği yok,aksine cpu ,beni acemi bir oyuncuya dönüştürüp level kasmamı istiyor!!
    Ortaklaşa maçlardaki oyuncu leveli kaldırılmalı ve bu maçlar bilek maçları haline getirilmelidir!Metin 2 mi oynuyoruz,Dark Souls mu,sıktı artık bu level kasma,ergen işleri!!
    Ayrıca ortaklaşa maçlarda ,myclup takımları, kulüp takımları ve milli takımlar sadece birbiriyle eşleşebilmeli.Kulüp takımı seçiyorsun karşına,baştan sona hormonlu ve tüm oyuncuları 99 myclup takımı geliyor,büyük saçmalık!
    Yine ortaklaşa maçlarda,bazı şark kurnazları,oyuna tek olarak girip cpu ile ortaklaşa olarak geliyorlar!!Arkadaşım,oyunun amacı, bir arkadaşınla birlikte maç yapmanı sağlamak!!Ne diye müthiş savunma ve pas yapan cpu ile ortak oluyorsun!!
    Ortaklaşa maçlara tek olarak girilmemeli,ortağı olmayan def olsun oynamasın bu bölümü!!
    Gördüğüm belli başlı bu eksikleri düzeltirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 9 Ağustos 2019; 13:58:37 >

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.