Şimdi Ara

eFootball PES 2020 [PC ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.191
Cevap
14
Favori
111.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncelleme içeriği nedir yazabilir misiniz? Şu an pc ye uzağım bakamıyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayfasına baktım ,Steam 'e baktım bulamadım. Belki sonra eklerler.
  • Bugün oynadım sardı baya. Hakemler mal mal kararlar veriyor onu anlamadım. Demosunu oynayıp tam sürümü oynayamamkta koyacak be 🙁

• Alıp almama konusunda gidip geliyorum. Demoyu indirdim fakat daha oynama fırsatım olmadı. Bakalım 10 eylüle kadar hangi kararı vereceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam, ben de bugün indirip kurdum da birkaç klavye ayarını ve monitör ayarlarını yanlış yapmışım. Oyun kurulurken ayarlar menüsü gelmişti ama o menüye sonradan nasıl ulaşılıyor bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanozk

Arkadaşlar selam, ben de bugün indirip kurdum da birkaç klavye ayarını ve monitör ayarlarını yanlış yapmışım. Oyun kurulurken ayarlar menüsü gelmişti ama o menüye sonradan nasıl ulaşılıyor bilgisi olan var mı?
    Oyunun kurulu olduğu dosyada Settings var onu açıp yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Oyunun kurulu olduğu dosyada Settings var onu açıp yapabilirsin.

Alıntıları Göster
    İşte aslına bakarsanız oyunun kurulu olduğu yeri bulamadım. Steam içinde de değil sanırım, nerede tam olarak oyunun kurulu olduğu yer?

• quote:

İşte aslına bakarsanız oyunun kurulu olduğu yeri bulamadım. Steam içinde de değil sanırım, nerede tam olarak oyunun kurulu olduğu yer?

Alıntıları Göster
    Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\eFootball PES 2020 DEMO

settings oyun dosyasının içinde
  • Online maç oynayamıyorum ya sunucu bakımı yada ayarlarınız bozuk diyor. Ayarları ellemedim hiç sunucu bakımda mı acaba bilen var mı

• Peki arkadaşlar son günlerde demonun unlocker modu açılmış deniyor. İndirip kurabilen var mı acaba, ben bir türlü göremedim.
  • sinanozk kullanıcısına yanıt
    Ben biraz bakındım ama indiremedim. Saçma sapan sitelere yönlendiriyor ya da download çıkmıyor reklam pop-up larından. Uğraşmadım bıraktım.

• Sürekli dolaştırıyorsa büyük ihtimal sahtedir o. Videosunu görmedikten sonra indirip yüklemeyin virüslüdür

• Castieello kullanıcısına yanıt
    Tabi tabi indirmem zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 15 Ağustos 2019; 15:38:10 >
  • bu soruya ne kadar objektif cevap gelir bilmiyorum ama sormak istiyorum: bu sene fifa mı pes mi? pes 2013 ten bu yana fifa oynuyorum. fifa 05 ten sonra da pese geçmiştim. bu sene pes iyi diyorlar ve fifa 20 muazzam bir fiyata gelecek. o paraları vermek istemiyorum bir yandan da. ne dersiniz?
  • Valla pes 20 ile beraber bence pes oynanır kıvama gelmiş diyim.

• Ben de ilk defa paraya kıyıp satın almayı düşünüyorum. Demo hoşuma gitti baya..

• quote:

Ben de ilk defa paraya kıyıp satın almayı düşünüyorum. Demo hoşuma gitti baya..
    Banada ısmarlar mısın bende çok beğendim😂

• Arkadaş demo unlocker var 134 takım falan olup kilitler kalkıyormuş onu bulmak lazım bulan var mı?

• Pesçi olarak bu sene fifa alıcam. oyunda düşündüğün hiç birşeyi yapamaıyorsu. barcelona tika futbolu dışınd ahiç bişey işe yaramıyor.
  • Türkiye ligi, Beşiktaş , Türk stadyumları gibi açıklamalar var mı ? Takip edemedim süreci

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.