Şimdi Ara

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU] (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.158
Cevap
80
Favori
1.515.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    legend sürüm almak hiç mantıklı değil. (lite sürüm çıkacakken bu fiyatlara pes almak mantıklı değil gerçi de) neyse iki sürüm arasında en az 530-409= 121 tl fark var. standart sürüm alıp 121 tlye 2750 coins alsan öne çıkan oyunculardan 27 tane açarsın. standart la legend arasında elle tutulur fark 1 efsane vermesi 1 efsane mi 27 öne çıkan oyuncu mu avantajlı sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 14 Haziran 2019; 8:21:3 >
  • m. united ve juve lisanslı olacağı kesin gibi duruyor

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

edit: mbappe de gri formalıymış . psg ve fransa ligi lisannsız mı yoksadiye bhattiye sormuşlar. lisanslı demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 14 Haziran 2019; 9:44:50 >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Legend farkı olarak 1 ea efsane oyuncu verecekler bunun için almaya gerek yok Kesinlikle haklısın dediğini yapacağım

• griezmann ın yeni görünümü
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Fransa 1. ve 2. Ligi lisanslı ve gelecekte de öyle olacak dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim falan olacağını zannetmiyorum, geçen sene de bizde pahalanmıştı. Oyunun fiyatı dünya da hep aynı ama bizde kur artışından dolayı acayip fark ediyor. Döviz kurları da bugün itibarıyla yine yukarı doğru bir hareketlilik içerisinde, zam gelmezse iyidir. Bu parayı eder mi derseniz, etmez. Almayı düşünmüyordum ama nefsime hakim olabilir miyim bilmiyorum. Biz zaten arkadaşla alıyoruz ortak olarak, öyle olmasa tek başıma bu parayı vermezdim.
  • Bu adamların online hileyi çözmemedeki inatları niye acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Bu adamların online hileyi çözmemedeki inatları niye acaba?
    Bende her sene oyunda lag hile tuş gecikmesi gibi oyunun en büyük sorunu bunlar gelisme bekliyorum ama hiçbir açıklama yok hep aynı şeyler grafik yapay zeka filan iyi yaptik diye övünüyor ama oyu %90 kısmı online oynuyor ki bunun farkında değiller mi
    Pes 2019 için sözde youtuber olan kişiler tabi arada bir online mac yaptıkları icin nerden bilecek ki online hile var mi yok mu buraya kadar gelmişler bunları davet ediyorlar kimsenin sorduğu yok bir kisi sormaz mi ya tuş gecikmesi lag hile bunlara önlem alacak mısınız diye bunlar nasıl oyuncu anlamıyorum
    Oyunda icerik fazla olacak online cok iyi olacak hile tuş gecikmesi gibi sorunlar olmuyacak bunları düzeltmeden gelişmezsin
    Fifa da online olarak o kadar icerik varki diger oyun cikana kadar seni götürür ama pesde malesef bu yok cunku pes ne zaman yeni mod getirse eski modunu kaldırıyor
    2vs2 yi geliştirmeleri gerekli pc karsi eslestirmiyecek myclub takimi ile giriyorsak normal takimlarla eslesme olmuyacak arti rank sistemi gibi birsey getirmeleri lazim oda olmadi puanları silmesin ki bir hedefimiz olmamali bunlari kim yönetiyor hic mi düşünmüyor bunları ne kadar cesitlilik olursa o kadar cok satarlar

• Şubattan beri pes oynamıyorum,her sene ön sipariş ile alırdım ama artık bedava verseler almam hem para verecem hem sinir stres yaşayacam emeğimde vaktimede yazık

• Sonunda yillardir bekledigim kamera acisini koydu kekolar 15 yildir bekliyorum, zoom ayari da varsa efsane ötesi olur, cikar cikmaz alacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

eFootball PES 2020 E3 Livestream - Português

Oyun burda çok dengeli tamamen beceriye dayalı oyun, ama gel gör her sene oldugu gibi konami ilerleyen günlerde pinpon cevirecektir.

• Şimdi biz diyelim bu oyunu 409'dan ön sipariş ile aldık. Hani olmaz ya dolar euro bir şekilde düştü bunlarda fiyatı oyun daha çıkmadan eski fiyat 260'a çektiler. 409'dan ön sipariş verip oyunu alanlar keriz mi oluyor, yoksa sony aradaki farkı iade ediyor mu?

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Nereden alacaksın çıkar çıkmaz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun yine aynı oyun. Oyun motoru değişmemiş, serverlar aynı, yapay zeka aynı. Geçen senelerdeki senaryoyu aynen döndürüyorlar, hiçbir değişiklik yok :) Cilalı ve momentumsuz bir demo yayınlıyolar, server yükü olmadığı için gecikme de olmuyor oyunda. Oynayan deneyimsiz bebeler "vaaaaooovv süper olmuş yhaa" diyor, oyun çıkınca bir de bakıyorsunuz ki karşınıza gelen full oyunun demoyla alakası yok :) Serverlara yük de binince bakıyorsunuz yine aynı gecikmeler, yine aynı laglar, hileler... Momentumu scripti diz boyu; nerede o demodaki oyun, nerede bu oynadığımız full sürüm...

Kesinlikle almıyorum PES 2020'yi. Enayi yerine koyulduğum yeter artık.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Zoom ayarı varsa 600 bile veririm

PES 2020 & myClub [PS ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 15 Haziran 2019; 13:51:17 >

• Pes 2020 fiyatları resmi olarak açıklandı. Ps4, Xbox ve Pc (Steam) için Standart ve Efsane(Legend) sürümlerinin içerikleri ve fiyat karşılaştırmalarını bulabileceğiniz bu videoda sizlere birkaç önerim var. Ayrıca Pes 2020'yi ön sipariş vermek gerekir mi? Pes 2020 ön siparişin ne gibi faydaları var hepsinden bahsettim...

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.